LIGGING
TERREINEN
ZATERDAG
y Abcoude, Abcoude, Sportpark Hollandse
I ;-t Kade, Nieuwe Amsterdamseweg, 0294-
283984
13 Almere, Almere, Sportpark De Marken,
Hofmark, 036-5310005
Amstelland, Amsterdam, Sportpark Strand-
vliet, Zwartelaantje, 020-6965551
L Amstelveen/Heemraad, Amstelveen, Sport-
laan, 020-6452443
y AMVJ, Amsterdam, Sportpark 't Loopveld,
Kalfjeslaan, 020-6457248
Badhoevedorp, Badhoevedorp, Sportpark
Schuilhoeve, Wijnmalenstraat, 020-6592500
u) Buitenboys, Almere-Buiten, Sportpark
Polderkwartier, Poldermolenwg, 036-
ij 5320561
1 j Buitenveldert, Amsterdam-Zuid, Sportpark
y Buitenveldert, De Boelelaan, 020-6445577
1 CTO'70, Duivendrecht, Sportpark De Hoop,
Biesbosch 39, 020-6966020
j 'Jj DCG, Amsterdam-West, Sportpark Ook-
meer, Troelstralaan, 020-6139209
DEM, Beverwijk, Sportpark DEM, Hoflan-
derweg, 0251-230038
l' DWS, Amsterdam-West, Sportpark Spie-
j' ringhom. Seineweg, 020-6881627
'j DWV, Amsterdam-Noord, Sportpark Elzen-
hagen, J.H. Hisgenpad, 020-6369195
EDO., Haarlem, Noordersportpark, mr. Jan
J ';j Gerritszlaan, 023-5255675
I: Fortius, Amsterdam, Sportpark Midden-
ij; meer, Radiowg bij Kruislaan, 020-6927955
IW, Landsmeer, Sportpark De Breek,
Sportlaan, 020-4821937 of 4826188
JOSAVatergraafsmeer, Amsterdam, Sport-
'"j J park Drieburg, Kruislaan bij Weesperzijde,
1 020-6940969
Kadoelen, Amsterdam-Noord, Sportpark
j' Kadoelen, Verl. IJdoomlaan tel. (020)
L 6316673
KBV, Amsterdam-West, Sportpark Rieker-
1 haven, Overschiestraat, 020-6173635
Lisse FC, Lisse, Spekkelaan, 0252-413494
Martinus St., Amstelveen, Sportpark Over-
1 burg, Amsterdamseweg 251, 020-6413882
Meer De, Amsterdam-Oost, Sportpark Drie-
1 burg, Kruislaan bij Weesperzijde, 020-
6947472
Meteoor De, Amsterdam-Noord, Sportpark
Tuindorp Oostzaan, Meteorenweg, 020-
6315375
NAS, Zwanenburg, Gemeente Sportpark
Zwanenburg, Populierenlaan. 020-4974549
Nautilus, Amstelveen, Sportlaan, 020-
6451956
NFC, Amstelveen-Zuid, Sportlaan, 020-
6412696
J OSDO, Ouderkerk a/d Amstel, Wethouder
Koolhaasweg, 020-4964977
OSV, Amsterdam-Oostzaan, Sportpark
Oostzanerwerf, Oostzanerdijk, 020-6311476
Overamstel, Amsterdam, Sportpark Mid-
denmeer, Radioweg bij Kruislaan, 020-
6925754
j Pancratius, Badhoevedorp, Sportpark
Schuilhoeve, Wijnmalen-
straat/Lindberghstraat, 020-6593507
RAP, Amsterdam, Sportpark Buitenveldert,
De Boelelaan, 020-6445081
Rapiditas, Weesp, Papelaan, 0294-413791
RKAV, Aalsmeer, Sportpark RKAV, Beet-
hovenlaan 120, 0297-321587
RKAVIC, Amstelveen, Sportpark Escapade,
Escapade 5, 020-4961737
Roda '23, Amstelveen, Sportpark Boven
kerk, Noorddammerweg, 020-6451835
Rood Wit/A, Amsterdam-Noord, Sportpark
De Weeren, Volendammerweg, 020-6361596
SDW, Amsterdam-West, Sportpark Spie
ringhom, Seineweg, 020-6882127
SDZ, Amsterdam, Transformatorweg 020-
6821819
Sparta BVO en (R), Rotterdam, Kasteel,
Spartastaat 7, 010-4151087
Stormvogels, IJmuiden, Sportpark Zeewijk,
Zuiderkruisstraat, 0255-511672
SVW '27, Heerhugowaard, Sportpark De
Kabel,Parklaan, 072-5710882
Swift, Amsterdam-Zuid, Olympiaplein, 020-
6764074
TABA, Amsterdam, Sportpark Drieburg,
Kruislaan bij Weesperzijde, 020-6924161
Tos Actief, Amsterdam, Sportpark Midden-
meer, Radioweg bij Kruislaan, 020-6928314
Turkiyemspor, Amsterdam, Sportpark
Spieringhom, Seineweg, tel. 6869040
Velsen, Velsen-Driehuis, Sportpark Drie
huis, Wolff Dekenlaan, 0255-513768,
Vlug en Vaardig, Amsterdam, Sportpark
Ookmeer, Troelstralaan, 020-6138335
WA/Spartaan, Amsterdam-West, Sport
park Jan van Galen, Jan van Galenstraat,
020-6188766
Zeeburgia, Amsterdam-Oost, Sportpark
Middenmeer, Kruislaan, 020-6942741
ZSGO/WMS, Amsterdam-West, Sportpark
Ookmeer, Troelstralaan, 020-6118707 of
6136672
Mededelingen
Vrijdagavond 26 maart as. het "Bollen-
bal". Wij rekenen weer op een ouderwetse
opkomst van alle zaterdagteams en aanhang.
