Na afloop van het diner hield de heer Ver gouw een presentatie over het nemen van strafschoppen. Zoals wij allen weten, is Nederland daar zeer slecht in (recent de halve finale E.K.) Voor degene die het niet begrepen hebben (trainers!!!), dè strafschop moet hoog onder de kruising in de touwen worden geschoten. Zulke strafschoppen zijn voor 96% succesvol, terwijl de Nederlandse gewoonte, nl. rechts beneden!, slechts 57% scoort. Voor de keeper was er ook een goede les. Ga niet te vroeg de hoek in, kijk waar de bal wordt geschoten en kijk vooral of de spe ler links- of rechtsbenig is. Als je het niet begrijpt, kun je dit verhaal nog eens nalezen op www.strafschop.nl. Tot slot werden de achterzaal omgetoverd tot een heus casino, met Black Jack tafels en roulettespelen, die door Roy v. Straten, samen met zijn vrouw Gabri, persoonlijk gemaakt waren. Er werd fanatiek gespeeld onder leiding van Ad Westerhof, Maarten van Rossum, Derrick Grot, Ulli Landvreugd en Michaël Aarts, die de spelers niet spaarden. Niettemin werden leuke troost) prijzen verstrekt aan alle deelnemers en zo eindigde een zeer geslaagde avond, die zeker zal uitgroeien tot een terugkerende traditie van AFC. Namens de jeugdcommissie wil ik Roy hartelijke danken voor de creatieve wijze waarop hij deze avond heeft georganiseerd, en wij hopen dat de jeugd van AFC nog lange tijd mag genieten van de Black Jack en roulette kleden. Marjan Stoop Je team op de AFC website Verschillende teams staan al met een foto en/of verslagen op hun eigen internetpagina van AFC. Je kunt deze gemakkelijk herken nen aan de rode kleur op de site 'teams'. Bij ieder team kan men ook bovenaan de pagina aanklikken: 'uitslagen/stand, pro gramma en alle uitslagen'. Dit zijn de officiële sites van de KNVB van jouw team. Scheidsrechters 27 jan. BI A.van Hal aangewezen 27 jan. B2 J.G.Franken aangewezen 27 jan. Cl O.R. Albaisa Alken aangewezen 28 jan. A2 H.F. Kooring aangewezen 28 jan. B4 Ab Springer 28 jan. C2 Hr Blockhuizen 03 feb, BI R,C,Boot aangewezen 04 feb, A3 Mw. L. Pullens aangewezen 04 feb, B2 A. van Hal aangewezen 04 feb. B4 Hr. van Beek 04 feb. C3 Ab Springer 10 feb. BI J. Nolting aangewezen 11 feb. A3 Mw. L. Pullens aangewezen 11 feb. B4 Hr. van Beek 11 feb. B5 Roy van Straten 11 feb. B6 Fred Kroonenburg 11 feb. C3 Ab Springer 11 feb. C4 E. Schiering Mededeling D-, E- en C- jeugd. In de maanden juli en augustus 2001 worden op het KNVB Sportcentrum te Zeist de jeugdsportweken gehouden, waarin naast het voetballen ook andere sporten op het pro gramma staan, zoals tafeltennis, volleybal, "Speler van het jaar"David Westerhof (rechts). Pianiste Henny Somers, temidden van Michaël Aarts en Rov van Straten Het clublied wordt aan tafel ingestudeerd. 17

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 17