P R O G R A M M A
Uitsluitend op de aangegeven velden mag worden gespeeld! Er worden geen reserve-shirts meer verstrekt. Iedere A.F.C.er dient in
zijn tas altijd een wit reserve shirt bij zich te hebben (zonder teksten of reclames)!!!
zaterdag, 21 februari
12.30 uur FC Zwolle BI - AFC BI
2e div A 2346
12.30 uur Velsen Cl - AFC C2
HKB 13310
1
15.00 uur HVV veteranen - AFC Veteranen
11.00 uur AFC Dl - DCG Dl
leklC 14563 2
11.00 uur AFC Dl - IVV Dl
le klC 56607
2
09.30 UUR Swift D2 - AFC D2
2e kl F 15488
1
12.30 uur AFC D2 - DWS D3
2e kl F 15449
2
09.30 uur AFC D3 - DCG D3
2e klG 15619
2
09.30 uur AFC D3 - DWV D7
2e klG 61740
2
11.00 uur Rapiditas Dl - AFC D4
2e klC 61983
1
10.00 uur Neerlandia/Slto D3 - AFC D5
3e klC 16216
2
12.00 uur AS'80 D8 - ASFC D5
3e kl C 16257
4
09.30 uur AFC D6 - AS'80 D8
3e kl CF 16218
4
09.30 uur AFC D6 - Volewijckers Dl
3e klC 60817
4
11.00 uur AFC D7 - Eendracht'82 D2
4e kl D
4
09.15 uur Amstelveen/H D3 - AFC D7
4e kl D 17446
4
12.30 uur AFC D9 - Tos Actief D2
4e klJ 18177
4
10.00 uur Osdo D2 - AFC D8
4e kl 151161
2
11.00 uur AFC El - Voorland El
le kl A 50900
3
11.30 uur IVV D3-AFC D9
4e kl J 529p6
1
11.00 uur AFC E2 - Turkiyemspor El
2e klD 19883
3
10.00 uur Tos Actief El - AFC El
le kl A 50907
2
11.00 uur AFC E3-TYBBE1
2e kl I 57433
5
09.30 uur OriNnt E2 - AFC E2
2e klD 19910
3
11.00 uur AFC E4 - IVV E2
3e kl G 52852
5
09.15 uur Amstelveen/H E2 - AFC E4
3e kl G 21411
2
09.30 uur AFC E5 - DWS E3
3e kl J 21743
5
09.30 uur AFC E5 - OriNnt E3
3e kl J 217679
5
09.30 uur AFC E6-NASE3
3e klL 21968
5
12.15 uur DWV E6-AFC E6
,3e klL 53983
3
10.45 uur V&V E2 - AFC E7
3e klN 22190
3
09.30 uur AFC E7 - NFC E3
3e kl N 22223
5
12.30 uur AFC E8 - Sloterdijk Ml
3e kl O 22313
3
09.30 uur OriNnt E4 - AFC E8
3e kl O 22352
3
12.30 uur AFC E10 - Legmeervogels E12
4e kl L 23885
5
12.30 UUR AFC E9 - Argon El 1
4e kl K 23803
5
12.00 uur KBV E5-AFCE11
4e kl M 23994
3
12.30 uur Swift E6 - AFC E10
4e klL 23918
3
09.30 uur DWVF1 -AFCF1
le kl B 24456
4
12.30 uur AFC El 1 - Blauw Wit E5
4e kl M 24027
5
09.30 uur AFC F2-NFCF1
le kl C 24579
3
11.45 uur Amvj E5 - AFC E12
4P 63017
1
10.45 uur WA/Spartaan F1 - AFC F3
leklC 24578
3
09.30 uur AFC F1 - DCG F1
leklB 57767
3
09.30 uur OSV F3 - AFC F5
2e kl H 25766
3
09.30 uur Blauw Wit F1 - AFC F2
leklC 24618
2
09.15 uur Amstelveen/H F3 - AFC F6
3e klG 26615
5
09.30 uur Blauw Wit F2 - AFC F4
2e kl H 25806
2
09.30 uur AFC F7 - RKAVIC F1
3e kl G 26609
3
11.00 uur AFC F5 - DCG F3
2e kl H 25805
3
09.30 uur V&V F2-AFC F8
3e kl H 26778
3
