E Pupillen
Aangezien het team tussen 11.00 en 12.00
uur een zaal had gehuurd en dit dus al af
hadden gezegd, was het extra zuur!
Philippe Hes en Jack Huiman
za.19.02: DCG D2 - AFC D5, aanvang:
09.30 uur, bijeen: 08.30 uur
zo.20.02: 8 ballenjongens voor de wedstrijd
AFC1 - KBV1, bijeen: 13.30 uur
za.26.02: AFC D5 is vrij (spelers kunnen
benaderd worden voor ander team, zie me
dedeling)
Leiders: Richard van Rooij (6460952) en
Boy Smits (6796611)
J. Brakel, L. Gijssen, P. Hes, J. Huiman, N.
van Lingen, M. Pullens, L. van Rooij, R. van
Rooij, R. Root V. Schiering, J. van der Sluis,
J. Smits, C. Wobma
za.19.02: AFC D6 - AMVJ D2, aanvang:
12.30 uur, bijeen: 12.00 uur, Sch: N.N.
za.26.02: AFC D6 is vrij (spelers kunnen
benaderd worden voor ander team, zie me
dedeling)
Leiders: Henk Stokhof (4635218) en de heer
Kuin (6629046)
Y. Bottse, I. Darib, W. Guntenaar, M. Kalter,
J. Kuin, O. Lodder, C. van der Meijden, N.
Pabbi, M. Ramsahai, G. Rochat, J. van
Schaik, B. Schiebergen, D. Schoute, D.
Stokhof
za.19.02: Sporting Martinus D3 - AFC D7,
aanvang: 09.30 uur, bijeen: 08.30 uur
za.26.02: AFC D7 - RKDES D2, aanvang:
09.30 uur, bijeen: 09.00 uur, Sch: N.N.
Leiders: Elbert Waller (6938350) en Quentus
Abeln (6275400)
T. Abeln, E. van Bentum, M. Biallosterski,
O. de Boers, J. de Fretes, J. Gibson, B. Holt-
kamp, T. Kok, T. Leeman, D. Lionarons, J.
Michielsen, J. Pelsma, A. van Stokkum, P.
van Straten, E. Waller
za.19.02: AFC D8 - FIT Dl, aanvang: 09.30
uur, bijeen: 09.00 uur, Sch: N.N.
za.26.02: AFC D8 is vrij (spelers kunnen
benaderd worden voor ander team, zie me
dedeling)
Leiders: Peter Kat, Erik Bos (6275589) en
John van Kesteren (4537273)
M. Bary, H.Bos, W. d' Arnaud Gerkens, C.
Hamerslag, E. Herkes, D. Kat, G. van Keste
ren, Y. Landhuis, O. Mulder, A. Perret, M.
Ramer, D. Vischjager, T. Wielinga, M. Win
kler
za.19.02: AFC D9 - Sporting Martinus D4,
aanvang: 11.00 uur, bijeen: 10.30 uur, Sch:
N.N.
za.26.02: AFC D9 is vrij (spelers kunnen
benaderd worden voor ander team, zie me
dedeling)
Leider: Ferdinand Grapperhaus (06-
53231013), of (6701420)
A. Barsoum, N. Goetheer, F. Grapperhaus,
W. de Grave, J. Hagenbeek, F. van Halm, D.
Haven, J. Kwakkelstein, A. van Leeuwen, L.
Rotstein, R. Rouwendaal, R. Teulings, J.
Vink, T. Wiewei
Ell-TAL 1:
za.19.02: Stormvogels D5 - AFC Dll, aan
vang: 10.00 uur, bijeen: 08.30 uur
za.26.02: AFC Dll is vrij (spelers kunnen
benaderd worden voor ander team, zie me
dedeling)
Trainer/Coach: Joris de Wijs (6791439),
Leider: Jos van Mieghem (6430205)
F. Admiraal, S. Bains, J. Bounnaanaa, H.
Duba Moran, A. Dury, J. Halsema, E. Jan
sen, M. Klompmaker, D. van Mieghem, A.
Owuraku, C. de Rijp, A. Roos, R. Telkamp,
M de Wijs
Ell-TAL 2:
za.19.02: AFC D10 - Almere D14, aanvang:
14.30 uur, bijeen: 14.00 uur, Sch: Zelf rege
len
za.26.02: Abcoude D10 - AFC D10, aan
vang: 09.30 uur, bijeen: 08.30 uur
Leiders: Harold Hamersma (6646070) en Ed
Hulsthoff (6621438)
P. de Boer, D. Blokker, T. Bos, J. Canes, M.
Dekker, B. Hamersma, M. Hulsthoff, B.
Kool, C. Pietrzak, D. Price, B. Sandberg,
C. Slagter, T. Sytsma, J. Tugendhaft
I.v.m. de Krokusvakantie is voor het week
end van 26/2 en 4/3 een gedeeltelijk pro
gramma vastgesteld. Spelers, die met vakan
tie gaan, worden verzocht z.s.m. zich af te
melden bij de leiders.
