/.St A-F.CL Zie voor trainingsschema en tijden pagina 10 E6 Mathijs Loriaux, Sii Scholte, Stefan Frijns, Ruben Treurniet, Timothy van Zadelhoff, Giliam Adams, Ruben van Wijnen, Rafael Stoffels, Youri Bolsius. Daan van den Hoven. E7 Max Rooyens, Abel Malschaert, Sam Mas- sar, Milan van Tiel, T. Torcoli, Tim Davids on, Jason Abeln, Henk Fakkeldij, Lars Steu- nebrink, Merlijn Out. E8 Sake van der Wall, Hein van der Wall, Tho mas van Geuns, Aendano Vera, David Teixeira, Smits, Mark van Teunenbroek, Jeroen Sombeek-Eigenbrood, D Bos, Jaap van den Biesen. E9 Daniel Herter, Sam Cohen, Julius van't Hek, Timothy Curry, Boris Steenhuis, Justin Monpellier, Raffy Wallheimer, Martijn Wulffele, Willem Herter, Arthur Stam. E10 Bart Penris, David Linszen, Tom Hofland, Mitchell Marchi, Oscar Sanders, Nijsen, Joop Dedem, Sem Stapel, Jasper Oldenhof, Quinten van der Post Ell Duco Ferwerda. Daan de Jong, L. van den Biesen, Kers van Denderen, K. Mulder, Tobias Brils, Mitchell Webbers, 1. Wester- borg, S. Leeman, Pieter de Meijer, Sander den Tombe, Victor Rooze, Timothy Vos. Fl, F2 selectie Camiel Kesser, Floris Dokkum, Tom Huis man, Wolf de Wijs, Clay Bobeldijk, Ousama Ariani, Darren van Mourik, Timothy Wells, E. van der Wall, Jonathan Allick, Jim Bak ker, Philip van Ham, Laurens van Os, Jeremy Parsser, D. Bisterbosch, D Lam, Ch Roos- blad, Bas Couturier, Blue ter Burg. F3 van Hilten M, Koswal M, Dwinger J, Grap- perhaus V, Boerstra M, Jolink A, Kok S L S, Besier J P, Groeneveld S, van der Horst A J C. F4 Klos O, Lam T, van der Post Ch, Otsen M, Roobeek T, Smid P O, Struiken F, van der Ven F, Zurburg D, Zwart A M. F5 Voet A, Grass Vergara A, Mustamu D L, Beumer G T, Kooi Th, den Boert J, Brouwer P, de Metz J, ter Wee C, Daan Rutte. F6 dc Graaf M, Ruys R, Saira M, Kramer O Rotstein D, Schloss J, Rettich B, Piek M A, Camphuijsen R, Sebastiaan Antni. F7 van Litsenburg H, Singh A, Duiykersloot D, Eisma A, van der Straeten M, Heilbron M, Oostlander T, Staal D, Bakker B Westerhof WS. World Cup Jong O De, Plieger L, Hesse S, van Wijnen A, Geeraedts, Moszkowicz N, Dekker K, Russell T, Sombeek R W H, Dekker R, de Vries D T, Storosum B, Lamraoui M, de Vries B A Lange B, Oranje R, Kolthek J, Jesse S J, Tugendhaft B J, Schewitz K, de Lind C, Janus H, Schoffelmeer F, Stoffer S, Didovic A, van der Kolk D, ten Nijenhuis D, v.d. Meer Jesse, van der Horst D, Hofland D, van Doesburg M,Thomas D, J R B van Teu nenbroek, T Tjong Joe, K Borren, L J Huy- ser, D E Kuyt, P N v Eendenburg, F N B Blankstein, D Erisman, M D van Dalen, L B Ackermans, R van Roon, J J W Lijppens, E A Doyer, I Filali, D M Markx,Elkan Frank, Russel Fellinga, Willem van Leuven, Ruben Hekster, P.K.Boas Champions League Verbeek S, Jolink L, Teixeira C, van den Brink W, Hekster P, Peschar J, Singels D, Lam D, T F T Veen, A A H Delsing, M F Harig D J van Paridon, F J Beumer, O Schiering, R L G Kuyper, E Spanjaard, D van Wijnen, M Coenen, L P Thörig, F S van Dunné, B H W Lijppens, B S v d Driesschen, R Egger, J J Weinstein, D E Jacobus, Y D Pappie, J Winkel, R S Kleinherenbrink, A G Gülcher, S Afzal, M L Groenteman, N Frese, B A Wesdorp, C Scholten, M B van der Hart, R Ammerlaan, R Iwan, J C Ramaer, S van Gelder, J N Hall, M M Ackermans, J J Ham, J vd Klugt, M S Postmes, S D S Webbers, S R Oberman, H A Markx, Sebastiaan Marielli, Nick Daniel Ho Sam Sooy, I. Rettich, M. Worms. V. van de Behoudens de vitrine in de entree van ons clubhuis, waarin divers archief materiaal wordt tentoongesteld, wil de Archief- Commissie met een zekere regelmaat in de Schakel wat publiceren uit het, inmiddels wat op orde gerakend AFC- Archief. Als opvolger van rubrieken zoals "Uit de oude doos" leek het ons een goede gedachte die draad maar weer eens op te pakken. Wij denken daarbij aan (her) publicatie van oude foto's, artikelen van AFC - historische- of amusante waarde, commentaren, waarvan het soms lijkt of ze "gisteren" geschreven zijn. De greep uit het verleden zal volkomen willekeurig en kris kras door de tijd gemaakt worden, een mogelijke koppeling naar de aktualiteit van vandaag, zal geheel op toeval berusten (of bestaat toeval niet Kortom, wij van de Archief Commissie en dat zijn Pim Adriaansz, Hans de Wijs en ondergetekende, wensen u veel plezier toe met deze nieuwe rubriek. namens de Arch.Comm. Rik 14

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 14