35e JAAROVERZICHT JUNI 1999
EINDSTANDEN, PERIODESTANDEN, TOPSCORERS, ETC., ETC.
SAMENSTELLING: CHRIS SCHRODER
A.F.C. 1 West 2 le Klasse A
Soest 22 12
10
10
10
K.B.V. 22
A.F.C. 22
Stormv. 22
E.D.O. 22 10
Quick 22 9
D.C.G. 22 9
D.W.S. 22 8
D.E.M. 22 8
O.S.V. 22 7
Velsen 22 5
Osdorp 22 3
7 39 47-35
5 37 42-31
6 36 45-30
36
36
38-25
50-42
35 40-30
33 41-34
31 26-19
10 28 40-43
13 23 30-43
13 19 26-45
16 12 23-71
Kampioen Soest
OSV, Velsen en Osdorp gedegradererd
Stand le Periode (8 wedstrijden
Soest 8 6 1 1 19 23-11
K.B.V8 4 1 3 13 15-11
Quick 8 3 3 2 12 16-11
Stormvog. 8 3 3 2 12 9-5
D.C.G. 8 3 3 2 12 19-16
D.W.S. 8 3 3 2 12 7-6
A.F.C. 8 3 2 3 II 18-16
D.E.M. 8 3 1 4 10 14-16
EDO. 8 2 3 3 9 13-18
O.S.V. 8 2 2 4 8 13-17
Osdorp 8 2 1 5 7 8-20
Velsen 8 1 3 4 6 7- 15
Periodekampioen KBV
Stand 2e Periode
A.F.C7 5
E.D.O. 7
D.C.G. 7
Quick 18907
(7 wedstrijden
K.B.V.
Velsen
Stormvog.
Soest
D.E.M
D.W.S.
O.S.V.
Osdorp
1 16 19-5
1 14 20-12
12
11
1 10
10
9- 7
11-7
12-10
9-11
10-10
6-9
11-15
7- 8
6-14
10-22
Periodekampioen AFC
A.F.C. 2 Res. Hoofdklasse
A.F.C. 3 Res. le Klas A
A.F.C. 4 Res 2e Klas C
Hilversum 2 21 14 5
2
47 60-31
Kolp.Boys2 22 16 2
4
50 56-23
Abcoude 2
21 16 2
3
50 101-25
A.D.O.'20 2 22 11 5
6
38 41-26
Vitesse'22 2 22 14 1
7
43 61-40
Zeeburgia 2
21 14 1
6
43 68-42
Argon 2 21 11 4
6
37 38-29
S.V. W/27 2 22 11 4
7
37 37-27
Xanthos 2
21 12 6
3
42 54-27
K.B.V. 2 2110 7
4
37 35-22
A.D.O/20 3 22 11 3
8
36 48-42
D.W.S. 2
20 12 2
6
38 56-28
Stormvog. 2 21 9 5
7
32 42-29
E.D.O. 2 22 10 5
7
34 66-51
Voorland 2
22 10 3
9
33 68-57
Elinkwijk 2 21 9 5
7
32 41-34
Volendam 2 22 10 3
9
33 51-48
Martinus 2
20 9
2
9
29 56-59
D.E.M. 2 217 8
6
29 46-40
A.F.C. 3 22 7 5
10
26 37-50
A.F.C. 4
21 9
2
10
26 58-71
A.F.C. 2 21 6 5
10
23 42-44
W.F.C. 2 22 8 2
12
26 42-66
JOS/Wgrm.2 21 8
1
12
25 63-59
A.F.C34 2 21 5 8
8
23 28-37
Velsen 2 22 7 3
12
24 41-66
Diemen 2
20 7
1
12
22 43-63
D.C.G. 2 22 6 2
14
20 23-56
D.C.O. 2 22 7 2
13
23 41-45
Neerl/SLT02 20 5
4
11
19 42-49
D.W.V. 2 22 4 5
13
17 34-56
Z.A.P. 2 22 6 5
11
23 33-45
N.F.C. 2
20 6
0
14
18 38-86
Hollandia2 20 3 5
12
13 23-49
H.B.C. 2 22 6 3
13
21 43-53
Almere 2
21 3
2
16
11 25-106
DWV 2 en Hollandia 2 gedegradeerd
HBC 2 en ZAP 2 gedegradeerd
NFC 2 en Almere 2 gedegradeerd
A.F.C. 6 Res. 5e Klas E
A.F.C. 7 Res. 5e Klas F
A.F.C. 8 Res. 6e Klas F
R.K.A.V. 4 21 15 3
3
48 66-19
A.P.G.S. 2 18 15 2
1
47 64-26
R A P. 7
16 13 3
0
42 75-25
RKAVIC 5 22 14 5
3
47 70-38
Swift 2 19 13 5
