AFC website KNVB Veteranen Periodetitel na onverwachte nederlaag enigszins in gevaar hoofdcommissaris van Politie te Utrecht): gewoon aangifte doen!! Enigszins verwonderd las ik een item over voetballer Harry van der Laan. Hij zou naar Viterbese in Italië gaan. In een interview voor de TV beweerde hij alles prima voor elkaar te hebben, Maar binnen de kortst mogelijke keren was hij weer terug. Niemand sprak Engels en Harry geen Italiaans. Hoe bereidt iemand nou zo een transfer voor? Het mooie is ook nog, dat een andere Hollander al precies dezelfde ervaring had! Ook de bokssport zal in mij geen fan vinden. Uit het hoofd te weten bestaan er wel vier internationale bonden. IBO, WBC. IBF, en WBA. Ieder met zijn eigen kampioenen. Vriend Joval is nu kampioen bij de IBO. Voor wat het waard is. What is in a name? De ijshockeyers van Nijmegen kregen een nieuwe sponser Australian Home Made Tigers! Eigen gebakken tijgers uit Australië?? Wat wordt er toch wat op af geschaatst: wereldbeker, Europees en Wereldkampioenschap. En dat alles in de disciplines sprint, afstanden en allround. Johan Derksen van VI merkte al eerder op, dat hij het e.e.a.als folklore zag. Vind ik ook eigenlijk wel, alhoewel onze schaatsers tegenwoordig ook een aardige duit verdienen. Een tikkeltje ouderwets, maar geef mij maar de tijd van Ard en Keesie. Zwoegend onder alle omstandigheden op buitenbanen. Met Mart Smeets en Tonny Eyck ben ik blij met de terugkeer van de oude Studio Sport tune. Over terugkeer gesproken: wat had U gedacht van de hoofdklasse? Jan van Dijk Het laatste nieuws is steeds te zien op www.afc-amsterdam.nl A.F.C. - E.D.O. 3-0 Zondag 11 februari 2001 AFC zet wederom een belangrijke stap richting Hoofdklasse door onze zeer oude tegenstrevers uit Haarlem in een relatief minder goede partij met drie tegen nul naar huis te sturen. Relatief minder goed omdat het spel vooral gekenmerkt werd door een slordige afwerking en een zekere matheid. Ton du Chatinier ontging dit geenszins en liet zich op tijd en onomwonden aan de kant van het veld horen". Zijn onte vredenheid was terecht en dat vonden dejongens van onze selektie eveneens. Aanvoerder Eschwin de Bruyn gaf het goede voorbeeld door twee gave treffers voor zijn rekening te nemen. De eerste was een onorthodoxe kopbal en de twee de was er een zoals Eschwin destijds een profkontrakt afdwong: aannemen-snel draaien- en hard en droog inschieten. Aangevers Daniel van Meer en Dennis Purperhart mogen niet onvermeld blij ven. Vooral Dennis door griep in eerste instantie niet in de basis) gaf het team meer vaart waardoor behalve de vermel de "assist", ook een magistrale derde goal door hem zelf op hetAll-In" - bord ver scheen: 3-0. Zes punten uit twee wedstrijden en dan NA de stage op Tenerife is zonder meer opmerkelijk. De insiders weten wat ik daarmee bedoel. Het kan te maken heb ben met zovele zaken: a) een nieuwe oe- fenmeester; b) enkele nieuwe selektie spelers of c) een grote gedrevenheid om AFC weer op het hoogste niveau te bren gen. Ce sont les resultats qui content" denk ik dan maar en een analyse van het sukses is niet zinvol. Er komen nog en kele lastige derby's, maar wij hebben een sterk elftal dat zich de koppositie niet laat afnemen. Chapeau! Rob Duis. De zon, het gras, de bal. Alles was aan wezig voor een fantastische voetbalmid dag. Zelfs de tegenstander, ZSGOWMS, en als de fusie met WVHEDW doorgaat, ZSGOWMSWVHEDW, was compleet, gestreken en gewassen aanwezig. De bondsveteranen, gelouterd door de ecla tante zege op VVGA, en gedreven door het wenkende perspectief van een perio detitel, traden aan met een wel zeer ster ke selectie. Inclusief de al eerder in de Beethovenstraat gesignaleerde wonder- spits, met tenues voor de warming up, cooling down en beide speelhelften. en een zuurstofrijke linksback, net terug van Erwin Smit in volle actie tegen EDO.

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 5