YUTJIaJHcWZZ:.
F4
F8
Jonathan Tugendhaft, mascotte van de week
met uitblinker Frank Aboikoni na AFC-
Elinkwijk.
F2
09/05: Toernooi Soest, Aanvang 10.30 uur,
bijeen 09.00 uur, einde om ca. 15.30 uur
21/05: Toernooi Huizen, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 08.30 uur
23/05 :Toernooi St. Martinus, Aanvang 10.00
uur, bijeen 09.00 uur, einde ca. 12.30 uur
30/05: Mini WK
06/06: Toernooi Hellas
Enzo Steenhuis, Coen Gulcher, Eyal Hilf,
Daniel Juliard, Benjamin Kool, Bart Sand-
berg, Geert Streur, Julian Ubberge, Robert
Wevers.
Leiders: Paul Wevers (6753064), Willem
Gulcher (6736125)
F3
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 13.30
uur, bijeen 12.00 uur, einde ca. 17.00 uur
21/05: Toernooi Huizen, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 08.30 uur
23/05:Toernooi St. Martinus, Aanvang 10.00
uur, bijeen 09.00 uur, einde ca. 12.30 uur
30/05: Mini WK
06/06: Toernooi Hellas
Patrick den Boer, Kay Bottse, Emmet King,
Maxime Klompmaker, Pieter Lubbers, Dirk
de Meijer, Danilo van Oort, Chevello de
Rijp, Mathijn Uilenbroek.
Leiders: Alex Bottse (6458069), Erik den
Boer (6735092)
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 13.30
uur, bijeen 12.00 uur, einde om ca. 17.00 uur
21/05: Toernooi Huizen, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 08.30 uur
23/05: Toernooi St. Martinus, Aanvang
10.00 uur, bijeen 09.00 uur, einde om ca.
12.30 uur
30/05: Mini WK
06/06: Toernooi Hellas
Rients van Dongen, Jurriaan Eigenbrood,
Fedor de Fretes, Egon Feiner, Mark van
Gerwen, Bob Hamersma, Floris Heyne, Max
Magielsen, Tom Teeuwisse, Stephan Tijssen.
Leiders: Ria Tijssen (6447943), Pieter Ma
gielsen (6714689)
F5
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 13.30
uur, bijeen 12.00 uur, einde om ca. 17.00 uur
21/05: Toernooi Huizen, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 08.30 uur
23/05: Toernooi St. Martinus, Aanvang
13.00 uur, bijeen 12.00 uur, einde om ca.
15.30 uur
30/05: Mini WK
06/06: Toernooi Hellas
Justin Achmad, Raoul Bohne, Alexander
Hes, Andreas Laudrup, Sam Massar, Julian
Schild, Davey v. 't Schip, Maxime Singels,
Maxime Stefels.
Leiders: Mario Singels (6183408)
F6
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 13.30
uur, bijeen 12.00 uur, einde om ca. 17.00 uur
17/05: Toernooi St. Martinus, Aanvang
13.00 uur, bijeen 12.00 uur, einde om ca.
15.30 uur
23/05: Toernooi St. Martinus, Aanvang
13.00 uur, bijeen 12.00 uur, einde om ca.
15.30 uur
30/05: Mini WK
Jason Abeln, Gilliam Adams, David Groen
teman, Domenic Grot, Michael Haven,
Benjamin de Lieme, Marcus de Oude, Gene
Small, Mitchell te Vrede, Vincent Weijl.
Leiders: Dirk de Oude (6261892),Keneth te
Vrede (0654 261846)
F7
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 13.30
uur, bijeen 12.00 uur, einde om ca. 17.00 uur
17/05: Toernooi St. Martinus, Aanvang
13.00 uur, bijeen 12.00 uur, einde om ca.
15.30 uur
30/05: Mini WK
Arne Bartelsman, Casper Brakel, Nick van
Dunnee, Valentijn van Eendenburg, Tim van
Galen, Felix van Litsenburg, Jeroen Melsen,
Shane Redondo, Abe Scholte, Kasper van
Veen
Leiders: Maarten van Dunnee (6762862), Jan
van Galen (6463310)
22
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 09.30
uur, bijeen 08.00 uur, einde om ca. 13.00 uur
21/05: Toernooi Huizen, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 08.30 uur
30/05: Mini WK
Philippe Avendano Vera, Varen v.d. Ende,
Thomas van Geuns, Tycho de Haan, Jesse
Hendriks, Michael Oosten, Ruben Treurniet,
Hein van der Wall, Sake van der Wall, Joon
du Yoon
Leiders: Mireille Obbes (600 43 19), George
Versteeg (644 25 71)
F9
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 09.30
uur, bijeen 08.00 uur, einde om ca. 13.00 uur
17/05: Toernooi St. Martinus, Aanvang
13.00 uur, bijeen 12.00 uur, einde om ca.
15.30 uur
30/05: Mini WK
Stephan Frijns, Duco Hiensch, Raoul Kan-
Me, William Klooster, Gautam Kumar,
Bastiaan Privé, Tom Ruys, Benji Smalhout,
Randall Smit, Maxim Wulffele
Leiders: Herman Smalhout (6429350), Ruud
Hiensch (6406027)
F10
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 09.30
uur, bijeen 08.00 uur, einde om ca. 13.00 uur
30/05: Mini WK
Henk Fakkeldij, Alain Leons, Abel Mal-
schaert, David de Munnik, Max Rooyens, Sil
Scholte, Lars Steunebrink, Milan van Tiel,
Thijs Vernooy, Raph Wallheimer
Leiders: Mare Wallheimer (662 52 32),
Sunny Leons (676 99 77)
Fll
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 09.30
uur, bijeen 08.00 uur, einde om ca. 13.00 uur
30/05: Mini WK
Tim Bary, Timothy Curry, Sam Drentje,
Ernst Gerolt, Daniel de Leau, Robert-Jan
Molenaar, Kester Mulder, Boris Steenhuis,
Niels Vos
Leiders: Klaas Molenaar (6751494), Ed de
Leau(6266694)
F12:
09/05: Toernooi Victoria, Aanvang 09.30
uur, bijeen 08.00 uur, einde om ca. 13.00 uur
30/05: Mini WK
Joop van Dedem, Brian Inden, Emilio van
Kanten, Floris de Lugt, Jasper Oldenhof,
Quinten van der Post, Victor Rekelhof,
Oskar Sanders, Sem Stapel, Thomas Visser
Leider: Cock Inden (0653168112)