AFCS "Bl£" ZOND£RH£D£N VAM HARTE D.R.G. Hiensch; Deurloostraat 60 hs; 1078 JE; Amsterdam; lidnr.; 4137 R.P. Gehring; Urbanicazion Verre del Sol Calle Castellon 19 3B; 28230; Las Rozas Espana; lidnr. 1820 B. van Gelder; Prins Johan Frisolaan 2; 1171 LC; Badhoevedorp; 6598146; lidnr. 1814 I. Westerweel; Monneflat 111; 1422 EK; Uithoorn; 0297-532994; lidnr. 5406 W.H. van den Bold; Poelestein 5; 1391 RG; Abcoude; 0294-286406; lidnr. 9665 D. Stonner; Hemsterhuisstraat 47 2; 1065 JV; Amsterdam; lidnr. 4949 A. Westerhof; Daelenbroek 5; 1082 AA; Amsterdam; 6444217; lidnr. 3085 D. Westerhof; Daelenbroek 5; 1082 AA; Amsterdam; 6444217; lidnr. 3555 Bedankt als lid/donateur: R.P.A.J. Koelman (5300); J.H. Martens (9141); Y. Yitzhak (4281) M.F. Bachofner (4902); K. Frimpong (4764); J. Abdul (5396) S. Treistman (4681); N. van de Kar (3214); J.C. Rappy (5310) Geboren: Jack Pieter Daniël zoon van Eveline Smits van Oyen en Rico Overhaart. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Geboren: Mees zoon van Wieke Baay en Michel de Bruin. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Opnieuw een mooie Persmap. Het idee dat zo'n dertien jaar geleden op het Zandvoortse strand werd geboren, toen daar een groepje AFC-vrienden aan de witte wijn zaten, is inmiddels niet meer weg te denken uit AFC's belevingswereld. Machiel van der Woude presenteerde vorige week donderdag weer een persmap, die er goed uitziet. Dat gebeurde op een gezellige bijeenkomst aan de Boelelaan in aanwezigheid van Ereleden, leden van Verdienste, functionarissen, verte genwoordigers van AFC-vriendelijke bedrij ven en de pers, alsmede leden van de sup portersvereniging The Reds. Eindredacteur Machiel kon natuurlijk weer rekenen op de bekwame assistentie van mannen als Hans Elias, Cris Schroder, Lex Rimini, Hans de Bie, Kees Gehring, Pieter Magielsen en vanzelfsprekend de kwaliteiten van Prin- team. In het kader van de in Amsterdam te organi seren Chinese Week wordt er op dinsdag 23 september as. een wedstrijd gespeeld op ons Sportpark tussen de selectie van de voetbal lers uit de Chinese gemeenschap in Neder land en een ploeg van ambtenaren van de Gemeente Amsterdam. Aanvang: 16.30 uur. Ons lid Daan Perton, in de periode 1947 tot 1958 spelend in het eerste elftal en andere selectieteams en later actief als aanvoerder in het 3e en 4e elftal en de veteranen, heeft een aantal medische behandelingen in het zie kenhuis ondergaan en verblijft thans thuis in zijn huis in Emmeloord. Namens de AFC wensen wij hem sterkte en zijn onze ge dachten bij hem. Daan is inmiddels ruim 50 jaar lid van onze vereniging. Reden waarom voorzitter Dick van der Klaauw en onder getekende recent naar de familie Perton in Emmeloord zijn geweest om hem namens de vereniging het AFC-Ridderkruis uit te rei ken vanwege het vijftig jaren lidmaatschap. Michaël Kandhai was zo ongelukkig om de vorige week dinsdag tijdens de training bij een botsing een gebroken jukbeen op te lopen. Operatief ingrijpen was noodzakelijk, doch inmiddels was hij afgelopen zondag weer op Goed Genoeg om het eerste elftal te steunen bij de wedstrijd tegen De Zwarte Schapen. Namens de AFC wensen wij hem een spoedig herstel. Tenslotte de verjaardagen van de leden van de Zilveren Ploeg: Tim Timmerman (18.9), mRik de Boer (23.9), Luuk van Mierloo (24.9), Fred van Soomeren (26.9), Frans Heineman (27.9), Rob de Jonge (30.9), Ben Slaap (30.9), Herman Drenkelford (2.10) en Frank Reddering (3.10). Aan al deze jarigen onze welgemeende felicitaties. Johan de Bie Zoals reeds in het Honderdjarenboek ge memoreerd, was de vader van ons erelid Ot to van Rijn in het begin van deze eeuw di recteur van het feestgebouw Bellevue. De afgelopen zomer heeft er in dit theater een grote verbouwing plaatsgevonden. Otto van Rijn heeft contact gehad met de directeur mevrouw Hanneke Rudelsheim en fotoma teriaal verstrekt over de periode, dat zijn vader de scepter zwaaide in het theater. Re cent werd het theater na de renovatie ge opend door wethouder Ernst Bakker en cabaretier Paul Haanen. Ons erelid werd door Paul Haanen geïnterviewd en alle aan dacht gegeven. George Vas, speler van onze junioren Al, heeft in het ziekenhuis gelegen, doch is in middels gelukkig weer thuis. Namens de AFC wensen wij hem een spoedig herstel. De eerste 2 wedstrijden van het seizoen le verden 1 punt op en dat is niet al te veel. Juist in de op papier moeilijke openingswed strijd tegen sc Feyenoord werd een behoor lijk resultaat behaald en dat was een mooie opsteker na de wat tegenvallende resultaten in de oefencampagne. De daarop volgende thuiswedstrijd tegen De Zwarte Schapen ging na een spannende wedstrijd onverwacht, dus teleurstellend verloren. SC Feyenoord - AFC - 2-2 Op Varkensoord startte Karei Bouwens met de volgende basis: Meilink, Hoogendoorn. Adriaans, Keijzer, Tular, Bianchi, Fokke. Witvliet, Kandhai, Van Steenvoorden en Landvreugd, een team met 3 debutanten: Robin Fokke, Martin Steenvoorden en San- der Witvliet. Beide teams traden elkaar met Op bijgaande foto ziet u Daan met onder scheiding tezamen met Dick en ondergete kende. Namens de AFC wensen wij Daan van harte geluk met zijn onderscheiding en willen wij daar ook zijn echtgenote bij be trekken. open vizier tegemoet en het spel golfde tus sen beide doelen heen en weer. In de 27ste minuut brak Marcel Lippuner voor de Rotter dammers onverwacht de score open door een vrije trap fraai om de niets vermoedende - AFC-muur te krullen. AFC toonde veer kracht en pakte in het laatste kwartier voor rust het initiatief. Nadat Roy Tular uit een ■2

Schakels (clubbladen) | 1997 | | pagina 3