it v <V£ AFC-talent in beeld 1 8 Met A-commissaris Derrick Grot had ik afgesproken dat na de C 8, C 6, B 3, D 10 en C 3 nu de A 3 aan de beurt zou zijn in deze rubriek, maar de weergoden verhinder den jl. zondag het maken van een elftal-foto en die hoort er echt bij. De A 3 komt in een volgende Schakel zeker aan bod. Nog even geduld herenGelukkig speelde de B 1 een dag eerder wel en had ik het fototoestel paraat om de moegestreden spelers na een klinkende 2-0 overwinning op UW op de gevoelige plaat vast te leggen. Het was bar slecht weer en pikkedonker en dat laat de foto gelukkig goed zien! Om een lang ver haal kort te maken, dit maal de schijnwerper op de B 1. Wat te vertellen over dit elftal? Afgaande op de ranglijst gaat het niet be paald gemakkelijk. Gelukkig werd nu wel gewonnen van concurrent UW en kan hier door wat afstand worden genomen van de laatste plaats. Er zit wel meer in het team dan er qua punten tot nog toe uitkomt en trainer/coach Michael Aarts is dan ook optimistisch over de goede afloop in dit seizoen. Samen met teamleider Lex Koekoek doet hij er alles aan om deze toekomstige eerste elftal-spelers (Why not?) klaar te stomen voor het grote, vaak wat Jysiekere en snellere werk. Over welke talenten hebben we het eigenlijk? Allereerst over Floris v.d. Wiele, eerste jaars B en een technisch goede keeper. Moet nu knokken met Karl Ohlin voor een plek. Zegt niets over zijn kwalitei ten, want die zijn volgens zijn trainer meer dan voldoende aanwezig. Fabian Siccama kwam dit seizoen van Fortius en speelde in het Amsterdams jeugdteam. Doet het als eerste jaars en als linkspoot prima op het middenveld en als linksachter, is even sterk als relaxed. Captain is Ejal v.d. Hart. Vond ik tegen UW sterk acteren als voorstopper. Speelt in dienst van het elftal. Ook Thijs Out is een linkspoot en wat voor een. Is als links buiten/tweede spits bijzonder gevaarlijk, maar is ook als middenvelder, mede door zijn loopvermogen, een belangrijke schakel. Jair Koekoek is eerste jaars en speelt op het middenveld. Z'n diepte- en steek passes zijn ongeëvenaard. Jair stelt zich slim op en is aanvallend op z'n best. Gideon Coronet, ooit onder mijn leiderschap begonnen in de F 2, maar verdween alras als beste pingelaar naar de F I. Speelt in de B I linksback en doet dat met veel inzet en met uitstekend re sultaat. Shane Arane Barantes is de spits die iedere trainer zich wenst. Heeft een neusje voor doelpunten, heeft een versnelling in huis en kan ook nog een bal vasthouden. Quincy Berkleef is ongetwijfeld de snelste speler van de gehele afdeling, maar buit die snelheid nog onvoldoende uit op de linker vleugel. Als Quincy dat wel gaat doen moet Overmars op z'n tellen passen. Hiroke Abe, eerste jaars, komt uit Japan en spreekt nog nauwelijks Engels of Nederlands. Toch geeft hij als voorstopper/laatste man op een ge weldige manier leiding aan de verdediging en dat is heel knap. Van AMVJ kwam Robin ten Have. Was geblesseerd, maar is er nu als rechtshalf-back weer helemaal bij. Ook Piere Tosch is nieuw bij AFC. Piere komt van FNC en is te typeren als een gracieuze verdediger. Eric Onsia is gezegend met een goeie actie en laat op de