b Pupillen stander scheen te denken dat het uit angst voor hun was en ging brutaal van start. Toen ook nog de regen met bakken uit de hemel kwam, leek het alsof niets meer wilde lukken en de enkele mooie acties die er van jullie waren liepen ook op niets uit. Met 0-0 de rust in. Al zeer vroeg stonden jullie klaar voor de tweede helft en een tegenstander die de kleedkamer niet uit te branden was. Wat daar besproken is weet ik niet, maar het resulteer de wel in de 0-1 voor Hoofddorp. Bij jullie wilde de bal er maar niet in, totdat Tyrone besloot met een ongelooflijke poeier van afstand te schieten en te scoren. Gaan jullie daarna meestal door met scoren, dit keer viel de ene na de andere speler uit. De noodrem van Jeroen resulteerde in een juist: vrije trap op de rand van de zestien. Daar moeten jullie echt maar eens op trainen, want het ging weer mis. Onze keeper nam te weinig tijd. maar zo'n muur moet hem wel helpen een hoek af te dichten, als je steeds te vroeg inloopt weet je tegenstander waar het gat gaat vallen, want laten we eerlijk zijn: deze had er niet in gemogen. Ondanks alles hebben jullie je naar elkaar toe positief gedragen: compliment. Les Jullie leken erg moe, luister goed naar je lijf, herstel en rust goed als het niet gaat, geef aan bij je trainers als je ergens last van hebt. Als jullie dat doen komt het vast goed, daar vertrouwen we op. Tenslotte nog een compliment aan Tyrone; ik vond hem de kei van de wedstrijd. Mannen succes voor de rest. Thea V. Zo.20/2: DWV C2 - AFC C3 ,10.00 uur, veld 2 Zo.27/2: AFC C3 vrij Airto Burke, Dick Bouman, Stefano Faerber, Jan Mathys Harderwijk, Hendrik vd Hoorn, Wilco Horstmeyer, Merving Joping, Jurre v Kesteren, Laurens Ligthart, Brynat Merse- reau, Danny Pinto, Yorden Plevier, Andrew Reep, Delano Reiziger, Youssef Saigh, Ru ben Zwart. Trainer: Sanchez tel: 6116410 Leider: v.Kesteren tel: 4537273 Verzamelen: Thuiswedstrijden 45 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 75 minuten voor aanvang op AFC Zo.20/2: AFC C4- A'dam Seref Spor Cl, 11.30 uur, veld 3, scheidsr. Blokhuizen Zo.27/2: Sporting Martinus Cl - AFC C4, 10.00 uur, veld 1 Kasper v Beek, Nadim Ben Raaba, Philippe Blokhuizen, Kai Couwenberg, Nicki Guyar- ro, Desire Linger. Tommy Marcus, Olivier Poederbach, Winsten Polling, Yacob Sason, Roy Verkaik, Floris Wagenaar- Hummelin- ck, Jurian Weerkamp Leider: Polling (6796288) Verzamelen: Thuiswedstrijden 45 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 75 minuten voor aanvang op AFC Zo. 20/2: AS'80 C5 - AFC C5, 09.30 uur, veld 4 Zo. 27/2: AFC C5 vrij Koen Bos, Daniel Dresden, Fernando Fer nandez, Olaf den Hartigh, Sjors Kaaks. Thijs Koster. Liran Kroonenburg, Alexander Pee tere, Christiaan Roos, Chiel Rouwendaal, Melle Schellekens, Dunken Schuts, Seth v Straten. Sam Wennekendonk, Leiders: v Straten (6429168) Verzamelen: Thuiswedstrijden 30 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 60 minuten voor aanvang op AFC Zo. 20/2: AFC C6 - Waterwijk Ml, 09.30 uur, veld 3, scheidsr. v. Dantzig Zo. 27/2: AFC vrij Reinier v Dantzig, Tom v Kampen, Floris Kloes. Marijn ten Kroode, Thomas de Leth, Jan Willem Meyerhoven, Benno Nihom, Manus Polling, Istvan Schiering, Laurens Schmidt, Erik Verhagen, Patrick Vervey, G.Weisz, Thomas Weyl LeidenMeyerhoven Tel: 6413590 Verzamelen: Thuiswedstrijden 30 minuten voor aanvang.Uitwedstrijden 60 minuten voor aanvang op AFC Zo. 20/2: Pancratius C3 - AFC C7. 