Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Quincy Berkleef, Sherman Brown, Raoel Damoud, Marlon Faria, Tjidako Gaspers, George Rey nold, Lidiano Goedhart, Michael Goudriaan, Nordin de Groot, Jink Gude, Gregory Hirschfeld, Jegny van de Kust, Thijs van Leeuwen, Reinier Meyer, Aynnil Mook, Ser gio Naarden, Erik Onsia, Junny Panneflek, Papaseit Vails, Sandro Pique, Jordi Prud'homme, Rocky Schulz, Robin Stolp, Robbert Stuut, Pierre Tosch, Robert Ver- schraagen, Matthijs Visser, David Westerhof, Kevin van't Wout A-junioren B-selectie Frederik Bronwasser, Frank van Brussel, Sir- ian Bruystens, Jordi Diepeveen, Robbert Eckhart, Mischa van Eimeren, Antony Er- coli, Houssein Eyarman, Karim Eyarman, Jerry Hollander, Nick Koomen, Kevin Krassovski, Niels Kronenburg, Mitchel Lens, Rory Lighthart, Keven Maduro, Melvin Rag- hoebar, Ramon Schuitevoerder, Steffan van Slooten, Karel van Vugt, Manuel Moreno. Leider A1Robert Gehring (06-54738215) Leider A2 en A3 worden gevraagd nadat de trainers de selecties hebben gemaakt B1/B2 junioren selectie Pieter Bensen Quintin Bosnië, Orlando Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo, Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Thomas Heemskerk, Robert Jan Horsmeier, Ernst Imanuel, Marvin Kempes, Sadic Kilic, Gilia- no Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy, Mathijs Radder, Evron Richardson, Jordi Rietveld Jermain Rock, Bahir Saied, Dwayn Schet, Stanley Telman, Tom Verha gen, Rik Vermeulen, Jaouad Arsalane, Stef fan Becker, Murat Guzeler, Louis Stam, Johan Voogd, Nabiel El Yaakoubi. Leiders BI en B2 worden gevraagd nadat de trainers de selecties hebben gemaakt B3 R. Franchimont, Tibo Gude, Wilco Horsmei er, Charly Kamphuis, Junior Macniel, Arno Martin, Martijn Meyer, Stefan Openneer, Andrew Reep, Sander Staaks, Abel Swaan, Heitze Teerink, Teun v. Waesberge, Sher man Richardson, Shawn Campbell. Leider: Dhr. Teerink (4961106) B4 Kasper van Beek, Dick Bouwman, Airto Burke, David Cairo, Kay Couwenberg, Mer- vin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthart, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yordi Plevier, Youssef Saigh, Christi an Baker, Ruben Zwart, Stephano Faerber. Leiders: Dhr v. Beek (6763404) en Dhr. v. Kesteren (4537273) B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, T. Erd- man, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jo nathan de Lieme, Alex Markus, Sven Meu- leman, Pascal Putter, Suria Steijlen, Keoma Veldhuis, Secken Baykal. Leider: Dhr. Meuleman (6732030) B6 Koen Bos, F. Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver Mas- son, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Christian Roos, Melle Schellekens, Seth van Straten, Sam Wennekendonk. Leider: Dhr. v. Straten (6429168) C1/C2 junioren selectie Jesse Annoh-Wijnaar, Mohammed Attaibi, Thomas Bleker, Philip Blokhuizen, Darco Botic, Allon Cohen, Tyrone de Groot, Nicky Guijarro, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin Jai- teh. Wouter Kloes, Linger D, Naikson Ma- duro, Joppe Out, Olivier Poederbach, Winsten Polling, Maurits Pompeo, Sylvian Prade, Dave Rijkaard, Laurens Samson, Er nest Sarpong, Yacob Sason, Laurens Schmidt, Mark Schol, Norbey Siepman, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy Verkaik, Floris Wagenaar. Leider Cl: Dhr. v. Leijenhorst (6980008) Leider C2: Dhr. Polling (6150884) C3 selectie Jeroen Acda, Sam Bakker, Toninho Berkleef, Lucas Bouwman, Joost Delsing, Ben Ebu- Morbi, Andreas Ewart, Merijn Halsema, Dannny Hij zeiendoorn, Joey van Leijenhorst, Roelfsema, Siewerd Teerink, Thomas Weyl, Leider: Dhr. Buys (6150884) C4 Bilal Amhouch, Jim Brakel, Daniel Dresden, Jardao de Fretes, Tom van Kampen, Floris Kloes, Thomas de Leth, Tommy Markus, Benno Nihom, Manus Polling, Chiel Rou wendaal, Istvan Schiering, Erik Verhagen, Geza Weisz, Marijn ten Kroode, Victor Ver- steegh Leider: Dhr. de Leth (6629585) C5 Tino de Bruyn, Kay Depeweg, Sander de Haan, Kerk S, David Langenberg, Niels van Lingen, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Mare Pullens, Sander van Rossum, Jimmy Schok ker, Lee Sieradzki, Jair van der Sluis, Jeroen Smits, David van Tiel. Leider: Dhr. Smits (6796611) C6 Laurens Gijsen, Philip Hes, Jack Huiman Jr, Oscar Kemps, Titus Kok, Zianic Past, Lau rens van Rooij, Reinier van Rooij, Richard Root, Victor Schiering, Alex van Stokkum, Elbert Waller, Carl Wobma, Nathan Hilf, Thomas Abeln. Leider: Dhr. v. Rooij (6460952) C7 M. Biallostersk, Groenteman B, Boris Gun- tenaar, Daniel Haven, Berend Holtkamp, Mario Kalter, Tim Ixeman, Erik Meyer, Stein Reurs, Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap, Boy Schaper, Jason Semeins, Rob- bin Wielinga, T. Wiewel, Thomas Wissink. Leider: NNB D-, E- en F- UPILLEN BIJEENKOMST: Het seizoen 2000/2001 staat op het punt te beginnen en de voorbereidingen zijn in volle gang. Wij nodigen alle jeugdelftalleiders, jeugd assistent-trainers en jeugdscheids- rechters uit voor een bijeenkomst in het clubhuis van AFC op dinsdag 12 septem ber, om 20.00 uur. De Jeugdcommissie. OPROEP: Speciaal dit jaar doen wij een beroep op ou ders/begeleiders van AFC met name van de niet-selectieteams) om zich aan te melden als scheidsrechter. De jeugdcommissie zal voor belangstellenden een scheidsrechters-cursus van de K.VN.V.B. organiseren. Gaarne aanmelden bij de betreffende commissaris. FOTO'S MINI-EK Foto's, die tijdens de Mini-EK niet zijn afge haald (foto's van de landenteams en de groepsfoto van de Champions League), zijn verkrijgbaar bij de wedstrijdtafel op zater dagochtend (Yvonne Steeman). VOORBEREIDING VAN HET SEIZOEN D- E- en F- PUPILLEN. Het voetbalseizoen is weer begonnen, alle teams zijn weer in training. Een aantal teams hebben al oefenwedstrijden gespeeld. De D1/D2 selectie heeft zelfs al een toernooi bij s.c. Voorland gewonnen. Voor de Dl, D2, El, E2, Fl, F2 zijn er de komende periode bekerwedstrijden gepland. Om alle teams goed voor te bereiden voor de competitie is er een volledig oefenprogram ma. Zaterdag 2 september starten we met een kennismakingstoernooi op AFC en omdat dit het eerste evenement is bij AFC, beginnen we extra vroeg om 9.15 uur (zorg dat je op tijd bent en neem je witte reserve shirt mee). Op zaterdag 9 september beginnen ook de spelers van de Champions League en de World Cup met een kennismakingstoernooi. Verder zijn er op zaterdag 9 september aller lei oefenwedstrijden tegen KBV, Blauw Wit, CTO' 70 en Hoofddorp. Kijk goed in het programma wanneer en tegen wie je moet spelen. De opstellingen in de Schakel zijn nog steeds voorlopig, maar we proberen zo snel moge lijk de goede teamsamenstelling te vinden, want op zaterdag 16 september begint voor alle D- E- en F- pupillen de competitie. Iedereen veel succes gewenst, De Jeugdcommissie AFC Programma Kennismakkingstoernooi Zaterdag 2 september 2000 Het tijdschema dient strak aangehouden te worden (om 11.00 uur volgen beker wedstrijden). Het eerst genoemde team speelt in witte reserveshirts. veld 2 9.15-10.55 uur D3, D4, D5 verza melen 08.45 uur 09.15 - 09.45 uur AFC D3 - AFC D5 09.50 - 10.20 uur AFC D4 - AFC D5 10.25 - 10.55 uur AFC D4 - AFC D3 11

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 11