Technische staf seizoen 1998 - 1999 l Notulen van de Algemene Vergadering van AFC seizoen 1997-1998 5 op woensdag 24 juni 1998 in de fi achterzaal van het ij AFC-Clubhuis aan de De Boelelaan in Amsterdam. my 3. idem voor de groundsman en assistenten van de Stichting Goed Genoeg 4. toezicht op onderhoud velden en sportpark 5. tezamen met de commissaris van materiaal van de Stichting Goed Genoeg zorgdragend voor het beheer en onderhoud van opstallen en materialen 6. ontvangst, beheer en distributie van de Adidas kleding 7. verlengstuk van het AFC bestuur voor alle onvoorziene dagelijkse gevallen Wij wensen Pim van de Meent veel succes bij het uitoefenen van deze functie. Senioren 1 Senioren 2 Verzorger senioren Keeperstrainer Rob Bianchi Henny Kottmann Ko Grosze Nipper Cees Thomas Junioren Al Pim van de Meent Junioren BI Ulli Landvreugd/Roy Tular Junioren Cl Stefan Teeken Keeperstrainer Theo Jansen Senioren zondag 3 t/m 5 zondag 6 t/m 12 zaterdag Junioren coördinator looptrainer A2/A3 keepers A/B overige A junioren ljunioren B2/B3 Ulli loverige B junioren ljunioren C2 junioren C3/C4 joverige D/E/F jun.. Otto Hoogendijk Dick Bakker Peter v.d. Waart Jan Verhagen Dirk Spits Co Bekendam Dick Bakker Landvreugd/Roy Tular Casimir Westerveld Lesley Sanches Robert Gehring/ Joris de Wijs Tl.Opening. Om 20.35 uur opent voorzitter Dick van der Klaauw de vergadering en constateert na de degradatie van ons eerste elftal op 21 mei jl. opnieuw een dieptepunt voor onze vereni ging; slechts 36 leden hebben de presentie- Dlijst getekend, die hij allen van harte Awelkom heet. AHij betreurt eveneens dat Ere-voorzitter Henk Kappelhoff wegens een ziekenhuisop name niet aanwezig kan zijn, doch begroet speciaal de aanwezige Ereleden. Hij memo reert opnieuw de datum van 21 mei 1998, zwarte donderdag, voor het eerst in 76 jaar degradatie van ons eerste elftal. Hij stelt dat ondanks trainerswisselingen, extra trainin gen, speciale bijeenkomsten, mentale trainin gen, "peptalks", enz. enz. wij degradatie niet konden ontlopen. Slechts twee punten kwa men wij uiteindelijk tekort. De Telegraaf schreef dat een sierlijk monument uit de Hoofdklasse is verdwenen. Triest maar waar, maar we moeten door. De schouders gaan er onder! Langer treuren heeft geen zin. Rob Bianchi weet wat er van hem wordt verwacht en met de nieuwe aanwinsten in de selectie en de spelers die zijn gebleven moet het een suc cesvol seizoen kunnen worden; doch het zal niet gemakkelijk worden met zes Amster damse clubs in deze afdeling. "AFC is echter meer dan alleen het eerste elftal", zo vervolgt hij. "Wie realiseert zich hoe groot onze club wel is? Het bestuur wordt bij de uitvoering van het beleid geas sisteerd door meer dan 20 trainers, 40 com missie-leden in 10 verschillende commissies, circa 70 vrijwilligers (waaronder voorname lijk elftalleiders), een aantal studenten fysi otherapie, een masseur/verzorger, een admi nistrateur, een groundsman, sinds kort via de "Melkert-banen"-constructie 2 assistent sportparkbeheerders, enz. enz., bij elkaar zo'n 150 mensen die zich inzetten om AFC te laten blijven wat het is: de beste club van Amsterdam!" Vervolgens memoreert hij een fout in de Agenda. Onder punt 8 wordt Ad Westerhof voorgedragen als kandidaat bestuurslid, doch tevens staat onder punt 18 dat Westerhof zal plaatsnemen in de commissie van beroep, hetgeen volgens artikel 20 lid 2A van onze statuten niet is toegestaan, waarvan acte. Voor de voorzitter overgaat tot punt 2 van de Agenda staat hij stil bij de ons gedurende het seizoen 1997-1998 ontvallen clubgenoten en verzoekt de vergadering ter hunner nage dachtenis een moment stilte in acht te nemen. 