10.00 uur, veld 3 Zo. 27/2: AFC C7 vrij Seciken Baykal. Moo Coppes, Tycho Erd- man, Barry Groenteman, Vincent Heit, Cili- an King, Jonathan de Lieme, Sven Meule- man, Flip Nieuwenhuis, Olivier Mason, Erik Meyer, Stijn Reurs, Jesse Rommerts, Boy Schaper, Jeffrey Schaap, Robin Wielinga Leiders: Meuleman (6732030). Nieuwenhuis (6713068) Verzamelen: Thuiswedstrijden 30 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 60 minuten voor aanvang op AFC Wanneer een C-junior niet opgesteld staat maar wel lid is neem svp contact op met Roy van Straten tel 6429168 VOORJAARSVAKANTIE Ieder jaar gaan er tijdens de vooijaarsvakan- tie een groot aantal A.F.C. spelers naar een zonnig oord, of naar de wintersport en andere aantrekkelijke bestemmingen. Op zich niet verkeerd, maar door de K.N.V.B. is voor het weekend van 26 februari en 4 maart as. een gedeeltelijk programma vastgesteld. Om organisatorische problemen te voorkomen, vragen wij om de medewerking van de va kantiegangers, zich zo spoedig mogelijk af te melden bij de leider. Dus niet 26 februari op zaterdagochtend om 07.00 uur Aan de leiders: Naar aanleiding van bovenstaande medede ling, hierbij het verzoek om zo spoedig mogelijk te inventariseren welke spelers bovengenoemde weekenden afwezig zijn. Dit geldt ook voor de teams welke vrij zijn. Gaarne dit z.s.m. doorgeven aan Jan Koomen (6443831) Abcoude Dl - AFC Dl, een wedstrijd met twee gezichten. Of het nou kwam doordat het de dertiende wedstrijd was of omdat de echte bondscoach langs de kant stond weten we niet, maar de eerste helft in het zonnige, maar altijd winde rige Abcoude was er een vol twijfel. Sieu- werd, nog onzeker door zijn blessure, werkte niet lekker weg, het middenveld sloot niet aan en voorin wilde het ook al niet lukken. Doordat Jeroen nog net zijn voet tegen de bal van een tegenstander aankreeg en de keep hem met zijn handen oppakte werd er op de rand van de zestien een vrije trap gegeven. Dave had zich naast zijn keeper goed op de doellijn geposteerd en stopte de bal, maar helaas te vroeg ingelopen door de muur en dus... over en jawel, nu lukte het Abcoude wel: 1-0. Ietwat aangeslagen de kleedkamer in. Na rust een ander Abcoude, een ander AFC en een op krachten gekomen suppor- tersschare. Luid aangemoedigd kwam AFC op gelijke hoogte en liep dankzij Joppe en Lucas naar 1-4 uit. Het klopte weer en jullie speelden als vanouds, zelfs een uitbraak van Abcoude in de laatste minuut werd door Sieuwerd prachtig gestopt. Jongens we wa ren weer beretrots op jullie; het feit dat jullie je gezamenlijk weer over je dode punt wisten heen te zetten is een compliment waard. Thea. V. AFC Dl - Hoofddorp Dl Tsja, volgens sommigen zat het er al een beetje aan te komen, die eerste verliespot. Met onderschatting bij jullie had het niets te maken, want de meeste van jullie hadden de tweede helft van de vorige keer nog in het achterhoofd. Het begon al niet lekker, door dat jullie terug moesten om het mooie rode shirt te verruilen voor een in de meeste ge vallen veel te groot wit reserveshirt. De korte wijde mouwen zorgden ervoor dat een aantal jongens rillend in het veld stond. De tegen- za. 19.02: AFC Dl - Onze Gezellen Dl, aanvang: 11.00 uur, bijeen: 10.15 uur, Sch: N.N. wo 23.02 of wo. 08/03: Ajax Dl - AFC Dl, mededelingen volgen nog! Trainers/Coach: Robert Gehring (6410557) en Jan Pelsma (6233264) Leider: Brian van Gelder (0621550557) J. Acda, T. Berkleef. L. Bouwman, J. Del- sing, T. de Groot. M. Halsema. D. Hijzelen- doom, W. Kloes, J. Out. D. Rijkaard, N. Siepman, J. Singels, Takaki Tedo, S. Tee- rink, A.M.V.J. Dl -A.F.C. D2 2-4 Eindelijk konden wij weer eens de wei in en omdat de groep zich tijdens de trainingen zeer gretig had gedragen en een fantastische trainingsinstelling had getoond waren de verwachtingen (in ieder geval bij mij) hoog gespannen. Tijdens de winterstop hebben we ook nog een transfer moeten doen. omdat onze Ronald (alias Maldini) zo ongelukkig was om zijn arm te breken en Isaac Dulle- mans (alias Zoef de Haas) ook voorlopig niet mag voetballen. Wij hadden onze zinnen gezet op Michael Parsser en door tussen komst van vele "spelers-makelaars" is het ons toch gelukt om Michael aan de selectie toe te voegen, waar ik in ieder geval erg blij mee ben en hierbij wil ik dan ook van de gelegenheid gebruik maken om de begelei ding van de D4 nog hartelijk te bedanken voor dit collegiale gebaar. Nu terug naar de wedstrijd, zoals door mij verwacht begonnen wij overdonderend, wij speelden de eerste 5 11

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 11