PUPILLEN
Laurens was ook goed op dreef en zette 2
streepjes achter zijn naam en ook Isaac droeg
een steen bij. Eindstand 7-1... ja, die ene
tegengoal kwam natuurlijk door de
verslapping die zo'n doelpuntenreeks met
zich meebrengt. Na afloop wist Maarten dat
het zo gegaan was als het had moeten gaan;
de winst dan. Daar hoefden we het niet lang
over te hebben. Mijmerend aan de gouden
omzetting: Laurens van rechtsbuiten naar de
spitspositie en Alexander terug op z'n oude
rechtsvoor plaats, dronk hij zijn koffie.
Ruud de Bruyn
za. 14.11AFC D4 -NFC Dl, aanvang: 09.30
uur, bijeen: 09.00 uur, Sch:
David/Mark/Mike
za.21.11: Geinburgia Dl - AFC D4,
aanvang: 12.00 uur, bijeen: 11.00 uur
Sam Bakker, Tino de Bruyn, Boris Davin,
Joost Delsing, Daniel Dresden, Isaac
Dullemans, Laurens Gijssen, Alexander de
Haan, Marijn ten Kroode, Sander van
Rossum, Chiel Rouwendaal, Jesse
Saastamoien, Lee Sieradski, Lucas de
Weerd.
Leider Maarten van Rossum 6642678 en
Ruud de Bruyn 6716424
za. 14.11: AFC D5 - KDO Dl, aanvang:
12.30 uur, bijeen: 12.00 uur, Sch:
David/Mark/Mike
za.21.11: SCW Dl - AFC D5, aanvang:
10.15 uur, bijeen: 09.00 uur
Antony Botic, Marcel Dury, Felix van Es,
Ruben Groenteman, Ole van Ham, Bandy
Jacobs, Jair van der Sluis, Joakim Smit,
Jeroen Smits, Sander van Steijn, Peter
Verhagen, Cees Willems, Boyd Zandwijken,
Luciano Zoon.
Leider Boy Smits 6796611)
za. 14.11: Voorland D3 - AFC D6, aanvang:
11.15 uur, bijeen: 10.15 uur.
za.21.11: Diemen D3 - AFC D6, aanvang:
12.30 uur, bijeen: 11.30 uur
Erwin v. Bentum, Jim Brakel, Milio de
Charro, Ramon v. Duivenvoorden, Boyd
Elstrodt, Jardao de Fretes, Jason Gibson, Tim
Gunermengi, Titus Kok, Daniel
Lionarons.Zianic Past, Timon v.d. Put, Bram
v.d. Schaft, Renko Verhey, Geza Weisz.
Leider Frans Weisz 6266572 en Paul
Verheij (6648020)
za. 14.11: WA/Spartaan D3 - AFC D7,
aanvang: 11.00 uur, bijeen: 10.00 uur
za.21.11: AFC D7 - Turkiyemspor D2,
aanvang: 09.30 uur, bijeen: 09.00 uur, Sch:
David/Mark/Mike
Thomas Abeln,Joost van Eijmeren,Edzard
Evenhuis, Patrick Fahim, Boris le Feber,
Thomas Flor, Mario Kalter, Thomas
Lubbers, Jarno Michielsen, Manus Polling,
Steven Rubinstein, Alex van Stokkum, Jason
TanElbert Waller.
Leider Elbert Waller 6938350 Rene
Kalter 6409683 en Quentin Abeln
za.14.11: AFC D8 - St. Martinus D4,
aanvang: 09.30 uur, bijeen: 09.00 uur, Sch:
David/Mark/Mike
za.21.11: Waterwijk D9 - AFC D8, aanvang:
09.00 uur, bijeen: 07.45 uur
Youri Bottse, Philip Hes, Jacques Huiman,
Julian Kuin, Nils van Lingen, Charley van
der Meijden, Mark Pullens, Laurens van
Rooij, Reinier van Rooij, Richard Root, Jaap
v. Schaik, Brett Schiebergen, Victor
Schiering, Bas Verheugt.
Leider: Richard van Rooij 6460952
za.14.11: SDZD3 - AFC D9, aanvang: 11.00
uur, bijeen: 10.00 uur
za.21.11: AFC D9 - DCG D4, aanvang:
11.00 uur, bijeen: 10.30 uur, Sch:
David/Mark/Mike
Rutger Barendse, Hugo Bos, Carl Hamerslag,
Eduard Herkes, Nathan Hilf, Dimitri Kat,
Gilles van Kesteren, Amin Kooshabadi, Yoji
Landhuis, Alric Morrisson, Mink
Sjamsoedin, Daniel Vischjager, Robin
Wielinga, Timme Wielinga.
