A-, B- en C-junioren D-,E- en F-pupillen Even voorstellen kwamen hier aan te pas. Er zijn een hoop professionals en vrijwilligers bij betrokken. Veel mensen om zo'n objectief mogelijk beeld van de spelers te krijgen. In de selectie teams maken de trainers vervolgens hun definitieve keuze. Discussie en verschil van inzicht zijn hierbij natuurlijk onvermijdelijk. Dit hoort bij het voetbal, wij hebben er ten slotte allemaal een beetje verstand van. Wanneer zo'n keuze op een eerlijke manier tot stand is gekomen, dan moet je dit als sporter (en ouder) respecteren. Je bent even teleurgesteld, maar gaat direct aan de slag om je te verbeteren. Tegenslag hoort bij de sport, een goede sporter gaat daar goed mee om. Wij kennen binnen AFC voldoende voetballers, die na een teleurstelling ijzer- sterk zijn teruggekomen. Echter in toenemende mate worden wij binnen de AFC jeugd geconfronteerd met ouders die vinden dat hun zoon tegoed is voor het team waarin hij is ingedeeld. Zij kunnen geen enkel begrip opbrengen voor de keuze van de technische staf. Men ziet altijd wel een speler die minder is dan hun eigen zoon of menen dat hun zoon om een andere reden buiten de boot is gevallen. De teleur stellingen van de ouders worden vaak op ongepaste wijze naar buiten gebracht. Dit heeft een negatief effect niet alleen op het spelplezier van hun eigen zoon, maar ook op de sfeer binnen het hele team en zelfs binnen de hele vereniging. Dit betreuren wij zeer. Wij hopen dat iedere AFC speler een tegen slag goed verwerkt en dat zijn ouders hem daarbij willen steunen. Indien u toch nog vragen of opmerkingen heeft, kunt u contact opnemen met de jeugd- coördinatoren Michael Aarts A.B.C.) en Jan Verhagen( D.E.F.). Welkom A en B junioren Het seizoen is weer begonnen. De Al en BI hebben er reeds 2 wedstrijden op zitten en hebben beiden 1 overwinning en 1 gelijkspel geboekt. Knap was de overwinning van de Al op Volendam en jammer was het dat de 3-1 voorsprong van de BI op het laatste moment toch uit handen is gegeven tegen Omniworld. Het spel echter was van grote klasse. Ik verheug mij erop jullie binnenkort te kunnen gaan bewonderen. Vervelend was het echter dat wij AFC niet in staat waren een scheidsrechter te vinden voor de beker wedstrijd van de B2. Hiervoor mijn excuses. Nogmaals een oproep/noodkreet. Wanneer jullie iemand weten die een wedstrijd kan en wil fluiten, svp mijn naam en telefoonnum mer doorgeven. Tot op heden hebben wij een enorme grote opkomst bij de trainingen kunnen constate ren. Jongens volhouden!!! Ons motto voor het seizoen 2000-2001 HAVE FUN Leiders: De wedstrijdformulieren volledig invullen. Bij uitwedstrijden ook het AFC nummer BBCY 115 vermelden. Enige huishoudelijke mededelingen Een oproep voor de ouders. Kom kijken naar de wedstrijden, ook uitwedstrijden. Met elkaar moeten wij ervoor zorgen dat er ge noeg vervoer aanwezig is. A-junioren A en B-selectie: Trainer bepaalt verzameltijd en verzamel plaats B- junioren selectie BI en B2: Trainer be paalt verzameltijd en verzamel plaats B3,4,5,6: Thuiswedstrijden 30 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 1 uur voor aanvang op AFC. Uitwedstrijden Almere en Verweg gistan 75 minuten voor aanvang op AFC. Een van de veranderingen ten opzichte van het vorige seizoen is, dat het wedstrijdpro gramma niet meer bij de opstellingen staat vermeld, maar voor in de Schakel. Kijk dus goed bij het wedstrijdprogramma, waar en hoe laatje moet spelen. De opstellingen staan achter in de Schakel, dus niet meer apart bij elke categorie. Indien de namen van de spelers niet correct zijn gespeld, dan worden de spelers/ouders ge vraagd dit z.s.m. door te geven aan de betref fende commissaris Roy van Straten 6429168 A2/A3: Alle ouders en spelers van de nieuwe A2/A3 selectie worden uitgenodigd op maandag 18 september om 20.00 uur in het clubhuis. Ziekenboeg: De volgende spelers hebben zeer zware blessures opgelopen en zijn of moeten nog geopereerd worden, Quiny Ber- kleef en Rocky Schulz. Het herstel van de spelers duurt maanden en uit ervaring weet ik dat dat veel en veel te lang is. Jongens, sterk te en wij hopen voor jullie dat het zo snel mogelijk weer zelf voetballen is. Namens de Jeugdcommissie, Michael Aarts. Heren scheidsrechters opgelet! 