D PUPILLEN PUPILLEN ZONDAG 3 Een paar apart! Een trotse voorzitter Dick van der Klaauw met de winnende coach Pim van de Meent na afloop van VCS-AFC. AFC 6 - aanvoerder M. de Hond Na goede seizoenstart voor de winterstop op een degradatieplaats beland. Na een reeks elftalwijzigingen uiteindelijk verdienstelijke middenmoter geworden. AFC 7 - aanvoerder (p.t.) Eric Hoegee Het zevende kende een uitermate slecht sei zoen. Oorzaken waren aanvankelijk het ont breken van een echte aanvoerder, veel te veel 'afschrijvingen', het ontbreken van team geest en een slechte trainingsopkomst. Ge lukkig is dit team net niet gedegradeerd. AFC 8 - aanvoerder R. van Dijck De kern van dit vriendenteam is afkomstig van Swift. De resultaten in de oefenperiode voor het seizoen beloofden veel. Gaande weg waren de resultaten matig. AFC 9 - aanvoerder N. Oosterbroek Bij de start van het seizoen '96-'97 achtte onze commissie een toppositie in de zevende klasse haalbaar. In werkelijkheid presteerde het team zeer wisselvallig. AFC 10 - aanvoerder J. Willems Onder het onstuimige aanvoerderschap van Jos Willems groeide het tiende uit tot een hechte AFC vriendenclub met goede resul taten. De sportieve gang van zaken en de inzet van allen mag met trots worden ver meld. Proficiat! AFC 11 - aanvoerder W. Hamann De matige prestaties van dit elftal waren o.a. het gevolg van een ongedisciplineerde op komst. AFC 12 - aanvoerder Y. Gyrath Met wisselend succes speelde het twaalfde deze competitie uit. Dit team speelt al jaren lang met dezelfde basisspelers. Het twaalfde eindigde op een safe plaats. AFC 13 - aanvoerder R. Voskamp Onder leiding van Ron Voskamp heeft het dertiende uitstekend gepresteerd. Enerzijds door de sportieve resultaten, anderzijds door de wijze waarop aan 'teambuilding' werd gedaan. Groot was het collectief bij opkomst, de discipline om af te schrijven, het respect voor een reservebeurt, en de teamgeest na afloop van de wedstrijden. Chapeau! Op naar het seizoen '97-'98 Rest ons Wim v.d. Bold en Karei Kuyven- hoven oprecht zeer hartelijk te danken voor hun verdiensten voor de B-commissie. Zij hebben met verve hun werk verricht, zoals het een AFC- er betaamt. Zij kozen voor car rière en gezin, waarvoor ons aller respect. Het was gezellig toeven en zeer prettig sa men te werken. Bedankt! De nieuwe samenstelling van onze B- commissie zal zo snel mogelijk bekend wor den gemaakt, evenals de maatregelen in het nieuwe seizoen '97-'98 tegen o.a. 'wegblij ven zonder bericht' en 'niet tijdig betalen van contributies'. Maar ook hoe we gaan trainen, en met hoeveel teams in welke sa menstelling we gaan spelen, de strakkere re gels voor de aanvoerders en de oefencam pagne voor de start van het seizoen. Wij wensen jullie allen een fijne vakantie toe en tot in augustus 1997! B-Commissie AFC '96-'97: Wim v.d. Bold, Karei Kuyvenhoven, Frans Jiich. AFC Mini-W.K. 1997 Op zaterdag 31 mei wordt het voetbalsei zoen '96-'97 voor de D-, E- en F pupillen met de Mini-W.K. afgesloten. Alles is er op gericht om er een waar voet- balfeest van te maken. Naast voetbal zal veel aandacht aan het randgebeuren be steed worden. Alle spelers moeten zich vóór 27 mei bij hun leider opgeven; of meedelen dat zij verhinderd zijn. Tevens worden ouders verzocht zich bij de leider op te geven om mee te helpen. Het gaat om extra leiders, scheidsrechters, hulp bij de catering en andere nevenacti viteiten. Tijdschema: 08.45 uur: bijeenkomst medewerkers 09.15 uur: ontvangst spelers 09.45 uur: spectaculaire opening 10.00 uur: voorronde 12.30 uur: lunch 13.00 uur: finale wedstrijden 15.00 uur: feestelijke afsluiting A.F.C. Dl winnaar van de Stevenshof Bo kaal in Leiden Op een zeer warme en broeierige pinkster zaterdag hebben we kunnen genieten van een zeer goed en strijdvaardig spelend Dl team. Het toernooi in Leiden is een groot opgezet toernooi met 16 teams, die allemaal uitko men in de hoogste afdeling van hun regio. In de voorronde bleek A.F.C. al sterk. Na een goede openingswedstrijd met 3-0 te winnen werd de tweede wedstrijd met 1-1 gelijk gespeeld. De laatste poulewedstrijd moest met grote cijfers gewonnen worden om met een beter doelsaldo poulewinnaar te worden. Ondanks het warme weer werd in hoog tempo de aanval gezocht en lukte het gelukkig om met 4-0 te winnen, net vol doende om zich te plaatsen voor de halve finale. De halve finale werd gespeeld tegen Zeeburgia, AFC creëerde vele kansen maar het was Zeeburgia die 5 minuten voor tijd 1-0 wist te scoren. De Dl gaf niet op en nog geen twee minuten later had een Zeeburgi- aspeler een overtreding nodig om Diego af te stoppen, de penalty werd feilloos benut door Vincent. Strafschoppen moesten na afloop beslissen wie in de finale mocht spelen. Deze zenuwenoorlog werd gewonnen door A.F.C. mede door een goed gestopte penalty van Rodney. Na een lange toernooidag nu de fi nale tegen Hoofddorp. De eerste helft was tam, beide ploegen leken al hun energie al verspeeld te hebben maar na de korte rust was het A.F.C. die nog extra energie wist vrij te maken. Rodney de keeper kreeg geen bal meer. Delano, Thomas en Stephan wonnen in de verdediging elk duel. Darco, Germaine, David en Vincent heerste over het midden veld en Diego, Shamir en Gorgio wisten door goed aanvalsspel konstant druk op de ketel te houden. Het schitterende schot van Gorgio waarmee de Dl op 1-0 kwam was dan ook een belo ning voor het hele team. Hoofddorp was nu aangeslagen en na een zeer mooie aktie van Diego wist Vincent zelfs nog 2-0 te scoren. Het feest kon nu echt beginnen. Na de prijs uitreiking werd met een grote wisselbeker en voor iedere speler een eigen beker de kleed kamer opgezocht. Met het voetbaltenue nog aan werd, onder luid gezang, verkoeling ge zocht onder de douche. Al met al een schitte rende toernooi waar jullie oprecht trots op mogen wezen. AFC Mini-W.K. 1997 Op zaterdag 31 mei wordt het voetbalsei zoen '96-'97 voor de D-, E- en F pupillen met de Mini-W.K. afgesloten. Alles is er op gericht om er een waar voet- balfeest van te maken. Naast voetbal zal veel aandacht aan het randgebeuren be steed worden. Alle spelers moeten zich vóór 27 mei bij hun leider opgeven; of meedelen dat zij verhinderd zijn. Tevens worden ouders verzocht zich bij de leider op te geven om mee te helpen. Het gaat om extra leiders, scheidsrechters, hulp bij de catering en andere nevenacti viteiten. Tijdschema: 08.45 uur: bijeenkomst medewerkers JAARVERSLAG B-COMMISSIE SEIZOEN 1996 - 1997 5

Schakels (clubbladen) | 1997 | | pagina 5