1
44 85-22
Legmeervo 6 18 12 4
2
40 74-48
Vespucci 3 22 12 4
6
40 60-56
Almere 3 20 11 4
5
37 63-37
Sport Zuid 4 20 12 4
4
40 75-35
Aalsmeer 4 22 9 8
5
35 51-47
Voorland 4 16 11 2
3
35 65-42
C.T.O/70 4
20 8
5
7
29 95-81
R.K.D.E.S. 5 21 10 3
8
33 38-45
Abcoude 5 17 8 2
7
26 42-38
Martinus 5
15 7
3
5
24 35-31
Abcoude 4 20 7 5
8
26 53-52
ZSGO/W 3 20 8 2
10
26 49-52
A.F.C. 8
15 5
4
6
19 44-46
Roda'23 7 18 7 2
9
23 39-47
WVHEDW 2 20 6 0
14
18 40-74
N.F.C. 6
13 5
1
7
15 32-52
A.F.C. 6 21 7 2
12
23 50-64
Sp.Maroc 3 18 5 2
11
17 34-48
K.L.M. 2
16 4
1
11
12 47-69
RoodWit A 6 17 6 4
7
22 44-51
A.F.C. 7 19 5 1
13
16 36-71
RKAVIC 6
17 3
3
11
12 42-75
R A P. 2 20 6 4
10
22 48-44
R A P. 3 16 3 2
11
11 32-58
Nautilus 2
13 3
1
9
10 35-54
Pancratius 6 214 4
13
16 32-58
Sloten/R 3 13 12
10
1 17-59
Pancratius 7
15 2
1
12 7 26-64
A.G.T. 2 212 4
15
10 30-60
Sloten/R gedegradeerd
Pancratius 6 en AGT 2 gedegradeerd
A.F.C. 10 Res. 6e Klas E
A.F.C. 11 Res. 7e Klas H
A.F.C. 12 Res. 7e Klas I
D.I.O.S. 6 16 13 2
1
41 76-33
A.F.C.11 20 16 2
2
50 91-43
Eendr.'82 3
18 17 0
1
52 114-18
Spaarnestad3 18 13 1
4
40 85-40
Buitenv. 10 21 14 4
3
46 74-28
ZRC/H 9
14 11 2
1
35 78-19
Terrasvogels3 15 9 4
2
31 77-31
ZRC/Her.m6 20 14 1
4
43 79-41
A.F.C. 12
19 11
1
7
34 59-60
K.D.O. 6 17 8 5
4
29 62-38
Roda'23 8 17 12 1
4
37 83-41
D.W.S. 8
16 8
3
5
27 59-42
Spaamwou5 17 8 4
5
28 60-60
C.T.O/70 6 20 11 3
6
36 73-30
R.K.A.V. 5
17 7
3
7
24 66-79
S.V.IJ 5 18 8 2
8
26 88-67
D.W.S. 7 20 9 1
10
28 76-76
Roda'23 9
15 7
1
7
22 48-37
Sp.Zuid 3 18 5 2
1
17 41-65
WVHEDW 7 22 8 2
12
26 60-70
D.C.G. 7
19 7
1
11
22 68-82
A.F.C. 10 16 5 2
9
16 37-64
Chabab 4 18 7 4
7
25 69-55
De Meer 7
16 5
I
10
16 34-77
Velsen 11 15 3 1
1
10 41-73
R.K.D.E.S.7 19 6 3
10
21 39-48
ZRC/H. 7
15 5
1
9
13 39-50
Zandvoortm4 18 0 1
17
1 23-120
Pancratius 9 19 4 3
12
15 52-71
Martinus 6
15 4
0
11 12 34-63
Velsen 12 teruggetrokken
Schollevers 4 20 3 2
15
10 41-132
A.G.T. 3
16 1
0
15
3 22-94
Zandvoortmeeuwen gedegradeerd
Nautilus 4 18 0 0
18
0 22-124
ZATERDAG 1 4e Klas B
le Periode (8 wedstrijden)
2e Periode (7 wedstrijden)
Xanthos 22 16 3
3
51 86-42
D.C.G. 8 6 2
0
20 35-13
A.F.C.
7 6
0
1
18 35-14
A.F.C. 22 16 3
3
51 100-37
A.F.C. 8 4 3
1
15 41-15
Geuzen/M
7 6
0
1
18 27-10
D.C.G. 22 14 6
2
48 75-36
Diemen 8 4 3
1
15 29-18
Xanthos
7 5
2
0
17 31-16
Diemen 22 12 6
4
42 114-54
Geuzen/M 8 4 2
2
14 27-18
Diemen
7 4
1
2
13 29-14
Geuzen/M 22 13 3
6
42 87-41
Xanthos 8 4 1
3
13 23-18
O.S.V.
