li'1
io
k
4e klE 17428
1
4e klK 18221
5
5e kl A 18508
3
leklB 18906
2
2e kl A 19303
4
2e klB 19434
2
2e klC 19567
4
2e klD 19698
2
3e kl D 20755
4
3e klE 20886
2
3e kl G 21151
4
4e kl D 22602
2
4e kl F 35157
3
lekl A22875
3
le kl B 23008
3
2e kl B 23403
3
2e kl F 23932
3
2e kl G 24067
2
3e kl C 24460
3
3e kl E 24723
3
4e klC 25516
3
4e klH 36318
2
4e kl K 46439
3
4e klL 32182
2
Beker
1278
Beker
1263
Beker 47227
Beker 47215
Beker
604
Beker
568
Beker
802
Beker
31781
Beker
1091
Beker
1157
Beker
977
Beker
1036
3.
Vi
4..
5.
v;
VI
ei
6
A
7
o
V
b
S
S
V.
K
Ji
Ji
Ji
K
S
z
z
z
J
c
1.
'p
,0
]j,
•j'
'c
T]
.1
I
c
C-'
Dl,
A*
10.30 uur Germaan Dl- AFC D9
11.00 uur AFCD10-DWVD5
13.30 uur AFC Dl 1 - Waterwijk Dl 1
11.00 uur Blauw Wit El - AFC El
11.00 uur AFC E2 - Abcoude E2
11.00 uur NEC'75 El - AFC E3
11.00 uur AFC E4 - Swift E2
09.30 uur Diemen E4 - AFC E5
09.30 uur AFC E6 - Almere E7
11.00 uur Waterwijk E7- AFC E7
09.30 uur AFC E8 - DWS E4
AFC E9 vrij
10.15 uur Germaan El- AFC E10
12.30 uur AFC El 1 -OSVE6
11.30 uur Diemen Fl - AFC F1
11.00 uur AFC F2 - Legmeervogels Fl
09.30 uur Diemen F4 - AFC F3
11.00 uur AFC F4 - Aalsmeer Fl
10.00 uur St Martinus Fl - AFC F5
09.30 uur AFC F6 - Turkyiemspor F2
10.45 uur RKDES F2 - AFC F7
09.30 uur AFC F8 - Abcoude F6
09.15 uur Germaan F2 - AFC F9
12.30 uur AFC F10 - Aalsmeer F4
09.30 uur OSV F4-AFCF11
zondag 6 september
14.00 uur Soest - AFC
11.00 uur WFC 2 - AFC 3
11.30 uur Xanthos 2 - AFC 4
14.30 uur AFC 5 - Pancratius 2
12.00 uur Vespucci 3 - AFC 6
14.30 uur AFC 7 - Sloten/Rivalen 3
14.00 uur Legmeervogels 6- AFC 8
14.30 uur AFC 9 - Swift 4
11.30 uur Zandvoortmeeuw. 4-AFC 10
14.30 uur AFC 11 - WVHEDW 7
10.00 uur DWS 8 - AFC 12
11.30 uur AFC A2 - Hoofddorp Al
11.30 uur AFC A3-FIT Al
10.00 uur Real Sranang Al- AFC A4
12.00 uur Diemen BI - AFC B2
10.00 uur Sloten/Rivalen BI- AFC B3
11.30 uur AFC B4 - RKAVIC BI
11.30 uur AFC B5 - A'dam Seref Spor
09.30 uur AFC B6 - RKDES B2
wit reserveshirt meenemen!!!
12.00 uur Amstelland Cl- AFC C2
09.30 uur AFC C3 - Waterwijk C3
10.00 uur Legmeervogels C3 - AFC C4 3e kl C 44358
09.30 uur AFC C5 - Blauw Wit C3 4e kl F 45150
12.00 uur Neerlandia/SLTO C4-AFC C6 4e kl E 45018
09.30 uur AFC C7 - DCG C4 4e kl C 44754
dinsdag 8 september
19.00 uur AFC Al -NFC Al
19.00 uur AFC A2-DCGA2
19.00 uur AFC BI-Bijlmer BI
- 19.00 uur AFC B2- DCG B2
19.00 uur ADE Cl - AFC Cl
19.00 uur AFC C2 - Buitenveldert C2
4 woensdag 9 september
- 18.45 uur AFC Dl - FIT Dl
18 .45 uur AFC D2-SDZD2
18.45 uur AFC El - Buitenv El
1 18.45 uur AFC E2 - Sloten/R
18.45 uur ADE Fl - AFC Fl
18.45 uur AFC F2-DCG F2
c zaterdag 12 september
15.00 uur VOC veteranen- AFC veteranen
le kl A 32310
Rle kl A 35017
R2e klC 34517
R3e kl C 34650
R5e kl E 36746
R5e kl F 36876
R6e kl F 38219
R6e kl H 38462
R6eklE 38109
R7e kl H 40134
R7e kl 140266
HK A 41100
2e kl A 41631
3e kl A 41894
HKB 12316
lekl A 42270
2e kl C 42796
3e kl A 42929
3e klB 43061
lekl A43431
2e kl A 43698
1
2
2
3
4
4
3
5
3
2
3
2
1
1
4
5
5
3
2
4
3
3
4
14.30 uur DCG - AFC
14.30 uur AFC 2 - Odin'59/3
