Ghazouani, Bandy Jacobs, Toni Korsten, Gi deon Muller, Jesse Saastamoinen, Jeffry Sam-Sin, Joey Singels, Orville Struiken, Tjerk Veltman, David Weinstein, Boyd Zandwijken. Leider: Peter Buys Voorlopige C3 M Attaibi, Mordechai Biallosterski, Jim Brakel, Tino de Bruyn, Joost Delsing, Merijn Halsema, David Langenberg, Tim Leeman, Jasper Pelsma, Peter Lek, Ronald Pieters, Sander van Rossum, Lee Sieradzki, Jeroen Smits, David van Tiel. Leider: Boy Smits, Ruud.de Bruyn Voorlopige C4 Danny Bekker, Marcel Dury, Felix van Es, Mike Hollander, Jard Schuit, Ramon Kloosterman, Thomas Meijaard, Philip Meyer, Wim Ostendorf, Michael Parsser, Yarin Ploum, Orgin Senel, Peter Verhagen, Cees Willems. Leider: John Parsser, Eddy Meijer Voorlopige C5 Thomas Abeln, Darryl Bartens, Andreas Ewart, Jurdao de Fretes, Laurens Gijsen, Philip Hes, Jack Huiman, Oscar Kemps, Kenneth Provacia, Nils van Lingen, Marc Pullens, Victor Schiering, Steven Rubinstein, Alex van Stokkum, Elbert Waller, Thomas Wissink, Carl Wobma. Leider: Elbert Waller, Wobma Voorlopige C6 Youri Bottse, Diego Caeiro, Johan Castillio, Issam Darib, Daan Delsing, Anthony de Leeuw, Olivier Lodder, Charley van der Meijden, Nittin Pabbi, Mitchell Ramsahai, Jaan van Schaik, Demi Schoute, Joakim Smit, Thomas Wiewei, Gilles van Kesteren Leider: Voorlopige C7 Wieger d' Arnaud Gerkens, Thomas Born, Niels van Dunnewold, Gianni Termaaten, Ferdinand Grapperhaus, Boris Guntenaar, Jordan Hagenbeek, Kees van Nieuwkerk, Alexander van Leeuwen, Luca Cueni, Jacob Nijsen, Milan Ramer, Ricardo Lek, Ruben Rouwendaal, Brett Schiebergen, Lorian Rot- stein Leider: Ton Schiebergen Kontakt opnemen met de jeugdcommissie Omri de Boers, Daniel Haven, Berend Holtkamp, Gregory Rochat, Daniel van Zweden, Julian Kuin Voorlopige selectie D1/D2 (2® jaars D-pupillen) Sean Bains, Jassir Bounnaanaa, Joop Canes, Max Dekker, Herman Duba Moran, Hatim El-Abbassi, Charles Gyasi, Jeroen Halsema, Bob Hamersma, Floris Heyne, Mitchell HulsthoffJordi Inden, Essam Jansen Rik Jongeneelen, Elja Klein Essink Myron de Klerk, Benjamin Kool, Daniel de Leau, Dar ryl van Mieghem, Danny Mol, Tim Noord- graven Owuraku, Camille Pietrzak, Chevel- lo de Rijp, Bart Sandberg, Robin Telkamp, Jonathan Tugendhaft, Fabian Wells, Milan de Wijs. Leider: Bas Polling Voorlopige selectie D3/D5 (lc jaars D-pupillen) Felix Admiraal, Arne Bartelsman, Kay Bottse, Robin Buning, Tim Davidson, Edmar Dermijn, Fedor de Fretes, Dominic Grot, Nigel Hasselbaink, Nicky Heeremans, Jesse Hendriks, Raffy Koopmans, Daniel Korsten, Gautam Kumar, Abel Malschaert, Sam Massar, Tom van der Meer, Dirk de Meijer, Yanick Meyer, Robert Jan Molenaar, Marcus de Oude, Ercin Senel, Maxim Singels, Justin Sporkslede, Milan Weerwind, Vincent Weijl, Robert Wevers. Leider: Bernard Koopmans Voorlopige D4 Patrick den Boer, Pieter Fritzschy, Tim van Galen, Ejal Hilf, Willem Klinkenberg, Ruben Moses, Allexander van Os, Alexander Roos, Tom Sijtsma, Geert Streur, Bart Vromans, Xander Waller, Joren Wiewei, Ikalev Yildiz. Leider: Rob Vromans Voorlopige D6 Christian Baker, Martin Bishoff, Stephan Bos, Darryl Bruster, Varen van den Ende, Joost Huisman, Daniel Juliard, Pieter Lubbers, Jeroen Melsen, Dylan Price, Abe Scholte, Wout van der Veer, Don Yoon-Ju. Leider: Jaap van der Veer, Erik Bos Voorlopige