D8 Juliard Daniel, Heus Jeffrey, Vromans Bart, Moses Ruben, Keissen Marco, Bos Stefan, van der Veer Wout Klinkenberg Willem, Bishoff Martin, Wiewel Joren, van Dam Sander Ju Yoon Don, Tycho de Haan, Hey- ne Floris, Abe Scholte Leiders: Peter Keissen (6796524), Rob Vro mans (4417647) D9 Born Thomas, Uilenbroek M, van Gerwen Mark, King Emmet, Varen van den Ende Ebu-Mordi Patrick, Magielsen Max, Veen K F van, Brakel Casper, Gerolt Ernst, Drentje Sam, Nedeljkovic Alexander, Yarin Ploum, Thomas Meijaard, Niels v.Dunnewold E-ll-tal (D10), E2 selectie Dirk de Meijer, Yanick Meyer, Robert We vers, Maxim Singels, Dominic Grot, Raffy Koopmans, Davy van het Schip, Kai Bottse, Floris Admiraal, Alex Dury, Vincent Weijl, Tom v.d. Meer, Milan Weerwind, Nigel Bri ton, Ercin Senel, Robert Jan Molenaar, Arne Bartelsman, Julian Ubbergen, Fedor de Fret- es, Marcus de Oude, Justin Sporkslede, Gau- tam Kumar, Edmar Dermijn, Stefan Tijssen,. El, E3 selectie Maarten van Dunnee, Thomas Visser, David de Munnik, Daan Brinkman, Mitchell te Vrede, Dusco Hiensch, Justin Swart, Maxi me Stefels, Rio Biltoo, R. De Graaf, Thijs Vernooy, Tim van Hasselt, Allon Leons, Joey Andela Victor Rekelhof, Allon Worms, Bryan Inden, Floris de Lugt. E4 Julian Schild, Raoul Kan-Me, Raoul Bohne, Alexander Hes, Randell Smit, Nicky Heere- mans, Baby Chatziliontos, Tim van Wees, Nicky Rijkaard. E5 David Groenteman, Felix van Litsenburg, Jesse Hendriks, Benjamin de Lieme, Michael Haven, Carlo Bohle, Roemer Weerkamp, Philip Galavazi, Bas Ris, Vito Hattem. E6 Mathijs Loriaux, Sil Scholte, Stefan Frijns, Ruben Treurniet, Timothy van Zadelhoff, Gi- liam Adams, Ruben van Wijnen, Rafael Stof fels, Youri Bolsius, Daan van den Hoven. E7 Max Rooyens, Abel Malschaert, Sam Mas- sar, Milan van Tiel, T. Torcoli, Tim Davids on, Jason Abeln, Henk Fakkeldij, Lars Steu- nebrink, Merlijn Out. E8 Sake van der Wall, Hein van der Wall, Tho mas van Geuns, Aendano Vera, David Teixeira, Smits, Mark van Teunenbroek, Da niel Herter, Willem Herter, Jaap van den Biesen. E9 Sam Cohen, Julius van't Hek, Timothy Cur ry, Boris Steenhuis, Justin Monpellier, Raffy Wallheimer, Martijn Wulffele, Arthur Stam, Jurriaan Sombeek-Eigenbrood, Daan Bos.. E10 Bart Penris, David Linszen, Tom Hofland, Mitchell Marchi, Oscar Sanders, Nijsen, Joop Dedem, Sem Stapel, Jasper Oldenhof, Quinten van der Post Ell Duco Ferwerda, Daan de Jong, L. van den Biesen, Kers van Denderen, K. Mulder, To bias Brils, Mitchell Webbers, Pieter de Meijer, Sander den Tombe, Victor Rooze, Timothy Vos, S. Leeman, Tim Bary Fl, F2 selectie Camiel Kesser, Floris Dokkum, Tom Huis man, Wolf de Wijs, Clay Bobeldijk, Ousama Ariani, Darren van Mourik, Timothy Wells, E. van der Wall, Jonathan Allick, Jim Bak ker, Philip van Ham, Laurens van Os, Jeremy Parsser, D. Bisterbosch, D Lam, Ch Roos- blad, Bas Couturier, Blue ter Burg. F3 van Hilten M, Koswal M, Dwinger J, Grap- perhaus V, Boerstra M, Jolink A, Kok S L S, Besier J P, Groeneveld S, van der Horst A J C. F4 Klos O, Lam T, van der Post Ch, Otsen M, Roobeek T, Smid P O, Struiken F, van der Ven F, Zurburg D, Zwart A M. F5 Voet A, Grass Vergara A, Mustamu D L, Beumer G T, Kooi Th, den Boert J, Brouwer P, de Metz J, ter Wee C, Daan Rutte. F6 de Graaf M, Ruys R, Sarra M Kramer O Rotstein D, Schloss J, Rettich B, Piek M A, Camphuijsen R, Sebastiaan Antni. F7 van Litsenburg H, Singh A, Duiykersloot D, Eisma A, van der Straeten M, Heilbron M, Oostlander T, Staal D, Bakker B Westerhof WS. van Wijnen, M Coenen, L P Thörig, F S van Dunné, B H W Lijppens, B S v d Driesschen, R Egger, J J Weinstein, D E Jacobus, Y D Pappie, J Winkel, R S Kleinherenbrink, A G Gülcher, S Afzal, M L Groenteman, N Frese, B A Wesdorp, C Scholten, M B van der Hart, R Ammerlaan, R Iwan, J C Ramaer, S van Gelder, J N Hall, M M Ackermans, J J Ham, J vd Klugt, M S Postmes, S D S Webbers, H A Markx, Sebastiaan Martelli, Nick Daniel Ho Sam Sooy, I. Rettich, M. Worms, Dren- kelford, Graves, F. van der Rens, van Zwe den, N.B. Bartens, T. Hermans World Cup Jong O De, Plieger L, Hesse S, van Wijnen A, Geeraedts, Moszkowicz N, Dekker K, Russell T, Sombeek R W H, Dekker R, de Vries D T, Storosum B, Lamraoui M, de Vries B A Lange B, Oranje R, Kolthek J, Jesse S J, Tugendhaft B J, Schewitz K, de Lind C, Janus H, Schoffelmeer F, Stoffer S, Didovic A, van der Kolk D, ten Nijenhuis D, v.d. Meer Jesse, van der Horst D, Hofland D, van Doesburg M.Thomas D, J R B van Teunenbroek, T Tjong Joe, L J Huyser, D E Kuyt, F N B Blankstein, D Erisman, M D van Dalen, L B Ackermans, J J W Lijppens, E A Doyer, I Filali, D M Markx,Elkan Frank, Russel Fellinga, Willem van Leuven, Ruben Hekster, P.K.Boas, Ver beek S, Champions League Jolink L, Teixeira C, van den Brink, P N v Eendenburg, W, Hekster P, Peschar J, Sin gels D, Lam D, T F T Veen, A A H Delsing, M F Harig D J van Paridon, F J Beumer, O Schiering, R L G Kuyper, E Spanjaard, D 13

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 13