Bestuurs mededeling Van harte Volgende Schakel AFC's "Bie"- zonderheden Ledenlijst Verlenging contract met trainer"du Chati- nier. Het bestuur maakt bekend dat heden op de 106e verjaardag (18/1) van de club overeen stemming is bereikt met de trainer/coach van onze A-selectie Ton du Chatinier over ver lenging van zijn contract voor het seizoen 2001-2002. Du Chatinier zal het seizoen 2001-2002 zijn tweede jaar ingaan als verantwoordelijke trainer/coach van AFC 1 en het bestuur wenst hem bij de uitvoering van zijn werk zaamheden veel succes. BELANGRIJK Betreft: Sleutels van ons parkeerterrein. Het AFC bestuur stelt het op prijs functiona rissen in het bezit te stellen van een sleutel van ons eigen parkeerterrein, echter er zijn op dit moment zo veel sleutels van het par keerterrein in omloop, dat het Bestuur het zicht enigszins is kwijtgeraakt. Ook zijn er, door oud-functionarissen, sleutels (nog) niet geretourneerd. Wat gaan wij eraan doen? Het Bestuur heeft besloten om m.i.v. 1 maart 2001 alle sleutels te deactiveren, zodat vanaf die datum met de huidige sleutel de slagboom niet meer kan worden geopend. Een ieder die meent recht te hebben op wer king van de sleutel, zal zich voor die datum dienen te melden bij onze tweede penning meester Edwin Geluk en tegen betaling van een borgsom van 100,= zal de sleutel weer worden geactiveerd. Met de betaling van een borgsom, hebben wij in de toekomst een stok achter de deur om functionarissen, die onze club hebben verlaten dan wel hun functie hebben neerge legd en "vergeten" zijn de sleutel in te leve ren, te bewegen dit alsnog te doen Wij hopen met deze actie weer zicht te krij gen op het sleutelbestand en kunnen dan, indien noodzakelijk, overgaan tot het laten aanmaken van nieuwe sleutels. U kunt op de maandagavonden vanaf 19.30 tot 20.00 uur terecht in ons clubhuis of con tact opnemen met Edwin Geluk, telefoon 020-6433722. Aanlegkosten WeTra veld Zoals voorzien en meegedeeld tijdens de laatste Algemene Vergadering heeft AFC de voorgeschoten aanlegkosten van het WeTra veld terug betaald gekregen. Korrektie op Schakel nr 10: H.D.van Maanen heeft lidnr. 6433 (i.p.v. 6333) Adreswijzigingen: P.A.L Jansen (6399), Chasséstraat 79 hs, 1057 JA Amsterdam, 020-6155840. D Swart (5888), Aert van der Goesstr 13 C, 2582 AH Den Haag, 070-3524556 B Couturier (5847), Amsterdamseweg 281, 1182 GZ Amsterdam, 020-3452869 M Thomas (2589), Kempenaerstraat 16", 1051 CN Amsterdam. H van Calker (5889), A.S.Onderwijzerhof 42, 1011 VS Amsterdam, 020-6257302 M Backx (5939), Eerste Jan Steenstraat 9', 1072 NA Amsterdam. Bedankt als lid/donateur: B Ullitz (3981), R van Coevorden (6080). Nieuwe KNVB nummers: O.A.Owuraku (6430), FXTD68T, Gehuwd: Rob Ruis en Rosalie de Vlas Namens de AFC onze hartelijke felicitaties en veel geluk gewenst. De volgende Schakel zal over drie weken verschijnen; dus op woensdag 14 februari, af drukkerij. Alle kopij voor deze Schakel dient gemaild te worden naar Yvonne Steeman, e-mail: ys- teeman@hotmail.com Vriendelijk verzoek: kopij zo vroeg mogelijk inleveren. Wilt u dat wedstrijdverslagen, behalve in de Schakel, ook opgenomen worden op de AFC website, dan moeten deze gestuurd worden naar Jevon van Dijk, e-mail: ievonvandiik@hetnet.nl Kan dus di rect na een wedstrijd geschieden. Ook een elftalfoto kan naar hem digitaal gestuurd worden. Bij de start van het schrijven van mijn bij drage voor de Schakel constateer ik, dat de laatste uitgave van de Schakel dateert van 4 weken geleden zodat ik naar mijn mening wel iets te melden heb over het wel en wee van onze thans 106 jaar oude vereniging. In de eerste plaats wil ik allen voor het nieu we jaar 2001 