Christian, Straten Seth van, Waesberge T van, Weisz Geza, Wennekendonk Sam, Woude Ruben van der. Voorlopige B6 Depeweg Kay, Erdman Tycho, Heit Vincent, Hilf M, Hoven Rik van der, King Cilian, Kloes Floris T, Lieme Jonathan de, Lucas Jonker, Meuleman Sven W, Read Kevin, Reurs Stijn J P, Rommerts Jesse N, Schaap Jeffrey, Versteegh Victor, Wielinga Robbin. Nog in te delen B-junioren Attobi S, Martin Gregory, Marttherus Chémano, Polling Manus. Voorlopige selectie Cl Acda Jeroen, Alexander Raymond, Bleker Tomas M, Groot de Brice, Cohen Allon, Ebu-Mordi Ben, Groot Tyrone de, Hijzelendoorn Danny, Jaiteh Lamin, Aulad el Faddil Khalid, Kloes Wouter. Koswal Anthony, Leijenhorst Joey van, Malouk Marouane, Siepman Norbey, Teerink Sieuwerd. Voorlopige selectie C2 Agard Aswad, Bakker Sam, Berkleef Toninho, Croke Tim, Esajas Xaverio, Ghazouani Ismael, Jacobs Bandy, Korsten Toni, Muller Gideon, Saastamoinen Jesse, Sam-Sin Jeffrey, Singels Joey, Struiken Orville, Weinstein David, Zandwijken Boyd. Voorlopige C3 Attaibi M, Biallosterski Mordechai, Brakel Jim, Bruyn Tino de, Delsing Joost, Halsema Merijn, Langenberg David, Leeman Tim, Pelsma Jasper, Lek Peter, Pieters Ronald, Rossum Sander van, Sieradzki Lee, Smits Jeroen, Tiel David van Voorlopige C4 Bekker Danny, Dury Marcel, Es Felix van, Hollander Mike, Schuit Jard, Kloosterman Ramon, Meijaard Thomas, Meyer Philip, Ostendorf Wim, Parsser Michael, Ploum Yarin, Senel Orgin, Verhagen Peter, Willems Cees. Voorlopige C5 Abeln Thomas, Bartens Barryl, Ewart A, Fretes J de, Gijsen Laurens, Huiman Jack, Kemps Oscar, Provacia Kenneth, Lingen Niels van, Pullens Marc, Schiering Victor, Rubinstein Steven, Stokkum Alex van, Waller Elbert, Wissink Thomas, Wobma Carl. Voorlopige C6 Bottse Youri, Castillio Johan, Darib Issam, Delsing Daan, Koch Wout, Kuin Julian, Leeuw Anthony de, Lodder Olivier, Meijden Charley van der, Pabbi Nittin, Ramsahai Mitchell, Rotstein Lorian, Schaik Jaap van, Schoute Demi, Smit Joakim F, Wiewel Thomas. Voorlopige C7 d' Arnaud Gerkens Wieger, Bom Thomas, Dunnewold Niels van, Termaaten Gianni, Grapperhaus Ferdinand, Guntenaar Boris, Hagenbeek Jordan, Nieuwkerk v. Kees, Kesteren Gilles van, Leeuwen Alexander van, Cueni Luca M, Nijsen Jacob, Ramer Milan, Lek Ricardo, Rouwendaal Ruben, Schiebergen Brett, Teulings Rutger, Wielin ga Tim. Nog in te delen C-junioren Boers Omri de, Haven Daniel, Hes Philip. Holtkamp Berend, Kalter Mario, Kerk Sergio, Rochat Gregory, Semeins Jason, Zweden Daniel van, Caeiro Diego. Indeling teams D-, E- en F-pupillen De indeling van de teams zijn voorlopig. Een aantal teams zal nog aangevuld worden met nog in te delen spelers. Ondanks dat aan de indeling door verschillende trainers en leiders en jeugdcommissieleden aandacht is besteed, kan het zijn dat spelers per ongeluk niet genoteerd zijn. Wilt u dan zo vriendelijk zijn om het afc-jeugdinformatiebandje in te spreken (020-6008931) of te reageren via E- mail afcjeugd@euronet.nl De spelers die bij de categorie "nog in te delen" staan en spelers die willen reageren op de voorlopige indeling kunnen ook op bovengenoemde wijze reageren. De trainingen starten in de week van maandag 20 augustus, de competitie start op zaterdag 8 september. Voorlopige selectie D1/D2 (2e jaars D- pupillen) Bains Sean, Boer Patrick den, Bounnaanaa Jassir, Canes Joop, Dekker Max, Duba Moran Herman, El-Abbassi Hatim. Gyasi Charles, Halsema Jeroen, Hamersma Bob, Heyne Floris, Hulsthoff Mitchell, Inden