Zondag A Zondag B Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris Christiaans, Barry v/d Glas, Jasper Groot huis. Bruno Dury, Benno Honsdrecht, Mein- dert Huisman, Jorg Lammers, Jacques Leijs- senaar, Rob Leijssenaar, John Luske, Robert Mulder, Rico Overhaart, Roger Ritz, Joris Scheepers, Rutger Snow, Michiel Temminck, Han Trimbach, Riens van der Waals en Sebo Woldringh. Afschrijven Sebo Woldringh 023-5492900 of 6666656 of 06-28201844. NB Captain zaterdag 1 8 april afwezig. Benno is contactpersoon 06-54972604 Zaterdag 3 14.30 uur A'veen/Heemraad 5 - AFC Zat 3, Bijeen: 13.30 uur Tommy Assel, H. Burgstra, H. Dekkers, P. Kuin, H. Kwekkeboom, M. Nooter, R. Os kam, A. Polman, R. Pförtner, B. Polder, P. Rehman, B. Reker, A. Roosen, P. Trauschke, T. Vesterbohm, M. Voskuilen, D. van Voorst, D. van Vugt, G. de Wilde, W. de Witt. Afschrijven bij Hans Dekkers 6925801/06- 26124781 of Maarten Nooter 7701123. Zaterdag 4 14.30 uur uur AFC Zat 4 - Roda'23 3, Bij een: 13.30 uur Thijs Berntsen, Hugo van Calker, Thomas Creemers, P. v/d Dungen, E. Euwes, Brian van Gelder, R. Heertje, M. de Hond, Jean Paul Krak, Raoul Krak, Axel Lemmens, G. Patinama, S. Patinama, R. Roeden, E. Schreuder Goedheijt, M. Sjiew a Joen, Anton Jan Thijssen, W. Zoethout, E. Sajet. Afschrijven bij Jean Paul Krak 6108865 of 5705137. Zaterdag 5 14.30 uur AFC Zat 5 - ABN/Amro 2, Bijeen: 13.30 uur R. Akkerman, G. Albers, A. Anderiesen, A. van Broeckhuysen, R. Gullit, R. van Does burg, H. Drenkelford, T. Egbers, B. Frank fort, M. Gosler, R. Groenteman, L. Hekster, N. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, R. Koster, E. Meijer, R. Overweg, A. Peters, B. de Rooy, R. Stefels, A. van Stek, H. de Wit, C. Thomas. Afschrijven bij Dick Huisman 6418133 of 06-54650321. AFC Zaterdag 6: De "Belofte" is niet meer Augustus 1999, met veel bombarie wordt een speler uit het zuiden bij de Koninklijke AFC 6 binnengehaald. Gescout in de zaal, viel hij op door zijn techniek, kracht en vooral doel gerichtheid. Deze zal het spitsenprobleem wel even oplossen. Dat op de Amsterdamse voetbalvelden een ander spel wordt gespeeld, dan in de lokale Bredase Café Ollekebolleke competi tie wordt al gauw duidelijk. De aanpassing in de harde Amsterdamse voetbalcultuur ver loopt moeizaam. Wenkbrauwen worden bij de zoveelste kans die de "Belofte" om zeep weet te helpen door zijn medespelers ge fronst. Zijn auto dwingt meer respect af dan zijn spel. Dieptepunt van het seizoen vormt de verban ning naar de rechtsback positie. Hij twijfelt. Waarom zou hij iedere zaterdag ruim 100 km op en neer rijden om in de kou op een ach- terafveld volledig miskend te worden? Met het team draait het al niet veel beter. Kampioensaspiraties moeten al snel worden bijgesteld. Het voetballend vermogen lijkt uit het team te zijn weggeëbd. Praatsessies beperken zich niet meer tot het clubhuis, zelfs niet de kleedkamer, maar het veld wordt voor dit middel als de ideale omgeving beschouwd. De twee psychologen in het team beginnen te twijfelen en weten het eigenlijk ook niet meer. De "Vedette" voelt zich met zijn onbegrepen 11-bierglazen theorie na weer een verloren wedstrijd als een roepende in de woestijn. Handhaven in de Reserve 4e klasse luidt nu de opdracht. Zelfs dit blijkt een hele opgave. Alles wordt uit de kast gehaald om dit te bewerkstelligen. Der "Horst" wordt naar achteren gehaald om binnen de verdediging orde op zaken te stellen. Kaarten voor "nutti ge" overtredingen worden uit de bierpot vergoed. De "Verlosser" vliegt over uit Lon den om twee keer te scoren en zodoende een schamel puntje binnen te slepen. Jlet tacti sche concept is zelfs niet heilig meer en wordt omgezet in 4-4-3. En als ook dat niet het gewenste resultaat