maal je lot als tweede selectieteam. Op het eigen AFC-toernooi werd behoorlijk gepres teerd. Leuk voetbal en uiteindelijk een 4° plaats. En dat als enige D3 tussen al die Dl - teams. Ook op de twee andere toernooien werd lekker gevoetbald. Een leuke uitsmijter voor het team was de wedstrijd op 1 juni jl. tegen een Zuid-Koreaans team. Heerlijk om naar te kijken, afgesloten met een alleszeg gende 6-2 eindstand in ons voordeel. Patrick verdedigde attent het doel. Yassir, Sean, Alex en Owuraku waren achterin nauwelijks te passeren. De drie reuzen op het midden veld, Milan, Robin en Jeroen, waren in voetballend opzicht al een stuk verder dan hun tegenstanders. De voorhoede bestaande uit Daryl, Hatim en Joop waren qua behen digheid en snelheid de Zuid-Koreaanse ver dediging veel te snel af. Jonathan als gastspe- ler paste zich prima aan. Helaas moest Rik, onze betrouwbare verdediger, verstek moest laten gaan evenals Maxime voor wie dit een leuk afscheid van het voetbal had kunnen zijn. Jammer dan zo'n talentvolle speler voor een andere sport kiest. Voor onze kanjer Chevello was het een minder leuk seizoen. Halverwege moest hij met een behoorlijke liesblessure afhaken. Hopelijk is hij het vol gende seizoen weer van de partij. Ik hoop dat iedereen hier van geleerd heeft dat je niet te lang moet doorlopen met een blessure. Je maakt het alleen maar erger. Jongens, Rinus en ik, maar ook de ouders en de belangstel lenden langs de kant, hebben van jullie geno ten. Tijdens de afscheidsbarbecue bleek zelfs dat we een getalenteerd tennisteam in de ge lederen hebben. Kunnen we in de toekomst met dit team niet alleen voor de Amstelcup maar ook voor de Daviscup inschrijven. Al met al een leuk seizoen. Problemen onderling zijn er eigenlijk niet geweest, de sfeer was altijd goed. Jongens, een prettige vakantie en veel succes in het volgende seizoen. Roy Halsema D 3 van AFC wint van Zuid-Korea Op 1 juni jl. speelde de D 3 van AFC op ons eerste veld tegen een touringteam van Zuid- Korea onder de twaalf. De Koreanen waren in Europa om het WK in 2002 te promoten. Zo kregen de pappies, mammies en overige supporters van de D 3 allemaal een mooie button. De wedstrijd zelf was mooi, van het begin tot het eind. De start was al fraai. AFC kwam op een Braziliaanse manier (hand in hand) het veld op en op professionele wijze werd het publiek in deze semi-interland be groet. Geschenken werden uitgewisseld. On ze fraaie caps, op het laatste moment door Hans Tier te voorschijn getoverd, deden goe de dienst. Na een moment collectieve con centratie (zoals bij volleybal en hockey ge bruikelijk) floot scheidsrechter Joris de Wijs (de nieuwe Dick Jol?) voor het eerst en kon den de krachten worden gemeten. AFC, zo bleek al snel, moest het hebben van techniek en spelregelkennis, Zuid-Korea van meer fysiek en een geweldige inzet. Hoewel de jonge Koreanen het meest in de aanval waren en zeker in het begin de beste kansen kregen was toch onze, door Rinus van Leyenhorst bekwaam gecoachte D 3, die uiteindelijk ruimschoots (7-3) aan het langste eind trok. Grootste hindernis voor Zuid-Korea was de buitenspelval van AFC. Joris floot ongeveer 50 x voor buitenspel, meestal voor 3, 4 of 5 Koreanen tegelijk. Een uitstekende les met het oog op de WK in 2002. Al dit gefluit mocht de pret absoluut