Jordi, Jansen Essam, Jongeneelen Rik, Klerk Myron de, Kool Benjamin, Leau Daniel de, Mieghem Darryl van, Mol Danny, Noordraven Tim, Owuraku O, Pietrzak Camille, Rijp Chevello de, Sandberg Bart, Telkamp Robin, Tugendhaft Jonathan, Wells Fabian, Wijs Milan de. Voorlopige selectie D3/D5 (le jaars D- pupillen) Admiraal Felix, Bartelsman Arne, Bottse Kay, Buning Robin, Davidson Tim, Dermijn Edmar, Fretes Fedor de, Grot Dominic, Hasselbaink N, Heeremans Nicky, Hendriks Jesse, Koopmans Raffy, Kumar Gautam, Malschaert Abel, Massar Sam, Meer Tom van der, Meijer Dirk de, Meyer Yanick, Molenaar Robert Jan, Oude Marcus de, Senel Ercin Singels Maxim, Sporkslede Justin, Weerwind Milan, Weijl Vincent, Wevers Robert. Voorlopige D4 Fritzschy Pieter, Galen Tim van, Hilf Ejal, Klein Essink Elja, Klinkenberg Willem, Moses Ruben, Os Alexander van. Roos A, Sijtsma Tom, Streur Geert, Vromans Bart Waller Xander, Wiewel Joren, Yildiz Ikalev. Voorlopige D6 Baker C, Bos Stephan, Bruster Darryl, Ende Varen van den, Heus Jeffrey, Huisman Joost, Juliard Daniel, Lubbers Pieter, Melsen Jeroen, Price Dylan, Scholte Abe D, Veer Wout van der, Wit Yoris de, Yoon-Ju Don. Voorlopige D7 Bishoff Martin, Brakel Casper, Drentje Sam, Ebu-Mordi Patrick, Gerolt Ernst, Hausel Jascha, King Emmet, Magielsen Max, Nedeljkovic Alexander, Tijssen Stefan, Ubbergen Julian, Veen K van, Voorlopige D8 Abeln Jason, Bohne Raoul, Chatziliantos Baby, Cohen Sam, Fakkeldij Henk. Hek Julius van t, Hes Alexander, Kan-Me Raoul, Out Merlijn, Rooijens Max, Schild Julian, Steunebrink Lars, Tiel Milan van, Torcoli T, Wees Tim van. Voorlopige D9 Avendano Vera Philippe, Dujardin Midas, Galavazi Philip, Geuns Thomas van, Groenteman David, Haven Michael, Herter Daniel, Lieme Benjamin de, Litsenburg Felix J van, Rooze Victor, Smits Mare, Teunenbroek Mark van, Wall Hein van der. Nog in te delen D-pupillen Cohen Maxim, Cueni Jonas, Korsten D, Lassaly Maxim, Brand Lucas, Wezel Mark van Voorlopige selectie D10/E1 (2e jaars E- pupillen) Andela Joey, Biltoo Rio, Bolsius Youri, Bos Daan, Boukhari Oessema, Brinkman Daan, Dunné Nick A van, Graaf Rik B de, Hasselt Tim van, Hiensch Duco, Inden Bryan, Leons Allon, Lugt Floris de, Munnik David de. Rekelhof Victor, Smit Randell, Stefels Maxime, Stoffels Rafael, Swart Justin, Visser Thomas, Vrede Mitchell te, Weerkamp Roemer, Worms Allon. Voorlopige selectie E2 (le jaars E- pupillen) Bobeldijk Clay, Dokkum Floris, Ham Philip van, Huisman Tom S, Kesser Camiel, Kooye Thierry van der, Mourik Darren van, Os Laurens van, Wijs Wolf de. Voorlopige E3 (2e jaars E-pupillen) Frijns Stephan, Gyasi E, Leeman Sibren, Leeuw Lennart de, Monpellier Justin, Schmale Kevin, Stam Arthur, Verkade T, Wallheimer Raffy. Voorlopige E4 (2e jaars E-pupillen) Adams Giliam, Badenbroek D, Bohle Carlo, Hattem Vito, Hoven Daan van den, Loriaux Mathijs, Marchi Mitchell, Ris Bas, Sanders Oscar. Webbers Michael. Voorlopige E5 (2e jaars E-pupillen) Curry Timothy, Meijer Pieter de, Oldenhof Jasper, Scholte Sil, Steenhuis Boris, Tombe Sander des, Treurniet Ruben, Wijnen Ruben van, Wulffele Martijn, Zadelhoff Tymen van. Voorlopige E6 (lc jaars E-pupillen) Allick Jonathan, Ariani Ousama, Bakker Jim, Bisterbosch Derrek, Burg Bleu ter, Couturier Bas, Lam Daniel, Parsser Jeremy. Roosblad Chaim, Wells Timothy. Voorlopige E7 (2C jaars E-pupillen) Ahuis Felix, Dedem Joop. Herter Willem, Hofland Tom, Linszen David, Nijsen Luuk, 27

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 37