De F1 en F2 van vorig jaar zijn overgekomen als E1/E3 selectie en in eerste instantie in de vertrouwde opstelling begonnen. Het samen trainen maakt het makkelijker om als het nodig is spelers over en weer uit te wisselen en werkt zo zelfs alweer toe naar het volgen de seizoen wanneer er een elftal moet wor den geformeerd. Nog een korte terugblik. De F1 heeft het vorige seizoen afgesloten met een triomf antelijke boottocht op 18 juni door de Am sterdamse grachten die gesponsord werd door vader Ruud. Een prachtig schip, stra lende zon, eten en drinken genoeg, een prachtig aandenken door vader Hans ge maakt, een speciale "Schakel" met alle ver slagen en foto's van het glorieuze seizoen (De Dubbel en het terechte "We are the champions" op de gettoblaster Aanlandend bij het Hilton liepen we ook nog op tegen de selectie van het Spaanse elftal die zich voor bereidde op de wedstrijd van die avond tegen Slovenië, en enkele van de jongens hebben op het gras bij de steiger nog even aan ze voorgedaan hoe je dat aan moest pakken, dus de dag kon niet meer stuk Na de dikke 2 maanden rust sindsdien had iedereen weer zin in een nieuwe uitdaging. Twee trainingen pas achter de rug, waar nog niet iedereen aanwezig kon zijn (Duco en Daan arriveerden pas in de laatste 24 uur voor de wedstrijd) en meteen maar voor het "echie" in de bekerpoule! Eerst tegen een ons onbekende tegenstander: SMS uit Nieuw- Vennep. Mazzel met het weer; 's nachts regen en na de wedstrijd ook weer, maar wij speelden in een lekker zonnetje op een fraaie natte gras mat. En hoe Want SMS bleek bepaald niet bestand tegen het snelle combinatiespel dat wij op deze mat lieten zien. Hetgeen resul teerde in een 16-0 overwinning gelijkelijk verdeeld over de 2 helften. Alle doelpunten beschrijven gaat te ver, maar Rio en Justin stonden weer op scherp, wat mede duidelijk werd gemaakt doordat de laatste een doel punt maakte door de keeper de bal te ontfut selen. Thomas zag zijn altijd harde werken dit keer ook beloont met een fraaie goal, en Duco was na een helft te hebben gekeept, in de 2e helft helemaal los met 4 doelpunten. David scoorde komisch via een voorzet vanaf de achterlijn die in één keer het doel indraaide, en van wie was het afstandsschot dat doel trof, juist van Mitchell, wie an ders... Op dinsdagavond door naar JOS/Water- graafsmeer voor de volgende bekerwedstrijd met Justin vanwege een lichte blessure als vaste keeper. Niet zo'n inspirerende match waarin we wel vlot dankzij eigen doelpunten en onze Nick naar 0-4 uitliepen maar vervol gens door een goede speler aan hun kant toch ook wat weerwerk kregen en uiteindelijk op 3-7 eindigden, waarbij Maxim liet blijken dat ook hij in de aanval op scherp staat. Als laatste wachtte dan mede le-klasser Overbos die ook tweemaal had gewonnen maar met minder doelpunten. Een beslissen de wedstrijd toch dus. Op de 9e van de 9e al even na 9-en, dus een tikje slaperig, in Hoofddorp op een lekker nat veld leek dit inderdaad een sterke tegenstan der. Maar met sterk spel op het middenveld van Thomas en Nick met Mitchell daarachter hielden we ze op hun helft. Toch stond het bij rust pas 0-1 met name omdat onze spitsen nog niet wakker bleken. In de tweede helft hetzelfde beeld. Een lekker dribbelende Daan aan de linkerkant bleef Duco goed aanspelen die gelukkig snel achterelkaar tweemaal scoorde. Een veelvoud van kansen werd tegen paal, lat of keeper en naast geschoten, terwijl de toenemende regen onze Justin en Rio nu toch wel wakker had moeten maken, maar nee, niks wilde ze lukken. Maar dan scoren de anderen wel. Een heel verrassende vliegende hakbal van afstand door David werd de mooiste goal en met nog een vergis- sinkje in de verdediging werd het uiteindelijk 1-7. Frans de Munnik Maarten van Dunnee, Thomas Visser, David de Munnik, Daan Brinkman, Mitchell te Vrede, Dusco Hiensch, Justin Swart, Maxi me Stefels, Rio Biltoo, Leider: Maarten v. Dunnee (6762862), Ken neth