A JUNIOREN
S-JUNIOREN
C-JUNIOREN
Verder:
Altijd afmelden tot vrijdagavond 20.00
uur via je elftalaanvoerder.
Voor afgelastingen bel 020 - 6444350 of
teletekst pagina 603, district West II.
NIET ROKEN IN DE KLEED
RUIMTES
Wedstrijdformulier vóèr de wedstrijd
invullen met vermelding van grensrech
ters.
Niet tijdig afmelden betekent één week
niet spelen.
AFC relatienummer: BBCY115.
22.02: onderling: AFC 6 - AFC 7, 14.30,
Sch. F. Jüch, veld
01.03: Martinus 3 - AFC 6, 12.00, Sch. N.N.,
veld 2
A. Ballast, H. Elias, J.P. Ellerbroek, M.
Foreman, D. Geusebroek, R. v.d. Hoek, R.
v.d. Hoek, M. de Hond (06-53789485 op
donderdagavond!), A. Koek, T. van Leeu
wen, J. Molenaar, R. Nabarro, B. Postema,
N. Trioio, I. Vermeulen, A. Veltema, M.
Veltema, P. de Weerd.
Ontbrekende namen van spelers wegens
contributieschuld!
Aanspreekpunt AFC 6 en AFC 7: Jan
Pieter Ellerbroek (071-5237000)
AFC 7
22.02: onderling: AFC 6 - AFC 7, 14.30,
Sch. F. Jüch, veld
01.03: AFC 7 - RKDES 3, 14.30, veld 3,
Sch. A. Springer
A. Chardet, M. van Driest, W. van Gent, A.
de Groot, R.v.d. Heijden, J. Hilbrink, E.
Hoegee, M. Thomas, B. Kuipers, S. Mar-
getson, T. Roovers, M. de Steur, L. Stolk, J.
Willems (020-6158020), R. de Raat. Aan
spreekpunt AFC 6 en AFC 7: Jan Pieter
Ellerbroek (071-5237000)
22.02: RAP 14 - AFC 8, 11.00, verzamelen
10.00, veld 2
01.03: Roda'23 8 - AFC 8, 14.30, verzame
len 13.30, veld 4
E. Blog, R. Borlee, J. de Boer, W. Drenkel-
ford, S. de Jong, K. Kuyvenhoven, A. Legel,
E. de Mul, R. Steenbrink, P. Vink (020-
6751450)
Ontbrekende namen van spelers wegens
contributieschuld!
Aanspreekpunt AFC 8 en AFC 9: Jos
Willems (020-6158020)
22.02: AFC 9 - KLM 4, 14.30, veld 4, Sch.
H. Fritszche
01.03: AFC 9 - RAP 6, 14.30, veld 4, Sch.H.
Elias
L. Buijsman, R. van Dijck, G. Ferreira, H. de
Graaf, W. Groeneveld, S. Hilgers, P.v.d.
Hove (020-6849503), J. Janse, G. Mangert,
S. Moll, D. Neelissen, J. de Pooter, M. Sik-
king, E. van Trommel. Ontbrekende namen
van spelers wegens contributieschuld!
Aanspreekpunt AFC 8 en AFC 9: Jos
Willems (020-6158020)
22.02: AFC 10: vrij
01.03: AFC 10 - DCG 7, 14.30, veld 5, Sch.
R. de Boer
D. Bijlsma, H. Cruijff, Y. Gyrath, M. Kriek,
R. Lobatto, F. Nieuwdorp, J. Roedema, M.
Roedema (020-6755913), J. Samson, B.
Speelman, B. de Vries, J. Walker
Ontbrekende namen van spelers wegens
contributieschuld!
Aanspreekpunt AFC 10 en AFC 11: Maar
ten van Driest (020-6849940)
22.02: RAP 12 - AFC 11, 13.00, verzamelen
12.00, veld 2
01.03: Pancratius 10 - AFC 11, 10.00, ver
zamelen 09.00(!ü), veld 4
J. Auping, K. Breuker, J. ter Burg, D. Cohen,
S. Cosman, E. van Dam, M. Flam, S. Geels,
B. van Heijningen, D. Jas, S. Knol, G. Pieck,
H. Pront (023-5731459), A. Springer, F.
Swart, M. Tjaden, R. Voskamp. Aanspreek
punt AFC 10 en AFC 11: Maarten van
Driest (020-6849940)
22.02: AFC 12 - AGB 5, 11.30, veld 5, Sch.
R. de Boer
01.03: AFC 12 - AGT 4, 11.30, veld 5, Sch.
F. Jüch
B. van Aalst, G. Appels, J. Beks, W. Del
Canho, E. Danser, N. Dengel, R. Elshout, M.
Emmer, M. de Gruyter (020-6387767), S.
Hendriksen, R. Heyboer, J.van Rooyen
Ontbrekende namen van spelers wegens
contributieschuld!
Aanspreekpunt AFC 12: Frans Jüch (020-
6415902)
za.21.02: Vrij.
za.28.02: Hollandia Al-AFC Al, 14.00 uur,
bijeen: 11.30 uur, scheidsrechter: P.P.
Beudeker.
Voorlopige selectie: D. van Lammeren, B.
Loef, R. de Boer, B. Visser, S. Sander, G.
Viereck, J. Junge, M. Koppen, E. Jaliens, H
.Ikari, L. Westerveld, J. Jaddoe, N. Osei
Tutu, J. Sion, B. v.d. Bergh, G. Vas,W.
