A JUNIOREN
8 JUNIOREN
ZONDAG A
ZONDAG 8
Za 8/11: AFC VI vrij
Bob v/d Bergh, Nico Cohen, Hans Cooren-
gel, Wim Crouwel, Reinier van Dantzig,
Jacques v/d Glas, Karei de Graaf, Bert Hol
dorp, Jan Koomen, Marcel Koster, Maurice
Koster, Ab Landman, Ruud Mantel, Wim
Ringe, Ger Smit, Ron Susan, Charles Tho
mas, Jan Verhagen, Ad Westerhof, André
Wijnand.
Afschrijven bij H. Coorengel 6419463
Mental coach: Dick Dirksen
Scheidsrechter: Charles Thomas
Grensrechter: Peter v/d Dungen
zondag 2 november
14.30 uur: AFC-Neptunus
scheidsrechter: B. Erkens, assistent scheids
rechters E.M. Ledder en S.R. Hellings
leider: Henk Bijlsma, trainer: Pim van de
Meent, verzorger: Ko Grosze Nipper
11.00 uur: Argon 2-AFC 2
scheidsrechter: J. v.d. Polen
leider: Jaap Draisma, trainer: Otto Hoogen-
dijk
11.00 uur: WFC 2-AFC 3
scheidsrechter: W. Megoni
leider: Chris Dekker, trainer: Chris Verkaik
14.30 uur: AFC 4-RKAVIC 2
scheidsrechter: G.H. Halderman
leider: Jaques v.d. Glas, trainer: Chris Ver
kaik
14.00 uur: RODA '23 3-AFC 5
scheidsrechter: F.H.J. v.d Ploeg
leider: Rob Lobatto, trainer: Chris Verkaik
zondag 9 november
14.30 uur: AFC-Argon
scheidsrechter: A.J.G.M. Leushuis, assistent
scheidsrechters R. Bos en A. Muller
11.00 uur: UW 2-AFC 2
scheidsrechter: R. Both
11.30 uur: AFC 3-HRC 2
scheidsrechter: A.N.C. Hoogendoorn
14.30 uur: AFC 4-Almere 2
scheidsrechter: J.A.F. Droffelaar
De B-commissie
Frans Jüch, (voorzitter, aanspreekpunt 12e
elftal 020 - 6415902), Jan Pieter Ellerbroek
(6e 7e elftal, tournooien 071-5237000), Jos
Willems (8e 9e elftal, penningmeester 020-
6158020), Maarten van Driest (10e lle
elftal 020-6849940), Erik Hoegee (secretaris
020-4220098).
Mededelingen
Altijd afschrijven tot vrijdagavond 20:00 uur
via de elftalaanvoerder.
Roken in de kleedkamers is verboden.
Let op s.v.p. Wedstrijdformulier vóór de
wedstrijd invullen.
Met vermelding van grensrechters graag
(anders boete van K.N.V.B.).
Trainingen: maandagavond v.a. 20:00 uur,
woensdagavond v.a. 19:00 uur. Maak er
gebruik van!
Niet tijdig afmelden betekent één week NIET
spelen.
AFC-relatienummer BBCY115.
2.11.97 AFC 6 - St. Martinus 3 14:30
scheidsr. S.L. Boldewijn.
9.11.97 Geel Wit 6 - AFC 6 11:30 scheidsr.
G.Mahadew, verzamelen 10:00 bij AFC.
A. Ballast, H. Elias, J.P. Ellerbroek, M.
Foreman D. Geusebroek,, R. v.d. Hoek, R.
v.d. Hoek, M. de Hond (06-53789485) M.de
Hond, A. Koek, T. van Leeuwen, R. Nabar-
ro, B. Postema, N. Trioio, I. Vermeulen, A.
Veltema, M. Veltema, P. de Weerd.
2.11.97 RKDES 3 - AFC 7 14:00 verzame
len 13:00 bij AFC.
9.11.97 AFC 7 - Roda '23 6 14:30 scheidsr.
H. Fritszche
E. Blog, R. Boelee, J.de Boer, J. Bron, W.
Drenkelford, M. van Driest, J. v.d. Hams
voort, D. v.d. Heuvel, E. Hoegee, S. de Jong,
A. Legel, E. de Mul, N. Oosterbroek, E.
Petit, R. Steenbrink, P. Vink (020 -
6751450), D. Voet, P. de Vries.
2.11.97 AFC 8- Roda '23 8, 14:30 scheidsr.
F. Jüch.
9.11.97 Swift 3 - AFC 8, 14:30 verzamelen
13:30 bij AFC.
A. Chardet, W. van Gent, A. de Groot, J.
Hilbrink, B. Kuipers, S. Margetson, M.