2. Ingekomen stukken. De secretaris bevestigt ontvangst van een brief van de Kascommissie, die zal worden behandeld bij punt 7 van de agenda, een brief van ons lid Hans Elias, te behandelen bij punt 8 van de agenda en berichten van ver hindering op volgorde van binnenkomst van Rob Duis, Tom Somers, Hans Elias, Jack van Gelder, Max de Bruin sr., Tim Timmerman, Hans de Bie, Henk van der Jagt, Hans Geu sebroek (die vandaag jarig is), Bas Rachman, Rik de Boer en Erelid Cor Kerker. Aan de eveneens niet aanwezige Henk Kap pelhoff is door de vice-voorzitter een tele gram verstuurd: "AFC in Algemene Verga dering bijeen wenst haar Ere-voorzitter een spoedig herstel". 3. Notulen Algemene Vergadering van 26 juni 1997. Deze notulen zijn gepubliceerd in Schakel nummer 1 van het seizoen 1997-1998 van 13 augustus 1997 en aangezien er geen bemer kingen zijn worden zij onder dank aan de secretaris voor de samenstelling goedge keurd. 4. Bestuursmededelingen. De voorzitter vraagt namens het bestuur aandacht voor de volgende zaken: a) Rob Duis is tijdens het laatste jaardiner voorgedragen om benoemd te worden tot Erelid der AFC, welke voordracht door de Algemene Vergadering dient te worden goedgekeurd. De aanwezigen gaan met dit voorstel akkoord en het nieuwe niet- aanwezige Erelid zal door de voorzitter op de hoogte worden gebracht. b) Met betrekking tot de toekomst van ons sportpark zijn vele gesprekken gevoerd door de voorzitter van de stichting Goed Genoeg en de penningmeester en voorzitter van AFC. Zeer recent werd gesproken met de gemeente bouwmanagementgroep en architect over de financiële consequenties van een nieuw clubhuis, op welke plek bij het hoofdveld dit zou moeten komen, de nieuwe entree van het sportpark, de parkeergelegenheid, de ver plaatsing van de velden, enz. .enz. "Het zijn geen gemakkelijke gesprekken en bijeenkomsten omdat betrokken partijen niet het achterste van hun tong laten zien. Maar het streven van AFC blijft een vernieuwd sportpark met een grote uitstraling en de druk op de ontwikkelingen van de Zuid-as is groot, dus wij blijven optimistisch. Zodra er concrete nieuwe ontwikkelingen zijn te melden dan zal het bestuur de leden via de Schakel daarover informeren", zo meldt de voorzitter en hij vervolgt c) "De toekomst van het sportpark Goed Genoeg is één van de zes aspecten die zijn opgenomen in het beleidsplan AFC "Keep Smiling", op weg naar de volgende eeuw. De op de clubavond aanwezige AFC'ers hebben zich wellicht wel eens afgevraagd waar het bestuur al die uren in de bestuurskamer mee bezig was. Welnu, de discussies over de inhoud van dit beleidsplan hebben inderdaad veel tijd gevergd, doch het resultaat lijkt ons duidelijk, helder en ambitieus", aldus Dick van der Klaauw. "Het beleidsplan is een leidraad voor de komende jaren met als één van de zeer belangrijke doelstellingen: zo snel mogelijk terug naar de Hoofdklasse!" Vervolgens vraagt de voorzitter aandacht voor het volgende punt. d) In het beleidsplan AFC "Keep Smiling" wordt vermeld dat plannen worden ontwik keld om meer financiële middelen te genere ren voor speciaal de jeugd van AFC. Welnu, van de heer Dé Stoop ontvangt AFC reeds jaren een genereuze gift t.b.v. onze grote jeugdafdeling en onlangs heeft het bestuur de heer Stoop het plan voorgelegd om over te gaan tot het opzetten van een speciaal jeugdfonds onder de naam "De Lieverdjes van AFC", waar andere AFC'ers of ouders van jeugdleden die iets "extra" willen doen voor de jeugd van AFC hun financiële bij drage kunnen doneren. Nadere mededelingen over e.e.a. zullen volgen in één van de eerste Schakels van het nieuwe seizoen. e) Dan deelt de voorzitter mede dat de laatste maanden niet gemakkelijk waren voor het bestuur en dan doelt hij niet alleen op de spanning rond het eerste elftal. Hij deelt mede dat er veel nieuwe benoemingen moesten plaatsvinden. Nieuwe trainers voor het eerste en tweede elftal, voor de A-l, B-l

Schakels (clubbladen) | 1998 | | pagina 4