Uitwedstrijd op Cyprus Aristo Developers 'smmmmm -f Amsterdam <-» Cyprus, dagelijks met KLM/Cyprus Airways 350 dagen zon per jaar Aristo Developers biedt al 1 slaapkamer appartementen aan vanaf hfl 79.900,=, terwijl een vrijstaand huis op eigen grond met zwembad en vrij uitzicht over de Middelandse Zee al vanaf hfl 299.900,= te realiseren valt. Indien U wat meer wilt weten over Uw eigen appartement of huis op Cyprus, kunt U ons bellen. Wij komen graag geheel vrijblijvend bij U langs om Uw verdere vragen te beantwoorden. UW CONTACTPERSOON: J.l. BAKKER In Nederland: C 06-20247310 Op Cyprus: C 00357-9-470799 E-mail: beak@xs4all.nl Op slechts 4 uur reizen van Amsterdam ligt het zon overgoten eiland Cyprus. Een eiland rijk aan historie en met een geweldig klimaat waar U in de korte winterperiode s'morgens op de Olympusberg kunt skiëen, terwijl U diezelfde middag nog op het strand in de zon kunt liggen. Kortom een eiland waar het bijna altijd zomer is. Bekend als het meest zonzekere plekje van Europa profileert Cyprus zich tegen woordig ook als ideaal eiland voor Uw tweede huis. Cyprus is een modern eiland met alle faciliteiten en gemakken die U in Nederland gewend bent. In de laatste 10 jaar heeft Cyprus een soort moderniserings revolutie doorgemaakt en heeft daarmee zijn achterstand ten opzichte van West-Europa grotendeels ingehaald. De levensstandaard is nu officieel hoger dan die van Griekenland en daarmee plaatst Cyprus zich zeker binnen de E.E.G. Het zal volgens verwachting tussen 2003 en 2005 toetreden. De Cyprus Pond is al vastgekoppeld aan de Euro, er bestaan dus geen koers risico's. De kosten van levensonderhoud liggen iets onder die van Nederland waarbij echter onroerend goed nog steeds aanzienlijk goedkoper en uiterst attractief is. ARISTO DEVELOPERS is een van de grootste project ontwikkelaars op Cyprus en op diverse Griekse eilanden en staat genoteerd aan de beurs van Nicosia. Sinds 1980 bouwt Aristo: studio's, flats, maisonettes, villa's en commerciële panden en vele tevreden kopers hebben via Aristo hun droomplekje reeds op Cyprus gevonden. Sommigen als vakantie bestemming, maar velen ook als residentie voor het hele jaar of een groot deel van het jaar. Het zonnige klimaat is daarbij vaak doorslaggevend. Tevens is een inkomstenbelastingdruk van slechts 5% of minder een aantrekkelijke reden om naar Cyprus te komen. Een andere optie is het bouwen of kopen als belegging om door middel van verhuur over de jaren de investering terug te verdienen. 11 15 21 20 16 19 24 25 29 29 31 45 42 30 56 60 Kyrenia Nicosia .Ammochostos Jgts Latcni Larnéca Pafos •Peyia Limassol

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 41