te Vrede (6994454) Voorlopige E2 Dominic Grot, Robert Jan Molenaar, Arne Bartelsman, Julian Ubber- gen, Fedor de Fretes, Marcus de Oude, Justin Sporkslede, Gautam Kumar, Edmar Dermijn, Stefan Tijssen,. Leider: Arno Tijssen (6447943) Voorlopige E3 Daan Bos, Rik De Graaf, Tim van Hasselt, Allon Leons, Joey Andela Victor Rekelhof, Allon Worms, Bryan Inden, Floris de Lugt, Leider: Ge Rekelhof (6765757) Voorlopige E4 Raoul Kan-Me, Raoul Boh- ne, Alexander Hes, Randell Smit, Nicky Heeremans, Baby Chatziliontos, Tim van Wees, Nicky Rijkaard, Julian Schild, David Groenteman, Philip Galavazi. Leider: Berney Frankfort (6001175, 06- 24205709), Loudy Bohne (6435280) Voorlopige E5 Felix van Litsenburg, Jesse Hendriks, Benjamin de Lieme, Michael Haven, Carlo Bohle, Roemer Weerkamp, Bas Ris, Vito Hattem, Jurriaan Sombeek- Eigenbrood, Michael Webbers Leider: Frabs Ris (6612855) Voorlopige E6 Mathijs Loriaux, Sil Scholte, Stefan Frijns, Ruben Treurniet, Timothy van Zadelhoff, Giliam Adams, Ruben van Wij nen, Rafael Stoffels, Youri Bolsius, Daan van den Hoven. Leider: Jos Frijns (6446354) Voorlopige E7 Max Rooyens, Abel Mal- schaert, Sam Massar, Milan van Tiel, T. Torcoli, Tim Davidson, Jason Abeln, Henk Fakkeldij, Lars Steunebrink, Merlijn Out, Thijs Vernooy. Leider: Paul Masschaert (6760470), Willem Massar (6757875) Voorlopige E8 Sake van der Wall, Hein van der Wall, Thomas van Geuns, Aendano Vera, David Teixeira, Smits, Mark van Teunen- broek, Daniel Herter, Willem Herter, Jaap van den Biesen Leider: Michiel Herter (06-53276007), Tony v. Geuns (6258686) Voorlopige E9 Sam Cohen, Julius van 't Hek, Timothy Curry, Boris Steenhuis, Justin Monpellier, Raffy Wallheimer, Martijn Wulffele, Arthur Stam, Sibren Leeman, Pieter de Meijer Leider: Mark Walheimer (6708828), Steve Montpellier (6758347) Voorlopige E10 Bart Penris, David Linszen, Tom Hofland, Mitchell Marchi, Oscar San ders, Nijsen, Joop Dedem, Sem Stapel, Jas per Oldenhof, Quinten van der Post Leider: Jan van der Post (6200426), Frans Sanders (6793989), Huub Stapel (6792220) Voorlopige Ell Duco Ferwerda, Daan de Jong, L. van den Biesen, Kers van Denderen, Kersten Mulder, Tobias Brils, Sander den Tombe, Victor Rooze, Timothy Vos, Tim Bary, Dominique Mateer Kontact op nemen met de jeugdcommissie: I. Westerborg VoorlopigeFl selectie Camiel Kesser, Floris Dokkum, Tom Huisman, Wolf de Wijs, Clay Bobeldijk, Darren van Mourik, Philip van Ham, Laurens van Os, Daniel Lam, Michael van Hilten Voorlopige F2 Ousama Ariani, Timothy Wells, Jonathan Allick, Jim Bakker, Jeremy Passer, Derrek Bisterbosch, Chaim Roosblad, Bas Couturier, Blue ter Burg. Voorlopige F3 Koswal M, Dwinger J, Grap- perhaus V, Boerstra M, Jolink A, Kok S L S, Besier J P, Groeneveld S, van der Horst A J C., v.d. Wal, Christoph van der Post Voorlopige F4 Klos O, Lam T, Otsen M, Roobeek T, Smid P O, Struiken F, van der Ven F, Zurburg D, Zwart A M. Voorlopige F5 Voet A, Grass Vergara A, Mustamu D L, Beumer G T, Kooi Th, den Boert J, Brouwer P, de Metz J, ter Wee C, Daan Rutte. Voorlopige F6 de Graaf M, Ruys R, Sarra M Kramer O Rotstein D. Schloss J, Rettich B, Piek M A, Camphuijsen R, Sebastiaan Antni. Voorlopige F7 van Litsenburg H, Singh A, Duiykersloot D, Eisma A, van der Straeten M, Heilbron M, Oostlander T, Staal D, Bak ker B Westerhof W S. World Cup Jong O De, Plieger L, Hesse S, van Wijnen A, Geeraedts, Moszkowicz N, Dekker K, Russell T, Sombeek R W H, Dekker R, de Vries D T, Storosum B, Lam- raoui M, de Vries B A ,Lange B, Oranje R, Kolthek J, Jesse S J, Tugendhaft B J, Sche- witz K, de Lind C, Janus H, Schoffelmeer F, Stoffer S, Didovic A, van der Kolk D, ten Nijenhuis D, v.d. Meer Jesse, van der Horst D, Hofland D, van Doesburg M.Thomas D, J R B van Teunenbroek, T Tjong Joe, L J Huyser, D E Kuyt, F N B Blankstein, D Erisman, M D van Dalen, L B Ackermans, J J W Lijppens, E A Doyer, I Filali, D M 15

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 15