09.30 uur TabaF2-AFC F6
3e kl G 26686
2
10.00 uur TOB F3 - AFC F9
3e kl J 60180
2
09.15 uur Amstelveen/H F3 - AFC F7
3e kl G 26687
5
11.00 uur Neerlandia/Slto F3 - AFC F10
3e kl J 27042
3
12.30 uur AFC F8 - DCG F4
3e klH 26817
3
12.30 uur AFC F11 - Roda'23 F6
4e kl B 27439
3
10.00 uur Sloten F2 - AFC F9
3e kl J 27082
2
10.45 uur Aalsmeer F4 - AFC F12
4e kl I 57936
2
12.30 uur AFC F10 - Blauw Wit F5
3e kl J 27081
3
09.30 uur Rkdes F3 -AFC F11
4e kl B 27478
2
11.00 uur AFC F12* - Pancratius F6
4e kl I 28383
3
zondag, 22 februari
zondag, 1 maart
11.00 uur RAP 14-AFC 8
R6eb kl F 45245
2
14.30 uur AFC 9 - KLM 4
R6e kl G 45354
4
14.00 uur DHC - AFC
HK A 2422
13.00 uur RAP 12-AFC 11
R7e kl 147334
2
11.30 uur AFC 2 - Argon 2
Res HK 41384
1
11.30 uur AFC 12-AGB5
R7e kl L 55287
5
11.30 uur AFC3-WFC2
Rlekl A 48216
2
11.30 uur AFC A3 - Muiden Al
2e kl B 56376
3
11.30 uur Rkavic 2 - AFC 4
R2e klC 41781
2
11.30 uur AFC B2 - Legmeervogels BI
HK A 12239
4
14.30 uur AFC 5 - Roda'23/3
R3eklD 42021
2
14.00 uur OSV B2 - AFC B3
2e klD 30169
3
12.00 uur St Martinus 3 - AFC 6
R4e kl C 42660
2
09.15 uur Buitenveldert B2 - AFC NB5
3e kl B
3
14.30 uur AFC 7*-Rkdes 3
R5e kl F 43825
3
09.30 uur AFC C2* - EDO Cl
HKB 13078
2
14.30 uur Roda'23/8 - AFC 8
R6e kl F 45278
4
09.30 uur AFC C4 - Eendracht'82 Cl
2e kl B 3.1190
4
14.30 uur AFC 9 - Rap 6
R6e kl G 45409
4
09.30 uur AFC C5 - AS'80 C4
2e kl C 54627
3
14.30 uur AFC 10-DCG 7
R6e klH 45541
5
12.00 uur AFC Cl - Waterwijk C7
4e klC 32251
4
10.00 uur Pancratius 10 - AFC 11
R7e kl 147390
4
11.30 uur AFC 12*-AGT4
R7e kl L 55295
5
12.00 uur Hoofddorp Al - AFC A2
HK A 28608
2
zaterdag, 28 Februari
11.30 uur AFC A3* - Hoofddorp A2
2e kl B 29227
3
11.00 uur AFC B2 - Blauw Wit B1
HK A 12275
4
15.00 uur AFC veteranen - VOC veteranen
4
10.00 uur Voorland B3 - AFC B4
3e kl A 30325
1
14.30 uur AFC - KMVZ
3e kl C 32753
2
10.00 uur Legmeervogels B2 - AFC B5
3e kl B 53244
2
14.30 uur AFC 2* - Hoofddorp 2
R2e klB 33833
3
09.30 uur Abcoude C2 - AFC C1
HK A 12980
1
14.30 uur DCG2-AFC3
R4e kl F 35026
4
14.00 uur OriNnt Cl - AFC C3
2e kl A 56042
3
12.00 uur Badhoevedorp 3 - AFC 6
R5e kl D 35550
2
09.30 uur AFC C4 - SDW Cl
2e kl B 60667
4
14.30 uur AFC 5* - Wartburgias 3
R5e kil 36120
5
09.30 uur AFC C5-RkavCl
2e klC 31359
3
14.30 uur AGB VE2 - AFC VEI
3e kl B 38249
2
10.00 uur De Meer C2 - AFC C6
4e klB 32156
2
14.00 uur Hollandia Al - AFC Al
2e div A 2111
09.30 uur AFC C7-OSV C3
4e kl C 32287
5
14.30 uur AFC BI -DCG BI
2e div A 2374
1
12.00 uur Swift C3 - AFC C8
4e kl C 32288
2