rechtervleugel heel wat zien. Eric komt van Fortius, is eerste jaars en ontwikkelt zich heel goed. Boy Bolderman speelde bij Tel star en DWS. Heeft een grote inzet en gaat als rechtsback altijd voor de winst. Patrick Prasing, rechts op het midden veld te vinden, leek aan het begin van het seizoen te gaan stoppen, maar is gelukkig toch gaan voet ballen. Heeft body en snelheid en iedere training is aan hem voor 100% besteed. Karl Ohlin, al even genoemd, is plotsklaps uit Zweden komen overwaaien. Is een keeper met uitstraling, die voor de duvel niet bang is. Heeft in korte tijd al heel wat van de Nederlandse taal opgestoken. Matthijs Vis ser speelt als eerste jaars laatste man, maakt deel uit van de as van het team. Schuift goed in, geeft druk waar nodig en is dus gezegend met een groot overzicht. De B 1 heeft ook enkele gastspelers die regelmatig laten zien wat ze kunnen. Jordi Prud'homme is aan voerder van de B 2 maar speelt toch op basis van zijn snelheid en multi-functionaliteit vaak mee met de B I. Lionel Reyes speelt in de B 3 (scoorde laatst 7x) en doet het als rechtsbuiten in de B I ook heel goed. Met Karim Akramhane is helemaal iets bijzon ders aan de hand. Overgekomen van Neer- landia/SLTO speelde hij nog niet door een misverstand bij de overschrijving. Was wel altijd op de training en liet zien veel in huis te hebben. Mag vanaf komend weekend toch uitkomen voor AFC. Hoera! Het moge duidelijk zijn: de B 1 heeft een aardige mixure van eerste en tweede jaars, van 'oude' en nieuwe talentvolle spelers, waar AFC nog veel plezier aan kan beleven. MvdW za.13.12 Zwolle BI- AFC BI aanvang 12.30 uur, scheidsrechter C.R.J. Tigrinate za. 20.12 AFC BI- DWS BI aanvang 14.30 uur, scheidsrechter J.A.v.Gerven Opstelling B 1 selectie: Floris v.d.Wiele, Fabian Siccema, Maarten Verschoor, Ejal v.d. Hart, Thijs Out, Jair Koekoek, Gideon Coronel, Shane Arane Barantes, Quincy Berkleef, Hiroki Abe, Robin ten Have, Pie- reTosch, Eric Onsia, Borderman. P. Prasing, Karl Öhlin Leider Lex Koekoek (Tel. 644 02 02 tijd van verzamelen etc. wordt op training me degedeeld. za. 13.12 Hoofddorp BI - AFC B2 aan vang 14.30 uur, scheidsrechter H.Keuris zo. 21.12 DCO BI - AFC B2 aanvang 12.00 uur, scheidsrechter n.n. Opstelling B 2 selectie: Diouf, Siriam Bruystens, Mathijs Visser, Michiel Parson, Frederik Bronwasser, Bob Hellenberg Hub- ard, Jordi Prud'Homme, Rocky Schulz, Gogi Kahn, Elliot Hollander, Juanito de Mee, Robin Stolp, Alexander Röntgen, Thijs v. Leeuwen, Tjidako Gaspers, Rico Hennipman. Leider Hr. E.Hennipman. tel. 6453064 verzamelen: indien er thuis gespeeld wordt 1 uur van te voren verzameld en uit 1 uur en een kwartier De BI na afloop van de succesvolle wed strijd tegen UW. Het was wel donker! Zien jullie de lampen van het nieuwe grassmas- terveld? staand v.l.n.r.: leider Lex Koekoek (in ca mouflagepak), Mathijs Visser, Ejal v.d. Hart, Fabian Siccema, Jair Koekoek, Boy Bordeman, Piere Tosch, trainer-coach Mi chael Aarts, Floris v.d. Wiele, Quincy Ber kleef, Fysio Brian zittend v.l.n.r.: Patrick Prasing, Robin ten Have, Karl Ohlin, Jordi Peud'homme, Gi deon Coronel, Shane Arane Barantes :G«\ W> mmmm

Schakels (clubbladen) | 1997 | | pagina 12