niet drukken. Het bleef tot het eind een fantastische, sportieve wedstrijd. Na het laatste fluitsignaal was het 'shake hands' en werd gezinspeeld op een revanche in Seoel. Een prima idee. Onze penningmeester zal er blij mee zijn. MvdW Hollander Jerry, Kamphuis Charley, Kerk Daan aan de. Klerk Mischa, Lighthart Rory, Macniel Junior, Maduro Kevin, Markus Alex, Openneer Stefan, Pique Sandro, Ri chardson Evron, Slooten Steffan van, Steij- len Suria, Teerink Haytze, Veldhuis Kyoma, Verhagen Tom, Vermeulen Rik, Wijngaard Edwin van de. De AFC D3 tegen Zuid Korea. Indeling teams A-, B- en C-junioren De indeling van de teams zijn voorlopig. Een aantal teams zal nog aangevuld worden met nog in te delen spelers. Ondanks dat aan de indeling door verschillende trainers en leiders en jeugdcommissieleden aandacht is besteed, kan het zijn dat spelers per ongeluk niet genoteerd zijn. Wilt u dan zo vriendelijk zijn om het afc-jeugdinformatiebandje in te spreken (020-6008931) of te reageren via E- mail afcjeugd@euronet.nl De spelers die bij de categorie "nog in te delen" staan en spelers die willen reageren op de voorlopige indeling kunnen ook op bovengenoemde wijze reageren. De spelers van de selectie teams ontvangen een uitnodiging voor een bijeenkomst. De trainingen van de niet- selectieteams starten in de week van maandag 20 augustus, de competitie start op zondag 9 september. Voorlopige selectie Al Akhamrane Tahir, Auriaghel Jamal, Bentohami Salah, Brown Sherman, Daal Dyron, Gaspers Tjidako, Goudriaan Michael, Kelebek Sinan, Leeuwen Thijs van, Malik Wasi, Rock Jermaine, Stam Louis, Stuut Robbert, Visser Matthijs, Westerhof David, Wolschrijn Wesley. Voorlopige selectie A2, A3 Agbo W, Bensen Pieter, Blok David, Blok land M, Bont Tys de, Bosnië Quintin, Bre- kelmans Pim, Bruystens Merijn, Chadli Bil- al. Commandeur Sammy, Korving Danny, Eckhart Robbert, El Yaakoubi Nabiel, Eyar- man Houssein, Groot Vincent J de, Gude Tibo, Guzeler Murat, Heemskerk Thomas, Hendriksen Tobias, Hirschfeld Gregory L, Voorlopige selectie BI Becker Stephen. Cairo Furgel, Campbell Shawn, Darnley Dennis, Faré Michael, Imanuel Ernst, Kilic Sadik, Lagadeau August, Loy Lucien van, Mendoza Darryl, Noten de Pasqualino, Plet Vemon, Radder Mathijs, Seedorf Rrahmlee, Stjeward Resley, Ubbergen Rodney. Voorlopige selectie B2 Botic Darco, Burke Airto, Couwenberg Kay, Esqun Recep, Harderwijk Jan M, Horsmeier Wilco, Krikke Hylke, Maduro Naikson, Plevier Yorden, Poederbach Olivier, Polling Winsten, Saied B, Sarpong Ernest, Schol Mark, Verkaik Roy, Weijl Thomas. Voorlopige B3 Baker Hyatt, Baykal S, Beek Kasper J van. Blokhuizen Philip, Cairo David, Joping Mervin, Kesteren Jurre van, Overste Paul, Pinto Danny, Reep Andrew, Samson Laurens, Schmidt Laurens, Schokker Jimmy, Veen Donald van de, Wagenaar Floris, Zwart Ruben. Voorlopige B4 Amhouch Bilal, Annoh-Wijnaar Jesse, Brassinga Darshan, Guijarro Nicky, Kampen Tommy van, Kroode Marijn S ten, Leth Thomas de, Ligthart Laurens, Linger Disire, Prade Sylvian D, Rouwendaal Chiel, Saigh Youssef, Schiering Istwan, Verhagen Erik. Voorlopige B5 Bos Koen, Dresden Daniel, Hartigh Olaf den, Kaaks Sjors, Kroonenberg Liran, Mar kus Tommy, Masson Olivier, Nieuwenhuys Flip, Nihom Benno, Peters Alexander, Roos 26

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 34