Bestuurs mededeling Van Harte Ledenlijst Contributie AFC's "Bie"- zonderheden. 4 MEI HERDENKING Op donderdag 4 mei a.s. zal de voorzitter van AFC tezamen met de voorzitters van ACC en ATC om 18.00 uur een krans leggen bij het monument op ons sportpark Goed Genoeg. In verband met de Nationale Herdenking op deze dag zullen clubhuis, sportpark incl. de tennisbanen op deze dag vanaf 18.00 uur gesloten zijn. Adreswijzigingen: Mevr. J.A. Bessem - Mellegers; Uiterwaardenstraat 3 hs; 1079 BN Amsterdam; 6449074; lidnr. 9006 R.A. Sikking; Cornelis Trooststraat 22" 1072 JE Amsterdam; lidnr. 5338 H. Koerts; Jan Gijzenkade 145; 2025 BD Haarlem; 023-5394222; lidnr. 4065 Bedankt als lid/donateur: G. Mangert (5168) Het is inmiddels half april en er resten onderstaande leden nog zo'n 6 weken om aan hun verplichting te voldoen. Op 31 mei wordt men van de ledenlijst afgevoerd en zal een incassobureau mijn werkzaamheden overnemen. Voor een aantal op de lijst zal dit "afvoeren" definitief zijn, daar men voor de tweede keer in successie vermeld staat. De lijst is iets kleiner geworden (thans 73 namen), maar hierbij opgeteld de donateurs, leden met een regeling, niet spelende leden die nog niet betaald hebben, boetes die nog open staan, dan hebben wij het nog steeds over een aanzienlijk bedrag. Vollid Aalst Antwi Blog Bosse Dam Dimpai K.van W.K. D.Y. E.R. van G.P. van T. Driel v.Wageningen V.H. Hamsvoort J. van der Heise Hoed Johnston Jongen Jongman Koning Moffatt Molinero Mul Nieuwenhuis R.R. Peckham S. Pilgram Rehmann Roeg Severens Slee Sluijs F. M. veel boetes M. J.J.M.V. W. H. de J.W. J. E.P.G. de J. (lidnummer 5642) G.P. N.P. B. J.W. van G.P. van der Toeslag Trommel Veltman Vlugt Vries Wigchert Ypma E.M. van J.J. B. van der P. de M.M. J. Jong Senior: Amod Boadu Gazan Opoku Ozkan Salomon Statia Suren A.A. K.L. A.D. B. E. R. C.J. G.J.J. Toeslag A, B, C-junioren: Aarrass Attobi Baarh Boogaard Bruijning Darnell Gersie Haddadi Helïings Ike Kayan Khan Knoops Kolf Linger Lux Melland Mufty Oduro Opdam Reinegger Y. Rommerts S.S. Schaft Sillah Sula Voogd M. S. S. P. van den B. L.C. G.M.H. M. G.G. K. M. S.A. N.D. W.D. G. P. M. W. D. B.H. B. van der F.A. F. J. Toeslag Restant D, E, F-pupillen: Gibson J. Jansen E.D. Kok T.A.C. Samardzic J.M. Small G.N. Tokkie D.A. Verheij R.A. Westerborg l.K. De contributies luiden als volgt: Vollid 500,= 60 300,= Jong senior 400,= Jeugdlid 375,= Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 175,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2° Penningmeester A. F.C., Amstelveen. Edwin Geluk, 2e penningmeester Geboren: Gianno Ivans zoon van Peter van der Waart en Marlyn Paesch. Namens de AFC onze felicitaties aan de trotse ouders. Zondag jl. werd de competitie seizoen 1999- 2000 afgesloten met een fraaie 2-0 overwinning op onze oude tegenstander EDO. Een week daarvoor had ons eerste elftal zich reeds veilig gesteld door met 4-1 te winnen van DCG. Uiteraard vindt U elders in deze uitgave van ons clubblad de Schakel meer informatie over deze wedstrijden van onze schakelredacteur Machiel van der Woude. Waar ik in mijn rubriek de aandacht voor wil vragen is het feit, dat onze aanvoerder Roy Tular alsmede Joey Zebeda afgelopen zondag hun laatste competitiewedstrijd voor AFC 1 hebben gespeeld. Zeven minuten voor het einde van de wedstrijd tegen EDO verzocht trainer Pim v.d. Meent de scheidsrechter twee wissels in te brengen en kregen onze beide AFCers een publiekswissel. Voorzitter Dick van der Klaauw en de aanwezige bestuursleden stonden bij de dug-out van AFC, waarna onze voorzitter Roy en Joey bloemen aanbood. Het is de bedoeling van het bestuur om aan dit afscheid nog op een andere manier aandacht te geven. Volgens informatie van onze clubstatisticus Chris Schroder heeft Roy 192 wedstrijden in het eerste elftal gespeeld, maakte hij 27 doelpunten en had hij 19 assists. Joey speelde 160 wedstrijden in AFC 1, maakte 7 doelpunten en had 20 assists. Namens de AFC alle hulde aan beide AFCers. Onze Junioren A 3 met als trainer Dick Bakker en als leiders Jan Koomen en Wim Diepeveen behaalde afgelopen zondag door een overwinning op Nieuw Vennep Junioren A 1 het kampioenschap en zorgde er voor dat de Junioren A 3 het volgend seizoen een klasse hoger mogen spelen. Namens de AFC onze welgemeende gelukwensen aan spelers, coach en leiders. De week daarvoor hadden wij ook al een jeugdkampioen. De junioren C 5 werden door een overwinning tegen Sporting Marti- nus C 2 kampioen. Ook vanzelfsprekend voor dit elftal de gelukwensen namens de vereniging aan spelers en leider Roy van Straten. Ook bij de F pupillen mochten wij een eerste kampioen begroeten. De pupillen F 1 onder leiding van Maarten van Dunné en Kenneth te Vrede behaalden het kampioen schap. Aan de spelers en leiders de hartelijke felicitaties namens de vereniging. Senioren 10 onder aanvoering van captain Jan Roedema konden kampioen worden en moesten spelen tegen het 5e elftal van Xanthos. Veel voorbereidingen waren ge- 3

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 3