17 september, scheidsrechter voor de B4, Ab Springer, aanvang 09.30 uur 24 september, scheidsrechter voor de C3, Ab Springer, aanvang 11.30 uur Beste jongens van de C-competitie. Het voetbalseizoen is begonnen. Ik hoop dat we met plezier naar jullie kunnen komen kijken. Tot mijn grote vreugde hebben alle C elftallen een leider, vervolgens heeft de C-2 thuis scheidsrechters. Toch nog een oproep naar de ouders "Zonder jullie hulp zal alles moeizaam verlopen, dus hierbij een op roepfluiters, vlaggers... melden bij de leiders. Hierbij nog enkele algemene regels: bij afwezigheid van een wedstrijd afmelden bij de leider en wel op vrijdagavond voor 19.00 uur. Een van de veranderingen ten opzichte van het vorige seizoen is, dat het wedstrijdpro gramma niet meer bij de opstellingen staat vermeld, maar voor in de Schakel. Kijk dus goed bij het wedstrijdprogramma, waar en hoe laat je moet spelen. Tevens zal bij thuiswedstrijden een half uur, en bij uit wedstrijden een uur van te voren verzameld worden. Leiders: De wedstrijdformulieren volledig invullen. Bij uitwedstrijden ook het AFC nummer BBCY 115 vermelden. Maarten v. Rossum Mededelingen: Alle spelers, leiders, trainers, ouders, en andere belangstellenden, alvast een sportief en vooral plezierig voetbalseizoen 2000/2001 toegewenst. Een van de veranderingen ten opzichte van het vorige seizoen is, dat het wedstrijdprogramma niet meer bij de opstel lingen staat vermeld, maar voor in de Scha kel. Kijk dus goed bij het wedstrijdprogram ma, waar en hoe laat je moet spelen. Te vens zal bij thuiswedstrijden een half uur, en bij uitwedstrijden een uur van te voren verzameld worden. De opstellingen staan achter in de Schakel, dus niet meer apart bij elke categorie. Indien de namen van de spelers niet correct zijn gespeld, dan worden de spelers/ouders ge vraagd dit z.s.m. door te geven aan de betref fende commissaris De leiders worden vriendelijk verzocht, de copie van het wedstrijdformulier van de uitwedstrijden, uiterlijk de maandag na de gespeelde wedstrijd in de brievenbus bij de wedstrijdtafel te deponeren. Het extern rela tienummer van AFC is BBCY115, en ui teraard dienen de wedstrijdformulieren bij de uit en thuiswedstrijden volledig ingevuld te worden om onnodige boetes te voorkomen. Jan Koomen, Michael Tugendhaft, Frits Stoffels. Vriendschappelijke wedstrijden Het komt helaas geregeld voor dat er niet voor alle teams competitiewedstrijden door de KNVB worden verzorgd. Wij proberen als Jeugdcommissie dan vriendschappelijke wedstrijden te organiseren. Zoals je in het wedstrijdprogramma kunt lezen, speelt zater dag 16 september de D5 tegen de D8, en de E4 tegen de E8. Voor zaterdag 23 september proberen wij een wedstrijd te organiseren voor de D4, E8 en de E6. Informatie krijgen jullie van de leiders. F'O'pupillen Beste jongens en ouders, Het seizoen is begonnen en de kop is er af. De jeugdcommissie is samen met Emiel Neter nog druk bezig met het indelen van de teams en het wedstrijdschema. Naast mensen die verantwoordelijk zijn voor de technische, financiële en algemene zaken, kent AFC's Jeugdcommissie dit seizoen een groot aantal leden, aanspreekpunten voor het reilen en zeilen van de diverse categorieën spelers, A/B, C, D, F en F0. De jeugdcommissie heeft het plan opgevat om op deze plek in De Schakel deze mensen (contactpersonen, of zo u wilt commissarissen) aan u voor te stellen. Hopelijk krijgen de ouders en ook de jeugdleden een beter beeld (soms inclusief foto van wie deze mensen zijn en wat hun taak behelst. 12

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 12