Waesberge, Sherman Richardson, Shawn Campbell. Leider: Dhr. Teerink (4961106) en Dhr. Kamphuis (6981582) B4 Hyatt Baker, Kasper van Beek, Dick Bouw man, Airto Burke, David Cairo, Kay Couwenberg, Stephano Faerber, Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthar, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yordi Plevier, Youssef Saigh, Ruben Zwart. Leiders: Dhr. van Beek (6763404) en Dhr. van Kesteren (4537273) B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, T. Erdman, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Erik Meyer, Sven Meuleman, Pascal Putter, Suria Steijlen. Leiders: Dhr. Blok (0297-530124) en Dhr. Meuleman (6732030) B6 Koen Bos, Fernando Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexan der Peters, Christian Roos, Melle Schelle- kens, Seth van Straten, Sam Wennekendonk. Leider: Dhr. v. Straten (6429168) C1/C2 junioren selectie Jeroen Acda, Jesse Annoh-Wijnaar, Moham med Attaibi, Thomas Bleker, Philip Blokhui zen, Darco Botic, Allon Cohen, Ben Ebu- Morbi, Tyrone de Groot, Nicky Guijarro, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin Jaiteh, Wouter Kloes, Disire Linger, Naikson Maduro, Joppe Out, Olivier Poederbach. Winsten Polling, Sylvian Prade, Dave Rijkaard, Lau rens Samson, Ernest Sarpong, Yacob Sason, Mark Schol, Norbey Siepman, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy Ver- kaik, Floris Wagenaar. Leider Cl: Dhr. van Leijenhorst (6980008) Leider C2: Dhr. Polling (6150884) C3 selectie Even wennen Na een heel leuk jaar (waarin veel te schrij ven viel) maken we met een paar oude en heel veel nieuwe gezichten een nieuwe sei zoenstart. Na een paar oefenwedstrijden en al heel veel trainen moet het de komende zon dag gaan gebeuren: de competitiestart voor de C3. Afgelopen zondag werden al heel wat handen geschud van zich aan elkaar voorstel lende ouders. De jongens lijken elkaar al wat beter te kennen en moeten nu een echt team gaan vormen. Ik hoop ook dit jaar weer leuke dingen te mogen schrijven en wil het team, Casimir en Peter veel succes en veel prettige uren met elkaar toewensen. Thea Verhoeven Sam Bakker, Toninho Berkleef, Joost Delsing, Andreas Ewart, Jardao de Fretes, Merijn Halsema, Dannny Hijzelendoorn, Joey van Leijenhorst, Ronny Roelfsema, Istvan Schiering, Siewerd Teerink, Thomas Weyl. Leider: Dhr. Buys (6150884) C4 Bilal Amhouch, Jim Brakel, Daniel Dresden, Tom van Kampen, Floris Kloes, Marijn ten Kroode, Tim Leeman, Thomas de Leth, 1 ommy Markus, Benno Nihom, Manus Polling, Chiel Rouwendaal, Erik Verhagen, Geza Weisz. Leider: Dhr. de Leth (6629585) C5 Tino de Bruyn, Kay Depeweg, Sander de Haan, Sergio Kerk, David l,angenberg, Niels van Lingen, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Mare Pullens, Sander van Rossum, Jimmy Schokker, Lee Sieradzki, Jair van der Sluis, Jeroen Smits, David van Tiel. Leiders: Dhr. Smits (6796611) en Dhr. de Bruyn (6716424) C6 Thomas Abeln, Laurens Gijsen. Philip Hes, Jack Huiman Jr, Oscar Kemps, Titus Kok, Zianic Past, Laurens van Rooij, Reinier van Rooij, Richard Root, Victor Schiering, Alex van Stokkum, Elbert Waller, Carl Wobma, Nathan Hilf. Leider: Dhr. v. Rooij (6460952) C7 Adi Barsoum, M. Biallosterski, Barry Groenteman, Boris Guntenaar, Daniel Haven, Berend Holtkamp, Mario Kalter, Gilles van Kesteren, Stein Reurs, Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap, Boy