Bestuurs mededelingen Van harte Contributie Ledenlijst AFC' s "Bie"- zonderheden Routebeschrijving DWS AFC-dubdas Ze zijn er weer! De door ons lid Lou Hekster in samenwerking met het bestuur nieuw ont wikkelde AFC-clubdas (zie vitrine bij de en tree van ons clubhuis), die aan het begin van dit seizoen werd gepresenteerd was al snel uitverkocht. Nu zijn ze er weer. Wellicht een leuk cadeau voor de aankomende feestdagen. Verkrijgbaar bij Marcel Koster, telefoon 020 -4417671 Brief naar alle B.V.O.'s in Nederland Meer en meer worden jeugdspelers van ama teurvoetbalverenigingen reeds vroeg in het seizoen uitgenodigd om aan proefwedstrijden en/of trainingen van Betaald Voetbal Organi saties deel te nemen. De H.E.T. (de belangenvereniging van de in district West II acterende Hoofd-, Eerste- en Tweede Klasse verenigingen, waarbij 21 ver schillende verenigingen zijn aangesloten) was onlangs in vergadering bijeen en consta teerde, evenals vorig seizoen, dat dit voor be trokken jeugdspelers als voor hun teamgeno ten en hun vereniging een zeer ongewenste situatie is. Vandaar dat op 31 oktober j.l. door de H.E.T. een brief verstuurd is naar alle B.V.O.'s in Nederland, waarvan de inhoud aan duide lijkheid niets te wensen overlaat. Het leek het bestuur van AFC een goed idee onze jeugdleden (en hun ouders) van de in houd van deze brief op de hoogte te brengen; vandaar dat een kopie van deze brief is afge drukt op pagina 7 van deze Schakel. Waar van akte. Van de penningmeester Op 18 november hebben 1300 leden en donateurs (ruim 80%) hun contributie of donatie betaald. A.F.C. telt inmiddels 1600 leden en dona teurs, dus zo'n 300 moeten nog betalen. Dit is te veel als je bedenkt dat het seizoen al drie maanden oud is. Het Bestuur wijst leden die nog niet betaald hebben er op, dat er binnenkort een nieuwe acceptgiro in de bus valt, inclusief een (verhoogde) toeslag van 75,=. De commissies worden op de hoogte gebracht van diegenen die nog niet aan hun verplichtingen hebben voldaan en vanaf 31 december worden deze leden uit de opstellingen gehaald en is men vanaf die datum uitgesloten van deelname aan trainingen en wedstrijden. Regelingen kunnen niet meer getroffen worden Het is in ieder geval niet de bedoeling dat men, zonder overleg met de 2® penning meester, maar een bedrag als zoet houdertje overmaakt. De contributies voor het seizoen 2000-2001 luiden thans als volgt: Vollid ƒ565, Jong senioren ƒ460, Jeugdlid ƒ425, 60 ƒ320= (vorige Schakel foutje!) Donateurs worden vriendelijk verzocht mini maal 190,= over te maken. Postgiro 241002 t.n.v. 2° penningmeester, AFC, Amstelveen. Edwin Geluk Kandidaat leden: N D van de Klaauw, 06-11-1999, F-jun, Turfschip 43, 1186 XB Amstelveen, 6434204, lidnr. 6426. A. M. Nir, 27-05-1980, Jong-Sen,KNVB nr FMCD70W, Weesperzijde 104111, 1091 EM Amsterdam, 6941441, lidnr. 6427. Adreswijzigingen: T Krot (5176), Reggestraat 13, 1078 CX Amsterdam, 06-24275693 C. du Buy (9710), Stadionweg 126 hs, 1077 SW Amsterdam, 7718998. Nieuwe KNVB nummers: T de Bont (6405) FTZQ56J, S.J.Jonkman (6424) FTZQ55I, M van Rossum (6422) FT- ZQ67N, J Auoreaghel (6419) FTZM54V, J Bal (6423) BLXD33T, M Frauenfelder (6418) FTZM57Y, L.M.Schmidt (6415) CHFP514, R Shah (6414) FMRL58X, Sportpark Spieringhorn AIO richting Zaanstad, afslag SI03 Haarlem, Haarlemmerweg. Aan de rechterzijde voorbij station Sloterdijk ligt Sportpark Spiering horn. Aanvang 14.00 uur. Geboren: Charlotte Louisa Antonia dochter van Dyone de Bie en Leo Koper- draat. Namens de AFC onze hartelijke felicitaties