Michael Tugendhaft, tel: 020-679 49 11,
mobiel: 06-535 01 788, fax:020-679 67 06
E-mail: micatug@attglobal.net
19/02: NEA El - AFC El, aanvang 11.15,
bijeen 10.15, veld 2
26/02: AFC El - DWS El, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 4
D. Grot, D. de Meijer, M. Singels, Q. Kroon,
Y. Meijer, R. Wevers, D. van het Schip, R.
Koopmans, K. Bottse,
Leider: Bart v.d. Bergh, tel. 06-24201764
19/02: AFC E2 - Roda'23 E2, aanvang
II.00, bijeen 10.30, veld 4
26/02: KBV El - AFC E2, aanvang 10.45,
bijeen 09.45, veld 3
F. de Fretes, S. Tijssen, J. Schild, J. Ubber-
gen, M. de Oude, A. Bartelsman, J. Spork-
slede, T. Bom, R. Molenaar,
Leiders: Arno Tijssen (644 79 43)
19/02: AFC E3 - Blauw Wit E2, aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 4
26/02: Buitenveldert E2 - AFC E3, aanvang
11.30, bijeen 10.30, veld 2
G. Streur, C. Gulcher, J. Inden, D. van Oort,
D. Juliard, Van Veghel, E. Steenhuis, E. Hilf,
P. Lubbers, E. Klein Essink
Leiders: Cock Inden (06-53168112)
19/02: Sloterdijk El - AFC E4, aanvang
12.30, bijeen 11.30, veld 2
26/02: vrij
T. van Galen, I. Yildiz, J. Heus, A. van Os,
L. Parson, J. Velink, X. Waller, Y. de Wit, J.
de Melsen
Leiders: Jan van Galen (646 33 10), Musa
Yildiz (647 6747)
19/02: AFC E5 - Kadoelen E2, aanvang
09.30, bijeen 09.00, veld 4
26/02: A'veen/Heemraad E2 - AFC E5,
aanvang 09.15, bijeen 08.15, veld 2
M. Keissen, M. Bishoff, J. Wiewei, B. Vro-
mans, B. van Leeuwen, R. Moses, S. Bos, W.
van de Veer, W. Klinkenberg, S. van Dam
leiders: Peter Keissen (679 65 24), Rob
Vromans 441 76 47)
19/02: WA/Spartaan E2 - AFC E6, aanvang
09.30, bijeen 08.30, veld 3
26/02: vrij
D.Yu Yoon, T. de Haan, M. Uilenbroek, E.
King, M. van Gerwen, F. Heyne, D. Bos, J.
Sonsbeek, V. van den Ende,
Leiders: Robert Bos (697 57 08), Johan de
Haan (0294 - 480907)
19/02: Rapiditas E2 - AFC E7, aanvang
11.00, bijeen 10.00, veld 2
26/02: Vrij
J. vd Biesen, B. Chatzihontos, T. van Wees,
Heeremans, P. Ebu-Mordi, M. Magielsen.
Nedelkovic, P. Galavazi, N van Dunnewold
Leiders: Bemey Frankfort (600 11 75, 06-
242 05 709)
19/02: vrij
26/02: Bijlmer El - AFC E8, aanvang 09.30,
bijeen 08.30, veld 1
F. Litsenburg, B. de Lieme, M. Haven, K.
van Veen, A. Scholten, V. van Eendenburg,
C. van Brakel, S. Cohen, J. van 't Hek, J
Hendriks
Leiders: Joop Litsenburg (676 39 88)
19/02: RKDES E 4 - AFC E9, aanvang
09.30, bijeen 08.30, veld 2
26/02: vrij
D. Groenteman, R. Bohne, A. Hes, G. Ku
mar, E. Gerolt, S. Drentje, D. de Leau, J.
Huisman, R. Kan Me, R. Smit
leiders: Ed de Leau (626 66 94) Loudy Boh
ne 643 52 80)
19/02: AFC E10 - SDW E4, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 4
26/02: Blauw Wit E3 - AFC E10, aanvang
10.45, bijeen 09.45, veld 2
L Steunenbrink, S. Massar, H. Fakkeldij, M.
van Tiel, M. Out, T. Torcoli, T. Davidson, J.
Abeln, A. Malschaert, T. Vemooy, M.
Rooyens
leiders: Paul Malschaert (676 04 70), Willem
Massar
19/02: IW E6 - AFC El 1, aanvang 12.30,
bijeen 11.30, veld
26/02: vrij
H. van de Wal, T. van Geuns, Ph. Aendano
Vera, D. Teixeira, D. Herter, M. Teunen-
broek, M. Smits, D Mateer
leiders:Tony van Geuns (625 86 86), Michiel
Herter (0653 276 007)
13