al het goede wensen. Op vrijdag 22 december jl. vond de jaarlijkse kienavond plaats voor AFC'ers. Velen wa ren naar Goed Genoeg gekomen om te trach ten één van de mooie prijzen mee naar huis te mogen nemen. De jaarlijkse kienavond voor senioren dateert reeds vanaf de twinti ger jaren in de vorige eeuw en is ieder jaar weer een geslaagd evenement. Dank aan de organisatoren t.w. Roy van Dijk, Ron van Doesburg, Lou Hekster, Nicky Hekster en Ronald Koster. Vrijdag 29 december jl. vond de jaarlijkse klaverjasdrive plaats voor leden van AFC, ACC en ATC. Er werd fel gestreden om de punten door de diverse gevormde koppels. Namens de AFC dank aan de organisatie on der leiding van Elly Coorengel. Door de slechte weersomstandigheden wer den de Sixes op de vroege Nieuw jaarsmorgen afgelast, doch in de middag van deze eerste dag van het jaar waren vele AFC'ers naar Goed Genoeg gekomen om elkaar een gelukkig en gezond nieuwjaar te wensen. Voorzitter Dick van der Klaauw hield een overtuigende nieuwjaarstoespraak en de muziek werd verzorgd door het kwintet Just Friends, waaraan medewerking verleen de onze AFC'ers Chris Dekker en Dub du Bois. Dit alles was een zeer geslaagde start van het nieuwe jaar 2001, een jaar waarin ik hoop en vertrouw dat ons eerste elftal weer de plaats in de hoofdklasse van het amateur voetbal zal veroveren. Zondag 7 januari 2001 werd in de Emergo Sporthal het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi gehouden. Elders in deze Schakel wordt U hierover uitgebreid geïnformeerd. Ik wil na mens de AFC de organisatoren Machiel van der Woude, Marcel Koster. Frans Jüch en anderen van harte dankzeggen. Ook dit eve nement heeft een vaste plaats gekregen op de jaarlijkse evenementen-kalender. Van 6 tot en met 10 januari jl. verbleef de Selectie van het eerste elftal weer op de Ca- narische Eilanden voor de jaarlijkse trai ningsstage. Elders in deze Schakel wordt U over deze reis uitvoerig geïnformeerd door eerste elftalspeler Daniël van Meer. Zoals gebruikelijk moesten degenen, die voor het eerst deze reis meemaakten, op de eerste avond vertellen wat zij van de AFC vonden. Alle nieuwelingen hadden een goed verhaal, doch de jury besliste dat Rivelino Sleur dit het beste deed en voor een jaar in bezit kwam van de Zilveren Spoon. Als bestuurslid had ik het genoegen deze trip mee te maken en ik denk, dat dit jaar op Gran Canaria de basis is gelegd voor een mooi resultaat aan het einde van de competitie. Op de historische dag van de 18e januari 2001 vierden wij onze 106e verjaardag. El ders in deze Schakel wordt U geïnformeerd over dit jaardiner voor de heren door Nicky Hekster. Vanaf deze plaats wil ik ons lid Ron Voskamp feliciteren met de toekenning van de mr. Henne Boskamp Nobelprijs en Roy Tular met zijn benoeming tot speler van het seizoen 1999-2000. Beide onder scheidingen werden uitgereikt door voorzit ter Dick van der Klaauw. Bestuurslid Ma chiel van der Woude verving op een uit muntende wijze Bas Rachman, die plotse ling voor zaken in het buitenland verbleef. Het damesjaardiner werd ook dit keer weer gehouden in het Hilton Hotel. Over deze zeer geslaagde avond wordt U in deze schakel geïnformeerd door Henny Somers-Bleke- molen. Namens de AFC onze dank aan Syl via Gehring-Konings, Agnes Reddering - Postmaa en Henny Somers-Blekemolen voor de fantastische organisatie. Ons lid van verdienste Lex Rimini moest op de 18e januari jl. (de verjaardag van AFC en van Lex zelf) een oogoperatie ondergaan. Volgens de laatste berichten is de operatie geslaagd: Lex kan U weer goed zien! Na mens de AFC wensen wij Lex een spoedig 3

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 3