aan de trotse ouders en grootouders. Geboren: Lauren Arancha dochter van Helga en Nicky Hekster-Meskes. Namens de AFC onze hartelijke felicitaties aan de trotse ouders. De tennisvereniging ATC viert 2 december a.s. haar 30® verjaardag. Nadat er al jaren plannen waren uitgewerkt, werd op 2 decem ber 1970 als nieuwe dochter van de AFC op gericht de Amsterdamse Tennis Club. Er werd een bestuur gekozen, waarin o.a. zitting hadden als eerste voorzitter Otto van Rijn, Kees Gehring, Marcel Koster, Joop Stok vis en de inmiddels overleden Otto van der Heul. Een jaar later werd dit bestuur aange vuld met Ton van der Valk Sr en Johan de Bie. Er was een grote belangstelling voor de tennissport. In deze lange periode van 30 jaar heeft de ATC een belangrijke rol gespeeld op Goed Genoeg, waardoor ook gedurende de zomermaanden de AFC'ers elkaar ontmoet ten. Zaterdag 2 december a.s. zijn de leden uitgenodigd voor een receptie. Namens de AFC wensen wij de huidige voorzitter Ro nald Koster met zijn bestuursleden van harte geluk met dit jubileum en alle succes voor de komende jaren in relatie tot de plannen rond de Zuidas. Voor wat de geschiedenis van ATC betreft verwijs ik naar het jubileum boek, dat werd uitgegeven bij het 25 jarig be staan. Bert Witteveen verblijft momenteel in het ziekenhuis. Recent heeft hij een hartoperatie ondergaan en moet voorlopig revalideren. Namens de AFC zenden wij hem onze groe ten en wensen wij hem een spoedig herstel. Ons lid van verdienste Peter Roosenschoon verbleef in het ziekenhuis voor het onder gaan van een operatie, doch is gelukkig in middels weer teruggekeerd bij zijn gezin. Ook hem zenden wij onze groeten en wensen hem namens de vereniging een spoedig her stel. Op zaterdag 25 november a.s. vindt de offi ciële opening plaats van Tank en Wascen- trum Zwart aan de Ookmeerweg 501. Het is U uiteraard bekend, dat Henk en Clara Bijl- sma hier de eigenaren van zijn. Namens de AFC onze felicitaties en wensen hen heel veel klanten. De laatste jaren spelen wij tijdens het Maas tricht-weekend van de A-selectie een wed strijd tegen de v.v. Eijsden, gevolgd door een altijd zeer geanimeerde ontvangst met vlaaien en veel bier. Recent ontvingen wij van onze Limburgse vrienden een e-mail van de volgende inhoud: "Felicitaties met de 1® periode en met de prachtige prestaties tot nu toe. Ga zo door en volgend seizoen in de hoofdklasse". Namens de AFC onze dank aan Eijsden voor deze positieve reactie. Zondag 12 november jl. was de thuis wedstrijd tegen Nijenrodes afgelast en had ik vanwege een functie in Amstelveen alle aandacht te geven aan de tentoonstelling 5 Jaar Cobra. Bij deze officiële opening ont moette ik uiteraard ons lid Karei van Stuy- venberg en echtgenote Roos-Marie. Het zal U ongetwijfeld bekend zijn, dat Karei zijn omvangrijke collectie in bruikleen heeft af gestaan aan het bestuur van het Cobra Mu seum in Amstelveen. U ziet het weer beste lezers AFC'ers kom je overal tegen. De afgelopen week was ons oud-lid Rook van Halm met echtgenote Juul over uit de USA naar het koude Nederland. Rook was in de vijftiger jaren actief als voetballer bij AFC en tevens actief als honkballer bij ABC. Rook leest intensief via internet de Schakel en heeft nog steeds contacten met Hans en Loes de Bie en kinderen, Rein en Truus Ak kerman en met Marjoleine en onder getekende. Op de dag van de afgelaste wed strijd tegen Stormvogels werden weer vele oude herinneringen opgehaald. Rook laat alle bekenden groeten. 3

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 3