F PUPILLEN
om een andere reden niet kunnen laat dit dan
zo snel mogelijk aan je leider weten zodat
deze voor vervanging kan zorgen.
Aanvangs- en verzameltijden zullen zo spoe
dig mogelijk bekend worden gemaakt.
LEIDERS/TRAINERS BIJEENKOMST:
Op dinsdag 23 maart as. van 21.00 uur tot
22.00 uur zal er weer een lei
ders/trainersbij eenkomst gehouden worden
op AFC.
RESERVESHIRTS
In opdracht van het bestuur is een fraai re
serveshirt ontwikkeld. Dit met de bedoeling
dat alle teams hiervan gebruik maken. Het
shirt kost ƒ39,50 voor de jeugd en ƒ42,50
voor senioren.
Het reserveshirt is verkrijgbaar bij Hans Tier
in het clubhuis of bij DUO sport.
Toernooi Agenda:
03-04: AFC E5 Toernooi De Meer
03-04: AFC E6 Toernooi De Meer
05-04: AFC Dl 1 Toernooi DWS
05-04: AFC El Toernooi Leiden
05-04: AFC E2 Toernooi DCG
05-04: AFC E3 Toernooi DCG
05-04: AFC E4 Toernooi DWS
Michael Tugendhaft, tel: (020) 679 49 11,
Mobiel: 06-53501788, fax: (020) 679 67 06,
Email: micatug@ibm.net
20/03: AFC Dll - Volendam(rkav) D7,
aanvang 12.30, bijeen 12.00, veld 5, scheids.
Mark, David, Mike
27/03: Abcoude D10 - AFC Dll, aan
vang,09.30, bijeen 08.30, veld 1
Joey Singels, David Weinstein, Danny Bek-
ker, Wim Ostendorf, Essam Jansen, Fabian
Wells, Hatim El-Abbassi, Thomas Pasche-
negger, Philip Meyer, Nigel Zurburg, Micha
el Parsser, Alexander Roos, Mitchell Hulst-
hoff.
Leider: Mario Singels (618 34 08), Hans
Zurburg (695 51 41)
20/03: AFC El - AS'80 E2, aanvang 13.15,
bijeen 12.45, veld 3
27/03: Rood Wit El - AFC El, aanvang
11.30, bijeen 10.30, veld 3
Robin Telkamp, Charlie Slagter, Dylan
Price, Tom Sijtsma, Thijs Bos, Darius Blok
ker, Joop Canes, Camiel Pietrzak, Herman
Duba Moran.
Leider: Willem Telkamp (345 22 80)
20/03: NFC El - AFC E2, aanvang 09.30,
bijeen 08.30, veld 3
27/03: AFC E2 - Almere E3, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 4
Jeroen Halsema, Jonathan Tugendhaft, Max
Dekker, Milan de Wijs, Daryl van Mieghem,
Felix Admiraal, Patrick den Boer, Chevello
de Rijp, Maxime Klompmaker.
Leiders: Jos van Mieghem (643 02 05), Wim
Admiraal (617 51 02)
20/03: AFC E3 - Kadoelen El, aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 4
27/03: DWV El - AFC E3, aanvang 11.15,
bijeen 10.15, veld 4
Thomas Bom, Bob Hamersma, Victor van
Vegchel, Olivier Lodder, Gregory Rochat,
Mitchell Ramsahai, Donald Stokhof, Pieter
Tromp, Elja Klein Essink, Nitim Pabbi.
Leider: Henk Stokhof (463 52 18)
20/03: AFC E4 - de Germaan El, aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 4
27/03: WA/Spartaan E2 - AFC E4, aanvang
09.30, bijeen 08.30, veld 3
Enzo Steenhuis, Eyal Hilf, Benjamin Kool,
Bart Sandberg, Daniel Juliard, Pieter Lub
bers, Danillo van Oort, Jordi Inden, Coen
Gulcher.
Leider: Willem Gulcher (673 61 25), Cock
Inden (0653168112), Pieter Sandberg
(4417215)
20/03: AFC E5 - Kadoelen E2, aanvang
09.30, bijeen 09.00, veld 4
27/03: ZSGO/WMS El - AFC E5, aanvang
09.30, bijeen 08.30, veld 2
Wieger d'Arnaud Gerkens, Casper Schoffel-
meer, Alexander van Os, Jeffrey Heus, Ikalev
Yildiz, Larry Parson, Jelte Velink, Mark de
Beurs, Xander waller, Demy Schoute.
Leider: Bob Parson (661 06 08), Musa Yil
diz (647 67 47)
20/03: AFC E6 vrij
27/03: AFC E6 - AS'80 E12, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 4
Geert Streur, Yannick Meijer, Julian Ubber-
gen, Robert Wevers, Dirk de Meijer, Stephan
Tijssen, Fedor de Fretes, Maxime Singels,
Dominic Grot, Alexander Dury.
