Wijzigingen Huishoudelijk Reglement Contributie Art. 3. Voorwaarden tot verwerving van het lidmaatschap. Nieuw: Preambule. Teneinde de zorgvuldig opgebouwde identiteit van AFC te behouden verwachten wij van onze nieuwe leden dat zij: de contributie en het entreegeld bij aanmelding zullen betalen, en voorts bij aanvang van elk seizoen, zich op het veld sportief zullen gedragen naar de scheidsrechter, tegenstander, trainer, elftalgenoten en het aanwezige publiek, zich in de kleedkamer en clubhuis van zowel AFC als van andere verenigingen correct zullen gedragen, open zullen staan voor het clubleven en (op termijn) bereid zijn een actieve bijdrage te willen leveren aan dat clubleven en de intentie hebben voor langere tijd lid te blijven. 1. Om als senior, 60+, jong-senior, junior of pupil lid toe te treden, moet een schriftelijke aanvraag daartoe via een origineel aanmeldingsformulier (dus geen kopie) bij de administrateur (was 2e secretaris) worden ingediend. 2. Deze aanvraag dient mede ondertekend te worden door 2 leden als bedoeld in art. 2 lid la Cm e van dit reglement, die betreffend kan didaat lid persoonlijk kennen. De aanvraag voor minderjarige kandidaat leden moet ook mede on dertekend zijn door één der ouders of voogden. 3a. Voor E- en F pupillen zal, mits er ruimte is in de desbetreffende categorie, de voorzitter van de jeugdcommissie op basis van de volgorde van binnenkomst van het aanmeldingsformulier de kennis makingscommissie adviseren. 3b. Alle overige aanvragen van kandidaat-leden zullen, indien er plaats is in de betreffende leeftijdscategorie, worden uitgenodigd voor een gesprek met de kennismakingscommissie. 4. Een technische commissie kan onderzoek doen naar de geschikt heid op voetbal technisch gebied van de kandidaat. 5. Na een positief besluit van de commissie(s) publiceert de 2e secretaris de naam en het adres van het kandidaat-lid in de eerstvolgende uitgave van het cluborgaan. Tegen een negatief advies is geen beroep mogelijk. 4. oud 5. 5. oud 6. 6. oud 7. 7. oud 8. Artikel 4. Bijzondere voorwaarden. Oud 1. De overgang van junior A-lid naar jong-senior lid of van donateur naar jong-senior of senior lid kan door het bestuur worden afgewezen. d. Er wordt geen alcoholhoudende drank verstrekt aan dronken personen. e. Er wordt geen alcohol geschonken aan (bege)leiders en trainers van de jeugd tijdens de uitoefening van hun functie of aan personen die fungeren als chauffeur bij het vervoer van spelers. 3. Het is niet toegestaan zelf meegebrachte alcohol te gebruiken in het clubhuis, de kleedkamers of elders op het sportcomplex. 4. Personen die dronken of onder invloed van andere psychotrope stoffen zijn worden niet toegelaten in het clubhuis c.q. verwijderd uit het clubhuis. Nieuw l.a. De overgang van junior A-lid naar jong-senior lid kan door het bestuur worden afgewezen. b. De overgang van donateur naar pupil-, junior-, jong-senior-, 60+ - of senior lid kan door het bestuur worden afgewezen. Artikel 5. Verplichtingen van de leden. Art. 5a. Oude tekst: Indien de verschuldigde contributie niet op 31 december van het lopende jaar is voldaan, zal het bestuur overgaan tot het opleggen van een boete en is vanaf die datum het lid deelname aan oefeningen en/of wedstrijden ontzegd, tot het tijdstip waarop aan alle financiële verplichtingen (waar onder contributie, toeslag en boetes) zijn voldaan. Wijziging: 31 december van het lopende jaar wordt 31 oktober van het lopende jaar. Artikel 9. Commissies. Nieuw 6. 1. Kennismakingscommissie, j. Technische commissie. k. Medische commissie. 6.i. De Kennismakingscommissie adviseert het bestuur inzake de aanname van nieuwe leden. 6.j. De Technische commissie coördineert de overlappende taken van de elftalcommissies en adviseert het bestuur inzake de aanname van trainers en spelers. 6.k. De Medische commissie is belast met het adviseren van de spelers van de A.F.C. bij blessures en geeft adviezen aangaande de handhaving van de hygiëne in de kleedkamers en het clubhuis. Nieuw Artikel 15 Huis- en gedragsregels. Alcohol en drugs. 1 .Begripsbepaling alcoholhoudende dranken. a. Zwak-alcoholhoudende drank: bier, wijn en gedistilleerd met minder dan 15 alcohol Sterke drank: gedistilleerd met 15 alcohol of meer. 2.a. Verkoop van alcoholhoudende drank aan personen jonger dan 16 jaar is verboden. b. Verkoop van sterke drank aan personen jonger dan 18 jaar is ver boden. c. Geen alcoholhoudende drank wordt verstrekt als dit leidt tot ver storing van de openbare orde, veiligheid of zedelijkheid. Drugs. Het in bezit hebben van drugs binnen ons Sportpark wordt niet getolereerd. Overtreders wordt met onmiddellijke ingang uit het lidmaatschap ontzet. Zie statuten artikel 7. Artikel 15 oud wordt artikel 16. Het is inmiddels juni, dus de leden die op 31 mei j.l. nog niet aan hun verplichtingen hadden voldaan, zijn geen lid meer! Ook als men na 31 mei betaalt, blijft men afgevoerd, totdat men zich bij de 2e penningmeester heeft gemeld en daarna is het aan het Bestuur om te beslissen of het lidmaatschap in kracht kan worden hersteld. Men is dan in ieder geval direct de contributie voor het komend seizoen plus entreegeld verschuldigd. Van de overige afgevoerde leden, zal de vordering uit handen worden gegeven aan 6036 Schaik J.P.van het Incassobureau. 6087 Fabels T. 6128 Tuinman M. Volleden: 6131 Kentie E. Lidnr. Naam 6132 Kruis R.J. 2478 Hogers G.M. 6228 Onunta A.P. 2748 Lases G.M. 6235 Jabri M. 4801 Pooter J.A.de 6254 Ploeg L. van der 5171 Hove P.van der 6335 Bergsma H. 5724 Arends B.M. 6348 Boer D.de 5840 Kwekkeboom H.G. 6398 Deen M.J.M.W. 5900 Antwi W.K. 6412 Mabengeza E.L. 15

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 17