Zaalvoetbal - toernooi ApC55c De Mauricejes: de overtuigende winnaars van de Sixes 2000 WHÊÊÊmki nr aTC opperstalspreekmeester Nicky Hekster wer den de namen uit een champagnekoeler getoverd en ondergebracht in vier teams die luisterden naar de Big Brother-namen Bart, Ruud, Willem en Maurice. Opperstalspreekmeester Nicky Hekster, met zijn trotsen en glories, opent de Sixes 2000 Met name Maurice Koster was zichtbaar verguld met Nicky's keus voor Veronica's kassucces en ging gelijk de andere spelers met een big smile op de door Henk van der Jagt gemaakte poloroidfoto, die even later op het fraaie, door Lex Rimini (wie anders?!) vervaardigde, diploma zou prijken. Nadat de laatste appelflap verorberd was spoedde men zich, bij afwezigheid van de aerobic queen, die voor alternatief 3 had gekozen, naar het tweede veld, gehuld in even unieke als schit terende Sixes-The Millennium shirts van Fred ten Nijenhuis. Voor het clubhuis werd onder leiding van hoofdscheidsrechter Peter van den Dungen en assistent-hoofd- scheidsrechter Karei Baarschers met veel hartstocht gestreden voor eeuwige roem, o.a. door Jos Kemna die aan een tweede voetbal- jeugd is begonnen. En terwijl steeds meer toeschouwers het veld omzoomden steeg de spanning naar een kookpunt. De Ruudjes (met Mare de Hond, David Westerhof, Fred Berrier, Machiel van der Woude en Ab Springer) speelden tegen de Willempjes (Dave Berrier, Maurice Koster, Michiel de Hond, Max Flam en Jan Koomen) om de derde en vierde plaats en tegen iedere voet balwet en logica in gingen de Ruudjes, on danks fameus keeperswerk (we hebben het nog steeds over de Sixes) van Mare de Hond, met de bronzen plak naar huis. Met name Jan Koomen steeg naar grote hoogte en een transfer naar Rotterdam Air(s)port ligt in 't verschiet. De echte finale ging tussen de Bartjes (Barry van der Glas, Sebo Wol- dringh, Roger Ritz, Jos Kemna en Benno Honsdrecht) en de Mauricejes (Hans Muller, Jacques Leyssenaar, Martin Verburg, Jan van Tableau de la troupe: Sixes 2000 het millennium voetbal ingeluid Tiel en Joris Scheepers). Veel kwaliteit dus en anders dan in de poulewedstrijd waren de Mauricejes de afgetekende winnaars. De prijsuitreiking leerde dat Ab Springer en David Westerhof om uiteenlopende reden om hun spel geroemd en beloond werden en dat de absolute uitblinker Fred Berrier de prijs ontving voor het allermooiste doelpunt. Om 14.00 uur was het echt uit met de pret en werd het clubhuis vrijgegeven voor de N ieuwsj aarsreceptie. De Sixes, for ever, zeker in het nieuwe mil lennium. MvdW Zondag 7 en 12 winnen het millennium- zaalvoetbaitoernooi Na de sixes en de nieuwjaarsreceptie op 1 januari 2000 stond een dag later het traditio nele zaalvoetbaltoernooi in de gezellige 5 Emergohal op het programma. 2x8 Senio renteams, keurig verspreid over de gehele dag, 10.00 uur het startschot, 18.00 uur het eindsignaal met daarna een borrel en de prijsuitreiking. Zie hier het scenario voor een intensieve dag voetbal van en voor AFC. Zou het allemaal lukken? Genoeg spelers, scheidsrechters, materiaal? Om 9.45 uur zag het er somber uit. Enkele spelers druppelden binnen, het team van zaterdag 3 zat al aan de koffie, maar daar hield het dan ook mee op. Speaker Stanley van Loggem had zich in het jaar vergist en Jaap Draïsma, bij afwezigheid van Marcel Koster belast met de inschrijving van spelers en distributie van de consumptie bonnen, had nog alle tijd om het fraaie pro grammaboekje (wat zou ondergetekende anders vinden) te completeren. Toch startte om precies 10.00 uur het toenooi met redelijk complete teams en 20 minuten later was het numerieke probleem volledig opgelost. Met de ballen van Hans Coorengel en de scheids- rechtelijke zorg van Lex Roos, Appie Sprin ger en Frans Jüch liep alles op rolletjes en bleek zondag vier, te elfder ure toegevoegd

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 5