Kortom de perfecte warming-up voor de
volgende dag.
RESERVESHIRTS
In opdracht van het bestuur is een fraai re
serveshirt ontwikkeld. Dit met de bedoeling
dat alle teams hiervan gebruik maken. Het
shirt kost ƒ39,50 voor de jeugd en ƒ42,50
voor senioren.
Het reserveshirt is verkrijgbaar bij Hans Tier
in het clubhuis of bij DUO sport.
Zaterdag 1
Za 20/3: AFC 1-Geuzen/Middenmeer 1,
Aanvang: 14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch:
D. Jongsma Veld 2
Za 27/3: SDZ 1-AFC 1, Aanvang: 14.00 uur,
Bijeen: 13.00 uur, Sch: W.P. Engelander
Veld 1
Dirk Jan Bakker, David Benninga, Elton van
Bosse, Jerry Bouterse, Johan Dol, Derk de
Getrouwe, Rob Groenteman, Dennis van
Ham, Michael Kok, Brian Koster, Marcel
Koster, Rob Leijssenaar, Schillo van Log-
gem, Jan Wieger van der Linden, Nicky den
Ouden, Rene Panhuis, Rogier Raat, Jack
Stenzier, Jasper Swelheim, George The,
Frans Versteeg, Daniel Vecht, Kenneth te
Vrede, Jacco Ypma en Peter van der Waart.
Afschrijven Peter van der Waart (023-
5401081).
Zaterdag 2
Za 20/3: RKAVIC 3-AFC 2, Aanvang: 14.00
uur, Bijeen: 13.00 uur, Sch: D.A.R. Doest
Veld 2
Za 27/3: AFC 2-Zandvoort'75 2, Aanvang:
14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: M.
Schreutelkamp Veld 2
Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris
Christiaans, Barry v/d Glas, Jasper Groot
huis, Bruno Dury, Benno Honsdrecht, Mein-
dert Huisman, Jorg Lammers, Jacques Leijs
senaar, John Luske, Robert Mulder, Rico
Overhaart, Roger Ritz, Joris Scheepers,
Rutger Snow, Michiel Temminck, Han
Trimbach, Riens van der Waals en Sebo
Woldringh.
Afschrijven Sebo Woldringh 020-6768617
of 6666656.
Zaterdag 3
Za 20/3: Badhoevedorp 2-AFC 3, Aanvang:
12.30 uur, Bijeen: 11.30 uur, Sch: M.K.
Hoogakker Veld 1
Za 27/3: AFC 3-asv Arsenal 2, Aanvang:
12.30 uur, Bijeen: 11.30 uur, Sch: R. van
Buuren Veld 2
H. Burgstra, H. Dekkers, P. Kuin, H. Kwek-
keboom, M. Nooter, R. Oskam, A. Polman,
R. Pfortner, B. Polder, P. Rehman, R. Ramk-
helawan, B. Reker, P. Trauschke, T. Vester-
bohm, M. Voskuilen, D. van Vugt, G. de
Wilde, W. de Witt.
Afschrijven bij Hans Dekkers 6925801/023-
5622929 of Maarten Nooter 7701123.
Zaterdag 4
Za 20/3: AMVJ 3-AFC 4, Aanvang: 12.30
uur, Bijeen: 11.30 uur, Sch: G.F. Hughes
Veld 3
Za 27/3: AFC 4-KBV 2, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: I. Pantic Veld 3
Thijs Bemtsen, Hugo van Calker, N. Els-
kamp, E. Euwes, R. Heertje, Mare de Hond,
Jean Paul Krak, Raoul Krak, Axel Lemmens,
G. Patinama, S. Patinama, R. Roeden, M.
Sjiew a Joen, W. Zoethout, E. Sajet, D.
Veltheer.
Afschrijven bij Jean Paul Krak 6108865
Zaterdag 5
Za 20/3: AFC 5-Geuzen/Middenmeer 3,
Aanvang: 14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch:
P. Brans Veld 3
Za 27/3: Kadoelen 4-AFC 5, Aanvang: 14.00
uur, Bijeen: 13.00 uur, Sch: H. Winia
Veld 2
R. Akkerman, G. Albers, A. Anderiesen, A.
van Broeckhuysen, R. van Doesburg, H.
Drenkelford, R. van Dijk, T. Egbers, B.
Frankfort, M. Gosler, L. Hekster, N. Hekster,
D. Huisman, H. Hulst, R. Koster, E. Meijer,
R. Overweg, A. Peters, B. de Rooy, R. Ste-
fels, A. van Stek, H. de Wit, C. Thomas.