UITSLAGEN
nOGRA M M A
H kl B
2e kl B 58247
3e kl A 61545
2e kl C 54627
zaterdag 18 april
Hercules veteranen- AFC veteranen
8-1
Volewijckers - AFC
2-1
Volendam 4 - AFC 2
4-1
AFC 3 - Amstelveen/H 4
0-2
AMVJ 3 - AFC 4
5-1
Geuzen/Middenmeer 9 - AFC 5
1-2
AFC 6 - Osdorp 2
5-1
AFC Al - Argon Al
3-2
Purmersteijn BI - AFC BI
2-1
HBCB1-AFCB2
4-2
Diemen Dl - AFC Dl
0-6
AFC D2 - Fegmeervogels D2
7-0
Oriënt Dl - AFC D3
5-1
Overbos D2 - AFC D4
2-1
AFC D6 - AFC D5
2-3
AFC D7 - Voorland D4
0-5
AFC D8 - Roda'23 D6
1-1
AFC D9-Blauw Wit D3
0-13
AFC El - Almere El
2-2
AFCE2-SDZE2
4-1
AFC E3-Swift E3
2-0
AFCE4-DCGE4
4-2
IWE3-AFC E5
7-1
AFC E6 - Legmeervogels E6
5-0
AFC E8-AMVJ E3
3-3
AFC E10 - Legmeervogels El 1
4-1
AMVJ E4 - AFC El 1
1-4
AFC E12 - HBC E4
1-10
Waterwijk F1 - AFC F1
3-6
AFCF2-AFCF3
1-3
AFC F4 - AFC F5
1-3
AFC F6 - Legmeervogels F5
10-0
AFC F7 - Osdo F2
8-0
AFCF9-AFCF10
0-12
AFCF11 -KBV F3
4-4
zondag 19 april
Neptunus - AFC
3-2
Elinkwijk 2-AFC 2
2-1
HBC 2-AFC 3
2-2
AFC4-Aalsmeer 2 Aalsm. .n.o.
Amstelland 2 - AFC 5
1-2
AFC6-Roda'23 4
1-2
AFC 8 - KLM 2
1-2
KLM 4-AFC 9
1-2
AFC 11-Rap 12
4-3
AGB5-AFC 12
5-0
AFC A2 - SDW Al
3-1
DSOV Al - AFC A3
10-1
AFC B3 - DCG B4
3-1
AFC B4 - Muiden BI
1-5
AFC B5 - Roda'23 B2
2-4
AFC Cl - Legmeervogels Cl
7-0
DWVC1 - AFC C2
2-0
AFC C3 - Buitenboys Cl
3-0
ZRC/Herenmarkt Cl - AFC C4
1-3
WA/Spartaan C3 - AFC C5
4-4
AFC C6 - Geinburgia C2
5-2
AFCC8-AFCC7
2-2
woensdag 22 april
Abcoude C2 - AFC Cl
0-1
donderdag 23 april
AFC 11 - WA/Spartaan 7
0-3
DWS B2 - AFC B2
4-3
OSVE2-AFCE3
4-1
zaterdag 25 april
AFC veteranen - VOC veteranen
4-1
AFC - DWA
3-9
AFC 2 - Odin'59/3
6-2
FNC2-AFC3
4-0
AFC 4 - Osdo 3
1-1
AFC 5 - Jos/Watergraafsmeer 2
2-1
AFC VEI - Badhoevedorp VE2
1-2
DWVA1 - AFC Al
2-2
AFC BI - Voorland BI
2-2
AFC D6 - Volewijckers Dl
4-2
zondag 26 april
Argon - AFC
2-0
AFC 2 - AFC'34/2
3-1
AFC 3 - SVW27 2
1-3
Neerlandia/Slto 3- AFC 4
3-3
AFC 5 -KBV 3
2-2
Amstelland 3 - AFC 6
1-4
AFC 7 - Pancratius 7
3-1
SDZ 5 - AFC 8
10-0
AFC 9 - Legmeervogels 7
8-2
AFC 10-KBV 7
1-3
KHFC 9 - AFC 11
3-3
FNCA1-AFCA2
1-1
AFC B2-OSVB1
1-4
SDZ BI - AFC B3
1-6
WA/Spartaan Cl - AFC Cl
0-4
AFC C2-DWS Cl
2-1
AFC C4 - Overamstel Cl
6-2
AFC C5 - Neerlandia/Slto C3
1-7
Almere Cl - AFC C6
3-5
AFC C7 - Muiden Cl
0-2
IVV C2 - AFC C8
11-1
zaterdag 2 mei
AFC2-NFC2
NFC n.o.
AFC 4 - Sparta/A 3
1-5
AFC 5 - Sparta/A 4
6-2
UVV Al - AFC Al
2-5
AFC BI - DTS'35 BI
2-1
Argon D3 - AFC D2
2-8
AFC D3 - OSV D3
1-0
AFC D4 - KHFC D3
3-2
AFC D5 - Buitenveldert D3
5-3
Roda'23 D4 - AFC D7
2-1
AFC D10 - AS '80 D13
2-2
Rapiditas El - AFC El
2-7
SloterdijkEl -AFCE2
1-2
OSV E4 - AFC E8
0-3
AFC E9 - Roda'23 E8
16-0
AFCF1-DCGF1
3-0
AFC F5 - DCG F3
6-3
AFC F6 - KHFC F5
1-1
AFC F8 - DCG F4
1-4
AFC F9 - TOB F3
3-8
AFC F10 - Blauw Wit F5
B.W. n.o.
AFC F11 - RKDES F3
7-0
AFC F12 - Pancratius F6
2-2
zondag 3 mei
AFC - Elinkwijk
3-1
AFC 3 - WFC 2
4-3
AFC 12-AGT4
7-0
AFC A3 - Hoofddorp A2
4-6
AFC B2-Blauw Wit BI
2-4
AFC Cl - Neerlandia/Slto Cl
0-2
AFC C2-DCG
2-0
AFC C4- SDW Cl
5-3
AFC C5 - Rkav C1
5-1
AFC Cl - OSV C3
3-4
AFC C8 - WA/Spartaan C4
0-6
AFC Dl - AjaxDl
2-2
Uitsluitend op de aangegeven velden mag worden gespeeld! Er worden geen reserve-shirts meer verstrek. Iedere A.F. C.er dient in zijn tas altijd een
wit reserve shirt bij zich te hebben (zonder teksten of reclames)!!! de met een gemerke teams dienen in eigen reserve-shirt te spelen!!!
zaterdag 9 mei
14.30 uur AFC 3 - SDW 2
14.30 uur Amstelveen/H - AFC 4
14.30 uur AFC VEI - KHFC VE2
12.45 uur DSS Cl - AFC Cl
zondag 10 mei
14.30 uur Abcoude Al - AFC A2
11.30 uur AFC A3 - Zeeburgia A2
11.30 uur AFC B4 - Meteoor B2
09.30 uur AFC C5 - AS'80 C4
R4e kl F 35033
4e klG 35139
3e kl B 38229
HK A 12958
09.30 uur AFC Cl* - Pancratius C3
09.30 uur AFC C8 - Muiden Cl
zondag 17 mei
14.00 uur AFC - Hollandia
donderdag 21 mei Hemelvaartsdag
14.00 uur VCS - AFC
4e klC 64167
4e kl C 60704
HK A 2460
HK A 2469
9