Leiders: Arno Tijssen (644 79 43), Paul
Wevers (675 30 64)
20/03: AFC E7 - Neerlandia/SLTO E2,
aanvang 09.30, bijeen 09.00, veld 4
27/03: AMVJ E3 - AFC E7, aanvang 10.30,
bijeen 09.30, veld 1
Jagil Vink, Ruben Moses, Michiel Winkler,
Issam Darib, Milan Ramer, Adrien Perret,
Steven Bos, Wout van der Veer, Wim Klin
kenberg, Sander van Dam.
Leiders: Jaap van der Veer (676 95 52),
Micha Moses (673 39 13), Ad Klinkenberg
(622 13 71)
20/03: Amstelveen H.raad E2 - AFC E8,
aanvang 09.15, bijeen 08.15, veld 3
27/03: AFC E8 - DCG E7, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 4
Cameron Lie, Jonathan Dullemans, Marco
Keissen, Micha Lionarons, Mark Bary, Mar
tin Bishof, Joren Wiewei, Bart Vromans,
Oskar Mulder, Bastiaan van Leeuwen.
Leiders: Rob Vromans (441 76 47), Peter
Keissen (679 65 24)
20/03: NAS El - AFC E9, aanvang 09.00,
bijeen 08.00, veld 3
27/03: Pancratius E6 - AFC E9, aanvang
09.30, bijeen 08.30, veld 2
Don Ju Yoon, Tycho de Haan, Varen van de
Ende, Mathijn Uilenbroek, Emmet king,
Mark van Gerwen, Floris Heyne, Rients van
Dongen, Daan Bos.
Leiders: Frits van Dongen (624 36 13),
Evelyn van Feekes (496 11 07)
20/03: AFC E10 - Sloten/Rivalen E3, aan
vang 12.30, bijeen 12.00, veld 4
27/03: SDZ E5 - AFC E10, aanvang 12.00,
bijeen 11.00, veld 2
Felix van Litsenburg, Benjamin de Lieme,
Michael Haven, Kasper van Veen, Jeroen
Melsen, Tim van Galen, Abe scholte, Valen-
tijn van Eendenburg, Casper Brakel, Arne
Bartelsman.
Leider: Jan van Galen (646 33 10), René van
Veen (622 71 21)
20/03: SDW E3 - AFC El 1, aanvang 12.00,
bijeen 11.00, veld 3
27/03: AFC Ell - Taba afc E2, aanvang
12.30, bijeen 12.00, veld 3
Julian Schild, Raoul Bohne, Alexander Hes,
Gautam Kumar, Raoul Kan Me, Ernst Gerolt,
Sam Drentje, Daniel sde Leau, David
Groenteman, Joost Huisman.
Leiders: Ed de Leau (6266694), Loudy
Bohne (643 52 80)
20/03: Vlug en Vaardig E2 - AFC E12,
aanvang 09.30, bijeen 08.30, veld 3
27/03: AFC E12 - kon. HFC E20, aanvang
12.30, bijeen 12.00, veld 4
Hein van der Wal, Jesse Hendriks, Thomas
van Geuns, Philippe Aendano Vera, Michael
Oosten, Tom Ruys, Max Rooyens, Diego
Teixeira, Daniel Herter, Mark van Teun en-
broek.
Leider: Arne van Teunenbroek (453 30 50)
RESERVESHIRTS
In opdracht van het bestuur is een fraai re
serveshirt ontwikkeld. Dit met de bedoeling
dat alle teams hiervan gebruik maken. Het
shirt kost 39,50 voor de jeugd en ƒ42,50
voor senioren.
Het reserveshirt is verkrijgbaar bij Hans Tier
in het clubhuis of bij DUO sport.
za. 20/3: AFC F1 - AS '80 Fl, Aanvang
10.45 uur, bijeen 10.15 uur AFC, veld 3, let
op andere aanvangstijd
dinsdag 23/3: Leidersvergadering van
19.30 - 20.30 uur op AFC
za. 27/3: Almere Fl - AFC Fl, Aanvang
11.30 uur, bijeen 10.15 uur AFC, veld 6
vrijdag 02/4: Toernooi bij DCG, info volgt.
Maandag 05/4: Toernooi bij DWS, info
volgt.
Kay Bottse, Daan Brinkman, Nick van Dun-
nee, Robert-Jan Molenaar, David de Munnik,
Davey van 't Schip, Justin Swart, Mitchell te
Vrede, Vincent Weyl.
Leiders: Kenneth te Vrede (699 44 54),
Maarten van Dunnee (676 28 62)
za. 20/3: Stormvogels Fl - AFC F2, Aanvang
09.30 uur, bijeen 08.30 uur AFC, veld 2
dinsdag 23/3: Leidersvergadering van
19.30 - 20.30 uur op AFC
za. 27/3: AFC F2 - DWS Fl, Aanvang 11.00
uur, bijeen 10.30 uur AFC, veld 3
vrijdag 02/4: Toernooi bij DCG, info volgt.
Alain Leons, Laselle Leysner, Abel Malscha-
ert, Sam Massar, Marcus de Oude, Victor