Leider Peter Kat 6970414 en Sjam
Sjamsoedin 6755693)
za.14.11: AFC D10 - Roda'23 D4, aanvang:
11.00 uur, bijeen: 10.30 uur, Sch:
David/Mark/Mike
za.21.11: NFC D3 - AFC D10, aanvang:
09.30 uur, bijeen: 08.30 uur
Addy Barsoum, Bas Barteling, Nicolai
Goetheer, Ferdinand Grapperheus, Willem
de Grave, Jorden Hagenbeek, Daniel Haven,
Jorn Kwakkelstein, Alex van Leeuwen,
Lorian Rotstein, Ruben Rouwendaal,Rutger
Teulings,Thomas Wiewei.
Leider Ferdinand Grapperhaus (06-
53231013 of 6701420)
De groundsmen doen er alles aan om de
spelers een schone kleedkamer te geven en
dat moet zo blijven.
Na de laatste wedstrijd dienen de doeltjes
door de spelers weggezet te worden!!!
14/11: Amstelland El - AFC El, aanvang
10.00, bijeen 09.00, veld 3
21/11: AFC El - KBV El, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 4
Robin Telkamp, Charlie Slagter, Dylan
Price, Tom Sijtsma, Thijs Bos, Darius
Blokker, Joop Canes, Camiel Pietrzak,
Herman Duba Moran.
Leider: Willem Telkamp (643 58 87)
14/11: AFC E2 - CTO '70 E2, aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 4
21/11: Diemen E3 - AFC E2, aanvang 09.30,
bijeen 08.30, veld 2
Jeroen Halsema, Jonathan Tugendhaft, Max
Dekker, Milan de Wijs, Daryl van Mieghem,
Felix Admiraal, Patrick den Boer, Chevello
de Rijp, Maxime Klompmaker.
Leiders: Jos van Mieghem (643 02 05), Wim
Admiraal (617 51 02)
14/11: AMVJ El - AFC E3, aanvang 10.30,
bijeen 09.30, veld 1
21/11: AFC E3 - Volewijkers El, aanvang
11.00, bijeen 10.00, veld 4
Thomas Born, Bob Hamersma, Victor van
Vegchel, Olivier Lodder, Gregory Rochat,
Mitchell Ramsahai, Donald Stokhof, Pieter
Tromp, Elja Klein Essink, Nitim Pabbi.
Leider: Henk Stokhof (463 52 18)
Michael Tugendhaft, tel: (020) 679 49 11,
Mobiel: 06-53501788, fax: (020) 679 67 06,
Email: micatug@ibm.net
14/11: AFC Dl 1 - AS '80 Dll aanvang
12.30, bijeen 12.00, veld 5
21/11: AFC Dll - Voorland D5, aanvang
12.30, bijeen 12.00, veld 5
Joey Singels, David Weinstein, Danny
Bekker, Wim Ostendorf, Essam Jansen,
Fabian Wells, Hatim El-Abbassi, Thomas
Paschenegger, Philip Meyer, Nigel Zurburg,
Michael Parsser, Alexander Roos, Mitchell
Hulsthoff.
Leider: Mario Singels (618 34 08)
WANGEDRAG IN KLEEDKAMERS
LAATSTE WAARSCHUWING
Wederom zijn afgelopen weekend de
kleedkamers door een aantal junioren en
pupillen op volstrekt ontoelaatbare wijze
bevuild. Uit oogpunt van hygiëne en fatsoen
is dit niet te accepteren.
Het bestuur heeft de groundsmen verzocht
strikt toe te zien dat de kleedkamers op nette
wijze gebruikt worden en opdracht gegeven
de namen van de overtreders door te geven
opdat tot schorsing overgegaan kan worden.
Maak een medespeler bij overtreding hierop
attent.
14/11: AFC E4 - Swift E5, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 4
21/11: DWS E3 - AFC E4, aanvang 09.30,
bijeen 08.30, veld 4
Enzo Steenhuis, Eyal Hilf, Benjamin Kool,
Bart Sandberg, Daniel Juliard, Pieter
Lubbers, Danillo van Oort, Jordi Inden,
Coen Gulcher.
Leider: Willem Gulcher (673 61 25), Cock
Inden (0653168112), Pieter Sandberg
(4417215)
14/11: Meteoor El - AFC E5, aanvang
11.00, bijeen 10.00, veld 2
21/11: AFC E5 - Martinus El, aanvang
09.30, bijeen 09.00, veld 4
Wieger d'Arnaud Gerkens, Casper
Schoffelmeer, Alexander van Os, Jeffrey
Heus, Ikalev Yildiz, Larry Parson, Jelte
Velink, Mark de Beurs, Xander waller,
Demy Schoute.
Leider: Bob Parson (661 06 08), Musa
Yildiz (647 67 47)
14/11:AFC E6 - Almere E8, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 4
21/11: JOS/Watergraafsmeer E3 - AFC E6,
aanvang 12.30, bijeen 11.30, veld 1
Geert Streur, Yannick Meijer, Julian
Ubbergen, Robert Wevers, Dirk de Meijer,
Stephan Tijssen, Fedor de Fretes, Maxime
Singels, Dominic Grot, Alexander Dury.
Leiders: Arno Tijssen (644 79 43), Paul
Wevers (675 30 64)
13