Poppe, T. Roovers, M. de Steur, L. Stolk, F.
Swart, M. Thomas, J. Willems (020 -
6158020), R. v.d. Heijden.
2.11.97 RAP 6 - AFC 9 15:00 verzamelen
14:00 bij AFC.
9.11.97 AFC 9 is vrij.
L. Buijsman, R. van Dijck, G. Ferreira, H de
Graaf, W. Groeneveld, S. Hilgers, V. Hil-
gers, P. v.d. Hove (020 - 6849503) J. Janse,
G. Mangert, S. Moll, D. Nelissen, J. de
Pooter, M. Sikking, E. van Trommel, J.W.
Bastijn.
2.11.97 DCG7- AFC 10, 14:30
9.11.97 AFC 10 - Gold star/SNA 3, 14:30
scheidsr. F. Jüch.
D.Bijlsma, D. Bijlsma, H. Cruijff, J. Goos-
sens, Y. Gyrath (020 - 6435034), M. Kriek,
R. Lobatto, F. Nieuwdorp, J. Roedema, M.
Roedema, B. Speelman, B. de Vries, J. Wal
ker.
2.11.97 AFC 11 - Pancratius 10 14:30
scheidsr. A. Springer.
9.11.97 JOS Watergraafsmeer 7 - AFC 11
12:00 verzamelen 11:00 bij AFC.
F. Beumer, J. Auping, B. Bosman, D. Cohen,
E. van Dam, R. Elshout, M. Flam, S. Geels,
R. Heijboer, B. van Heijningen, D. Jas, S.
Knol, E. de Pauw, H. Pront (023 -
5731459), J. van Roijen, J. Samson, A.
Springer, M. Tjaden.
2.11.97 AGT 4 - AFC 12 11:00 verzamelen
10:00 bij AFC.
9.11.97 AFC 12 -Turkiyemspor 6 11:30
Scheidsr. H. Fritszche.
B. van Aalst, G. Appels, J. Beks, W. Del
Cano, E. Danser, N. Dengel, R. Elshout, M.
Emmer, B. Emons, M. de Gruyter (020 -
6387767), W. Hamann, S. Hendriksen, R.
Heyboer, J. van Rooyen, J. van Schraven-
dijk.
za.01.11: AFC Al-Hollandia Al, 14.30 uur,
bijeen: 13.00, scheidsrechter: A. Pijlman.
zo.09.11: Volendam Al-AFC Al, 12.00 uur,
bijeen: 09.45 uur, scheidsrechter: L.
Roeland.
Voorlopige selectie: D. van Lammeren, B.
Loef, R. de Boer, B. Visser, S. Sander, G.
Viereck, J. Junge, M. Koppen, E. Jaliens, H
.Ikari, L. Westerveld, J. Jaddoe, N. Osei
Tutu, J. Sion, B. v.d. Bergh, G. Vas,W.
Tiendali, R. Sion.
Trainer/Coach: D.Spits
Leider: C Jochems, tel. 6198243
zo.02.11: AFC A2-Hoofddorp sv. Al, 11.30
uur, bijeen: 10.00 uur, scheidsrechter: L.
Uytenhaak.
zo.09.11: Zwarte Schapen Al-AFC A2,
12.30 uur, bijeen: 10.15 uur, scheidsrechter:
J. Visser.
Voorlopige selectie: A. Visser, M. Huisman,
W. Frankenhuis, M. Putter, B. Appels, L.
Anderson, K. Straver, R. George, I.
Westerweel, P. Balkaran, S. Bink, O.
Sakouhi, J. Kremer, J. van Gastel, R.
Caradonna, T. Krot, C. Meilis.
Trainer/Coach: C. Verkaik, tel: 6431413
zo.02.11: Hoofddorp A2-AFC A3, 14.30
uur, bijeen: 12.45 uur, scheidsrechter: A. de
Vries.
zo.09.11: AFC A3-NFC Al, 11.30 uur,
bijeen: 10.15 uur, scheidsrechter: W.
Pieterse.
Voorlopige selectie: O. Akkurt,B. Behari, J.
Berkhemer, M. Blokland, M. van den Brink,
A. Dag, R. Griffioen, A.G. Gude, R. ten
Haar, C. Hicham, N. Knoops, M. van de
Linde, T. Linszen, C. Meilis, M.
Mohammed, S. Ozturk, F.J. Praamstra, A.
Sheikh, T.Wiewei.
za.1.11 DCG BI - AFC BI aanvang 12.00
uur, scheidsrechter A.G.M. Valk
za. 8.11 AFC BI - WGW BI aanvang 14.30
uur, scheidsrechter J.F.Rietbergen
14.30 uur: AFC 5-SDW 2
scheidsrechter: V.K. Guman