D7 Casper Brakel, Sam Drentje, Patrick Ebu- Mordi, Ernst Gerolt, Jascha Hausel, Emmet King, Max Magielsen, Alexander Nedeljkovic, Kasper van Veen, Henk Fakkeldij, Thijs Vernooy, Lars Steunebrink, Leider: Voorlopige D8 Jason Abeln, Raoul Bohne, Baby Chatziliantos, Sam Cohen, Julius van't Hek, Alexander Hes, Raoul Kan-Me, Merlijn Out, Max Rooijens, Julian Schild, Milan van Tiel, Tatcio Torcoli, Tim van Wees, Nicky Rijkaard, Maxim Lassaly. Leider: Loudy Bohne Voorlopige D9 Philippe Avendano Vera, Midas Dujardin, Philip Galavazi, Thomas van Geuns, David Groenteman, Michael Haven, Daniel Herter, Benjamin de Lieme, Felix van Litsenburg, Victor Rooze, Marc Smits, Mark van Teunenbroek, Hein van der Wall, Maxim Cohen, Jonas Cueni, Leider: Paul Smits Kontakt opnemen met de jeugdcommissie Jeffrey Heus, Stefan Tijssen, Mark van Wezel, Yoris de Wit, Voorlopige selectie Dl O/El (2® jaars E-pupilien) Joey Andela, Rio Biltoo, Youri Bolsius, Daan Bos, Oessema Boukhari, Daan Brink man, Nick van Dunné, Rik de Graaf, Tim van Hasselt, Duco Hiensch, Bryan Inden, Allon Leons, Floris de Lugt, David de Mun- nik, Victor Rekelhof, Randell Smit, Maxime Stefels, Rafael Stoffels, Justin Swart, Tho mas Visser, Mitchell te Vrede, Roemer Weerkamp, Allon Worms. Leider: Frank de Munnik, Voorlopige selectie E2 (1® jaars E-pupillen) Clay Bobeldijk, Floris Dokkum, Philip van Ham, Tom Huisman, Camiel Kesser, Thierry van der Kooye, Darren van Mourik, Kaurens van Os, Wolf de Wijs. Leider: Rob Bobeldijk, Walter Kesser Voorlopige E3 (2® jaars E-pupillen) Stephan Frijns, Edwin Gyasi, Sibren Leeman, Lennart de Leeuw, Justin Monpellier, Kevin Schmale, Arthur Stam, T Verkade, Raffy Wallheimer. Leider: Mare Wallheimer, Monpellier Voorlopige E4 (2® jaars E-pupillen) Giliam Adams, Didier Badenbroek, Carlo Bohle, Vito Hattem, Daan van den Hoven, Mathijs Loriaux, Mischa Marchi, Bas Ris, Oscar Sanders, Michael Webbers. Leider: Frans Ris Voorlopige E5 (2® jaars E-pupillen) Timothy Curry, Pieter de Meijer, Jasper Oldenhof, Sil Scholte, Boris Steenhuis, Sander des Tombe, Ruben Treurniet, Ruben van Wijnen, Martijn Wulffele, Tymen van Zadelhoff. Leider: Jan Fred van Wijnen Voorlopige E6 (1® jaars E-pupillen) Jonathan Allick, Ousama Ariani, Jim Bakker, Derrek Bisterbosch, Blue ter Burg, Bas Couturier, Daniel Lam, Jeremy Parsser, Chaim Roosblad, Timothy Wells. Leider: Hans ter Burg Voorlopige E7 (2® jaars E-pupillen) Joop Dedem, Willem Herter, Tom Hofland, David Linszen, Luuk Nijsen, Bart Penris, Sem Stapel, Ernst van der Wall, Sake van der Wall. Leider: van der Wall Voorlopige E8 (2® jaars E-pupillen) Tim Bary, Lodewijk van de Biezen, Kers van Denderen, Duco Ferwerda, Daan de Jong, Amos Keestra, Philip Ladiges, Rogier van Leeuwen, Kersten Mulder, Timothy Vos. Leider: Koert Bary, Wijnand Mulder Voorlopige E9 (1® jaars E-pupillen) Jorick Besier, Mats Boerstra, Jimmy Dwinger,Valentijn Grapperhaus, Bram van der Horst, Abel Jolink, Mare Koswal, Marlon Sarra, Alric Riabokon Leider: Gerrit Key Voorlopige E10 (1® jaars E-pupillen) Thom Beumer, Jordy de Boer, Jonathan Davidsz, Martijn Piek, Bo Rettich, Joey Schloss, Raoul Shah, Daniel Staal, Martijn van der Straeten, Wessel Westerhof. Leider: Raymond Schloss, Wiebe Westerhof 10

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 10