blijkt op te leveren, wordt er zelfs, zij het sporadisch en alleen bij heel mooi weer, getraind! Sleurend als een soort Van Vossen begint de "Belofte" echter steeds meer respect af te dwingen. Scoort zelfs enkele belangrijke goals. Als beloning moet de absolute topsco rer van AFC 6, het "Enfant Terrible", voor hem plaats maken en tijdelijk naar de rechts buitenpositie verhuizen. April 2000, AFC 6 speelt tegen de koploper. De "Belofte" scoort twee keer, waarvan 1 Beauty. Bovendien heeft het "Enfant Terri ble" het weer eens op zijn heupen en scoort eveneens tweemaal. Helaas was het als zo vaak dit seizoen net niet genoeg voor de winst. Zodat de spanning er tot de laatste competitiewedstrijd in blijft. Maar het gebo den spel, de strijd en (niet onbelangrijk) de spelvreugde geven hoop. Eén ding wordt die zaterdag echter beves tigd. We moeten op zoek naar een nieuwe bijnaam, want de "Belofte" is niet meer. Camiel Huisman Zaterdag 6 14.30 uur DVVA 5 - AFC Zat 6. Bijeen: 13.30 uur Jouko van Aggelen, Bob Arends, Martijn Arends, Simon Banham, Robbert Driessen, Michiel Folkers, Camiel Huisman, Wouter Huyg, Menno van Lacum, Mare Lammers, Frank Langenreis, R. Lesteluhu, Boaz Meij er, Paul Oldenziel, Han Poppema. Leon van Rijswijk, Ties Top en Dirk-Jan van de Werf horst. Afschrijven bij Camiel Huisman 4004305 of 06-24588065. Zaterdag 7 12.30 uur AFC Zat 7 - A'veen/Heemraad 5, bijeen 11.30 uur K. van Aalst, Y. Cyklyk, W. van Dantzig, N. Groenewegen, H. Hamersma, L. den Hartog, F. Heise, A. van Helden, O. Hoogendijk, W. Klooster, H. Koenders, A. van Leeuwen, R. Lobatto, R. Lobatto, M. Mattens, J. van Tiel, M. Trop, N. Waardenberg, Th. Willemsen en B. Zomer. Afschrijven bij Rob Lobatto 6691723 of 0297-562120 voor donderdag Veteranen 1 14.30 uur AFC VEI - Kismet'82 VEI Bijeen: 13.30 uur Wim Admiraal, Bob v/d Bergh, Ruud de Bruyn, Nico Cohen, Hans Coorengel, Wim Crouwel, Reinier van Dantzig, Henk Foppen, Jan Koomen, Marcel Koster, Maurice Kos ter, Ruud Mantel, Joop Nieuwenhuys, Ron Prins, Wim Ringe, Ab Springer, Ron Susan, Jan Verhagen, Ad Westerhof, George Wijn berg, Machiel v/d Woude en Sjoerd Zomer. Mental coach: Dirk Dirksen Afschrijven bij Hans Coorengel: 6419463 of 06-54656918 Scheidsrechter: Cocky van Duijvenbode Op woensdagavond 31 mei (de dag voor Hemelvaartsdag) vindt het ABC toernooi plaats. Dit toernooi is voor de AFC senioren teams van Zondag A 3 t/m 5, alle Zaterdag elftallen en Zondag B van elftal 6 t/m 12. di. 18.04: FIT 1 - AFC 1, 18.30 uur, beker, scheidsrechter: assistent scheidsrechter: Barry v.d.Glas Selektie: Edwin Meilink, Peter de Waal, Erwin Smit Guido Smits, Roy Tular, Robert Gehring,Joey Zebeda, Pascal Kamp, Eschwin de Bruyn, Uli Landvreugd, Frank Aboikoni, Glenn Zeelig, Maarten Stekelenburg, Dennis Purperhart, Laurens Bianchi, Joey Esionye, Moad Zaoudi, Dennis Klein, Danny den Ouden, Dobias Bloem, trainer, Pim v.d. Meent, verzorger Ko Grosze Nipper zo. 16.04: Velsen 2 - AFC 3, 11.30 uur. scheidsrechter: R Hartland. ma.24.04: AFC 3 - SVW'27 2, 11.30 uur. scheidsrechter: leider Rob Ruys, trainer Henk Spanninga Selektie: William Antwi, Marius Backx, Jos Blank, Rogier de Boer, Maickel Hoed, Mike Janssen, Paul Kraneveldt,Bastiaan de Kroon, Hoessien Laroussiyen,Martin Mijzen, Fred ten Nijenhuis, Raymond Pekel, Ivo Ruis, Michiel Reddering. Tournooien. De competitie is dit jaar al zo goed als afge lopen. Er resteert slechts nog een drietal wedstrijden voor de elftallen Aangezien de competitie dit jaar vroeg zal zijn afgelopen, starten de toernooien al eerder in het seizoen. Het tiende elftal kan komende zondag het kampioenschap behalen bij Sporting Mar- tinus, ga hen dus aanmoedigen! 8

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 8