14.30 uur DCO 2 - AFC 3
12.00 uur Arsenal 3 - AFC 4
14.30 uur AFC 5 - Volewijckers 3
14.30 uur Legmeervogels 6- AFC 6
4e kl B 47476
R2eklB 12010
R4e kl B 28974
R4e kl C 29105
R4eklD 29240
R5eklD 29962
14.30 uur Tweede Jeugd VE1-AFC VEI 3e kl B 27001
14.30 uur UW Al -AFC Al 2edivA9338
14.30 uur AFC BI-DCG BI 2edivA9603
10.00 uur Sparta (BVO) Cl- AFC Cl le div B 6791
11.00 uur AFC Dl - Ajax Dl le kl C 14689
13.15 uur Blauw WitDl-AFC D2 le kl D 14819
09.30 uur AFC D3 - Abcoude D2 2e kl B 15085
12.00 uur Blauw Wit D2 - AFC D4 2e kl F 15611
12.30 uur AFC D5-SDWD2 2e klG 15740
10.00 uur Geinburgia D2 - AFC D6 3e kl A 15875
09.30 uur AFC D7 - Abcoude D5 3e kl C 16141
14.30 uur Buitenboys D9 - AFC D8 4e kl D 17305
11.00 uur AFC D9 - FIT D2 4e kl E 17439
11.00 uur Legmeervogels D7-AFC D10 4e kl K 18229
09.30 uur AS'80 Dl 1 - AFC Dl 1 5e kl A 18513
11.00 uur AFC El- Sloterpark/AGS El le kl B 18917
11.00 uur Buitenboys E2 - AFC E2 2e kl A 19311
11.00 uur AFCE3-OSVE2 2e klB 19445
10.30 uur Argon E3 - AFC E4 2e kl C 19575
09.30 uur AFC E5 - Sloterdijk El 2e kl D 19709
11.00 uur Abcoude E6 - AFC E6 3e kl D 20763
09.30 uur AFC E7 - Buitenboys E7 3e kl E 20897
13.15 uur Blauw Wit E3 - AFC E8 3e kl G 21159
12.30 uur AFC E9-FIT El 4e klC 22481
12.30 uur AFC E10 - DCG E5 4e klD 22613
12.30 uur IVVE5-AFC El 1 4e kl F 35169
11.00 uur AFC Fl-Abcoude Fl lekl A 22886
09.30 uur Geel Wit F1 - AFC F2 1 e kl B 23016
11.00 uur AFC F3-Swift F2 2e klB 23414
10.30 uur Schellingwoude F1-AFC F4 2e kl F 23940
09.30 uur AFC F5 - Kadoelen F1 2e kl G 24070
10.00 uur NEA F1 - AFC F6 3e kl C 24468
09.30 uur AFC F7 - Pancratius F3 3e kl E 24734
10.00 uur NEA F2 - AFC F8 4e kl C 25523
12.30 uur AFC F9 - Oriënt F1 4e kl H 36336
09.30 uur Legmeervogels F9-AFC F10 4e kl K 46440
12.30 uur AFC Fl 1 - Roda'23 F7 4e kl L 32191
zondag 13 september
14.30 uur AFC-Osdorp lekl A 32315
11.00 uur KBV 2-AFC 2 RHKA34125
11.30 uur AFC 3-ZAP 2 Rle kl A 35020
14.30 uur AFC 4 - Almere 2 R2eklC 34524
11.30 uur EHS 2 - AFC 5 R3eklC 34652
14.30 uur AFC 6-RKDES 5 R5eklE 36751
12.00 uur Voorland 4 - AFC 7 R5e kl F 36882
14.30 uur AFC 8 - Velsen 12 R6e kl F 38224
14.30 uur DCG 6-AFC 9 R6eklH 38466
14.30 uur AFC 10 - Spaarnestad 3 R6e kl E 38114
14.00 uur Nautilus 4- AFC 11 R7eklH 40138
11.30 uur AFC 12-De Meer 7 R7ekl 147914
11.30uurSDWAl-AFCA2 HKA 41108
11.00 uur Sloterdijk Al - AFC A3 2e kl A 41633
09.30 uur AFC A4 - RKDES A2 3e kl A 41899
11.30 uur AFC B2-Volewijckers BI HKB 12327
11.30 uur AFC B3-Sloterpark/AGS BI 1 e kl A 42271
11.30 uur Geinburgia B1 - AFC B4 2e kl C 42800
12.00 uur ADE BI - AFC B5 3e kl A 42931
14.30 uur Hoofddorp B5 - AFC B6 3e kl B 43063
09.30 uur AFC C2- Bijlmer Cl lekl A 43442
09.30 uur AS'80 C3 - AFC C3 2e kl A 43702
09.30 uur AFC C4-AS'80 C6 3e klC 44363
12.00 uur IVV C3 - AFC C5 4e kl F 45154
09.30 uur AFC C6-AS'80 C10 4e klE 45023
09.30 uur KBV C3-AFC C7 4e klC 44758
2
1
2
1
2
1
5
5
5
6
1
4
5
4
4
4
4
2
4
4
3
3
1
3
2
3
2
3
2
3
5
3
1
1
2
2
1
3
3
4
3
5
2
5
2
2
5
3
4
1
2
4
2
3
3
4
3
6