Tiendali, R. Sion, M. Putter.
Trainer/Coach: D.Spits
Leider: C Jochems, tel. 6198243
zo.22.02: Vrij.
zo.01.03: Hoofddorp Al-AFC A2, 12.00 uur,
bijeen: 10.30 uur, scheidsrechter: F. Nobel.
Voorlopige selectie: A. Visser, M. Huisman,
W. Frankenhuis, L. Anderson, K. Straver, R.
George, P. Balkaran, S. Bink, O. Sakouhi, J.
Kremer, J. van Gastel, R. Caradonna, T.
Krot, C. Meilis, A. Dag.
Trainer/Coach: C. Verkaik, tel: 6431413
zo.22.02: AFC A3-Muiden Al, 11.30 uur,
bijeen: 10.30 uur, scheidsrechter: W. Elmers,
zo.01.03: AFC A3-Hoofddorp A2, 11.30 uur,
bijeen: 10.30 uur, scheidsrechter: J. Ligtvoet.
Voorlopige selectie: B. Behari, J. Berkhemer,
M. Blokland, M. van den Brink, R.
Griffioen, R. ten Haar,
C. Hicham, N. Knoops, M. van de Linde, T.
Linszen, M. Mohammed, S. Ozturk, F.J.
Praamstra, A. Sheikh, T.Wiewei, J. de Boer,
S. Schmidt.
Leider: M. Wiewei, tel. 6767350
za.21.02 AFC BI - vrij
za 28.02 AFC BI- DCG BI aanvang 14.30
uur, scheidsrechter H.Vos,
Opstelling B 1 selectie: Floris v.d.Wiele,
Fabian Siccema, Maarten Verschoor, Ejal
v.d. Hart, Thijs Out, Jair Koekoek, Gideon
Coronel, Shane Arane Barantes, Quincy
Berkleef, Hiroki Abe, Robin ten Have, Pie-
reTosch, Eric Onsia, Borderman. P. Prasing,
K. Akhamrahe, Karl Öhlin
Leider Lex Koekoek (Tel. 644 02 02
zo. 22.02 AFC B2 - Legmeervogels B1 aanvar
11.30 uur, scheidsrechter Hr.A.M Keek
zo. 1.03 AFC B2 -BLAUW WIT BI aan
vang 11.00 uur, scheidsrechter P.v.d. Heij
den
Opstelling B 2 selectie: Diouf, Siriam
Bruystens, Mathijs Visser, Michiel Parson,
Frederik Bronwasser, Bob Hellenberg Hub-
ard, Jordi Prud'Homme, Rocky Schulz,
Gogi Kahn, Elliot Hollander, Juanito de
Mee, Robin Stolp, Alexander Röntgen, Thijs
v. Leeuwen, Tjidako Gaspers, Rico Hen-
nipman.
Leider Hr. E. Hennipman. tel. 6453064
zo 22.02.OSV B2- AFC B3 aanvang 14.00.
uur scheidsrechter DA. Lyesen
zo. 1.03 AFC B3 vrij
Opstelling B3 selectie: David Westerhof,
Percey Romney, Sitze v. Ulsen, Werner
Kolf, Hansa Cinar, Jordi Diepenveen, Niki
Koomen, Reinier Meyer, Ramon Schuiten
voerder, Bram Speelman, Menno de Roode,
Stefan v. Slooten, Bas v.d.Heyde, Bob Kar
melk, Karei v. Vught, Lionel Reyes. Henk
Opdam
Leiders Hr. A. Westerhof tel. 6444217 en Hr.
W. Diepenveen tel.6235780.
zo.22.02 AFCB4 vrij
zo. 1.03 Voorland 3 - AFC B4 aanvang
10.00 uur scheidsrechter
Opstelling B4 selectie: Ingo Dijkman,
P.Lohuizen, Daniël MorenoDiniz, Julien
Rappy, Zappa Wolf, Martin v.d.Wijngaard,
Tjitte Andringa, O Akkus, Guido Kuivenho-
ven, Mubasha Mohammad, Orial Asscher-
man, Jouri Douwes, Jefta Kinsbergen, Henk
Opdam, Ronald Link, Mitchel Lens, Memet
Kayan, Bram Mulders Bram Speelman.
Leiders Hr.Douwes Tel:6622584 of
Hr.Link Tel.6151873
zo. 8.02 Buitenveldert B2 - AFC B5 aan
vang 9.15 uur scheidsrechter n.n.
zo. 1.03 Legmeervogels B2 - AFC B5 aan
vang 10.00 uur Scheidsrechter n.n
Opstelling B5 selectie Nelson Westerveld,
Donavan Stonner, Sander Visser, Cong
Feng, Rene.Kivits, Pascal Sahethapy, Neils
de Weyer, Daan Roelofs, Anjas Sommai,
Randy Haagstam, Peter. Weyse, Benno Wa
terman, Emile Madoc, Wahib Belhachmi,
Guido de Bruijn, Sula
Leider: John Veldman Tel: 6445194
Afschrijven uiterlijk vrijdagavond voor
20.00 uur bij jullie leider(s)
Ouders help bij het vervoer van uw kinde
ren naar andere velden niet alle leiders
zijn in het bezit van een autobus.
C-genoten, het programma voor de komende
twee weken.
LAAT DIREKT AAN JE LEIDER WE
TEN ALS JE EEN VAN DE TWEE
SPEELDAGEN ER NIET KUNT ZIJN