Schaper, Jason Semeins, Victor Versteegh. Robbin Wielinga, Tim Wiewel, Thomas Wissink. Leider: Dhr. Biallosterski (0172-438937) Voorlopige Dl: Aswad Agard, Tim Croke, Bandy Jacobs, Anthony Koswal, Gideon Muller, Jesse Saastamoinen, Jeffrey Sam-Sin, Joey Sin- gels, Orville Struiken, Takaki Tedo, Tjerk Veltman, Fabian Wells, Boyd Zandwijken, Trainer/Coach: Jan Verhagen (6951656), Casimir Westerveld (6769969) leider: Wim Muller (0365337505) Voorlopige D2: Herman Duba Moran, Marcel Dury, Felix van Es, Xaverio Esajas, Mike Hollander, Ramon Kloosterman, Anthony de Leeuw, Philip Meijer, Orgin Senel, David Weinstein, Wim Ostendorp, Michael Parsser, Cees Willems, Daniel van Zweden Trainer/Coach: Jan Verhagen (6951656), Casimir Westerveld (6769969) leiders: John Parsser (contactpersoon 6440029), Rien Hollander, Bruno Dury Voorlopige D3: Sean Bains, Patrick den Boer, Jassir Boun- naanaa, Joop Canes, Hatim El-Abassi, Jeroen Halsema, Rik Jongeneelen, Maxime Klompmaker, Darryl van Mieghem, Owuraku, Chevello de Rijp, Alexander Roos, Robin Telkamp, Milan de Wijs Trainer/Coach Rinus van Leyenhorst (6980008)leider Roy Halsema (6710655) Voorlopige D4: Youri Bottse, Johan Castillo, Daan Delsing, Wout Koch, Julian Kuin, Olivier Lodder, Charley van der Meijden, Nittin Pabbi, Tho mas Paschenegger, Mitchell Ramsahai, Gregory Rochat, Jaap van Schaik, Demi Schoute, Joakim Smit, Peter Verhagen, Nigel Zurburg Trainer Coach: Hugo Hoogeveen (6680050) Voorlopige D5: Christian Baker, Max Dekker, Coen Gulcher, Bob Hamersma, Mitchell Hulsthoff, Jordi Inden, Essam Jansen, Elja Klein Essink, Benjamin Kool, Camille Pietrzak, Bart Sandberg, Enzo Steenhuis, Jonathan Tugendhaft, Jelte Velink Trainer/Coach Rinus van Leyenhorst (6980008)/Joris de Wijs leider Voorlopige D6: Wieger d' Arnoud Gerkens, Mark Bary, Omri de Boers, Nikolai Goetheer, Ferdinand Grapperhaus, Floris van Halm. Alexander van Leeuwen, Jarno Michielsen, Jacob Nijsen, Milan Ramer, Lorian Rotstein, Ru ben Rouwendaal,Brett Schiebergen, Rutger Teulings, Tim Wielinga. Leider: Ferdinand Grapperhaus (6701420) en de heer Nijsen (6752256) Voorlopige D7: I im van Galen, Ejal Hilf, Joost Huisman, Daniel de Leau, Pieter Lubbers, Jeroen Melsen, Danilo van Oort, Alexander van Os, Dylan Price, Tom Sijtsma, Geert Streur' Victor van Veghel, Xander Waller, Yoris de Wit, Ikalev Yildiz Leider: Jan van Galen (6463310) en Ed de Leau (6266694) Voorlopige D8: Martin Bishoff, Stefan Bos, Sander van Dam, Tycho de Haan, Jeffrey Heus, Floris Heyne, Daniel Juliard, Marco Keissen, Willem Klinkenberg, Ruben Moses, Abe Scholte, Wout van der Veer, Bart Vromans, Joren Wiewel, Don Yoon-Ju Leider: Peter Keissen (6796524) en Rob Vromans (4417647) Voorlopige D9: Thomas Born, Casper Brakel, Sam Drentje, Patrick Ebu-Mordi, Varen van de Ende, Ernst Gerolt, Mark van Gerwen, Jascha Hausel, Emmet King, Max Magielsen, Tho mas Meijaard, Alexander Nedeljkovic, Yarin Ploum,M Uilenbroek, K van Veen Leider: de heer Meijaard (3057520) contact op nemen met de jeugdcommissie: I. Darrib, N. van Dunnewold Voorlopige E-ll-tal (D10) Dirk de Meijer, Yanick Meyer, Robert Wevers, Maxim Singels, Raffv Koopmans, Davey van't Schip, Kay Bottse, Felix Admi raal, Alexander Dury, Vincent Weijl, Tom v.d. Meer, Milan Weerwind, Nigel Briton, Ercin Senel, Voorlopige El El Seizoensopening 14

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 14