7 3
2
2
11 20-19
A.S/80 22 6 6
10 24 81-69
A.S/80 8 3 3
2
12 41-22
D.C.G.
7 2
3
2
9 14-14
Buitenv-1 21 7 4
10 24 61-70
S.D.Z. 8 2 2
4
8 20-25
A.S/80
7 2
2
3
8 22-19
O.S.V. 22 5 5
12 20 59-80
O.S.V. 8 2 2
4
8 24-35
Schellingwou 7 2
2
3
8 20-22
Flamingo -3 22 6 5
11
20 55-104
Flamingo 8 3 2
3
8 27-41
Buitenveldert 7 2
1
4
7 24-21
Schelling- 2 22 4 7
11
17 46-68
Buitenveldert 8 2 1
5
6 15-36
S.D.Z.
7 1
2
4
5 18-28
S.D.Z. 21 3 4
14
13 45-104
Schellingw 8 0 4
4
3 12-22
Brandweer
7 1
0
6
3 14-45
Brandweer -3 22 2 2
18 5 41-145
Brandweer 8 1 1
6
1 10-41
Flamingo
7 0
1
1
1 9- 41
Besl.wedstr. Xanthos-A.F.C. 1-0
Diemen - AFC 4-3
D.C.G-Diemen 1-1
AFC - DCG
2-2
Stand 3e Periode (7 wedstrijden
Stormvog.
K.B.V.
E.D.O.
D.W.S.
Soest
Quick
D.E.M.
D.C.G.
O.S.V.
A.F.C.
Velsen
Osdorp
16 19-10
14 15-10
13 17-12
12 12-5
12 18-15
12 13-12
10 15-12
10 13-11
9 11-12
9 8-9
3 10-19
0 5-29
Periodekampioen Stormvogels
A.F.C. 5 Res.3e Klas C
Pancratius2 18 14 1 3
D.I.O. 2
Ripperda 2
T.Y.B.B. 2
Abcoude 3
K.D.O. 2
R.K.D.E.S. 2 16 7
R.K.A.V. 2 18 6
Aalsmeer 2 18 4
A.F.C. 5 17 3
18 10 2
18 9 2
18 8
17 8
18 7
niemand gedegradeerd
43 55-25
32 32-37
29 44-39
28 42-32
27 36-37
8 24 29-31
7 23 35-20
10 20 38-43
12 14 22-53
11 12 26-42
A.F.C. 9 Res.óe Klas H
Germaan 3 17 17 0 0 51 81-23
GoldStar/S 4 18 14 0 2 42 101-43
Eendracht 2 16 12 0 4 36 66-33
K.B.V. 6 18 10 2 6 32 82-59
S.D.Z. 5 17 9 4 4 31 61-47
A.F.C. 9 18 6 4 8 22 53-50
D.C.G. 6 17 6 3 8 21 50-50
O.S.C. 2 20 4 5 11 17 33-65
A.S.'80 4 18 5 0 13 15 40-80
Buitenv 11 17 3 1 13 10 49-84
Swift 4 17 0 3 14 3 25-107
Swift gedegradeerd
A.G.B. 5 teruggetrokken
A.F.C. 13 Res. 7e Klas L
A.F.C. 13 20 16 1 3 49 87-31
Swift 5 19 13 3 3 42 81-29
Z.P.C. 5 18 11 2 5 34 85-39
Sp.Zuid 5 18 11 2 5 34 61-48
Fortius 6 18 10 2 6 32 46-48
Sloterdyk 6 17 7 1 9 22 38-40
O.S.C. 3 18 6 1 11 19 35-61
R.A.P. 13 16 2 8 9 17 25-49
P.&T 3 17 5 1 11 16 35-55
Abcoude 7 18 3 3 12 12 34-79
N.F.C. 4 17 1 3 13 6 21-70
3e Periode (7 wedstrijden)
Xanthos 7 7 0 0
D.C.G. 7 6 10
A.F.C. 7 6 0 1
Diemen 7 4 2 1
Buitenveldert 6 3 2 1
Flamingo 7 3 2 2
Geuzen/M 7 3 13
Schellingwou 7 2 1 4
A.S.'80 7 1 1 5
O.S.V. 7 0 16
Brandweer 7 0 16
S.D.Z. 6 0 0 6
21 30-8
19 26-9
18 24-8
14 56-22
11 22-12
11 19-22
10 33-13
6 14-24
18-28
15-26
17-59
7- 50