sixes my IN MEMORIAM VAM HARTE BEDANKT THOMASVAER FRIENDS Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer ARNOLD DEENEKAMP in leven lid van onze vereniging, alsmede lid van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Dick van de Klaauw, voorzitter Kees Gehring, secretaris Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer A.M. HÖCKER in leven lid van onze vereniging. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Dick van de Klaauw, voorzitter Kees Gehring, secretaris Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer W.J.J. OVERWATER in leven ondersteunend lid van onze vereni ging- Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Dick van de Klaauw, voorzitter Kees Gehring, secretaris Bartlehiem kan ik voorgoed vergeten, dus Zielig, welnee, het was en is prachtig zo, nogmaals bedankt! Hans de Wijs sr. De thuisblijvers hadden ongelijk Op 1 januari jl. was het weer zo ver: the sixes! Wie zouden dit jaar de kou en de kater trotseren? Tussen 11 en 12 uur druppelden 24 spelers het clubhuis binnen. Na een bol en een flap van Netty zette het selecte gezel schap zich aan een zware warming up. Onder leiding van aerobic queen Marove werden de spiertjes losgemaakt, waarna de traditionele inloting van de spelers plaats had. De 4 x 2 wedstrijden tussen de Sport 7 Stars, Hakke laars, Arena Grasshoppers en Erasmus Brugwachters konden onder een ijzig (-10° C) zonnetje beginnen op de door Leo op het gravel uitgezette veldjes. Toen hoofdscheids- rechter Peter v.d. Dungen 2 uur later voor het laatst floot bleken de Hakkelaars Jacques v.d. Glas, Arjan Anderiesen, Tico Overhaart, Ronald Koster, Ger Smit en Kees Gehring tot veler verrassing de winnaars. Bij de prijs uitreiking kwam Nicky Hekster handen te kort om de zichtbaar geëmotioneerde Hakke laars te feliciteren. Ook enkele Sport 7 Stars (Roy van Dijk 'meest begenadigde speler', Ap Springer 'old soldiers'.... en Rob Ruys 'een dinertje is nooit weg') vielen in de prij zen. Zo ook zaterdag 5, dat dit jaar de meeste sixers leverde. Alle deelnemers ontvingen een lekker luchtje (met dank aan Jacques Parson) en een fraaie, door Lex Rimini ver vaardigde, oorkonde met portretfoto, vak kundig geschoten door Frans Jüch. Om drie uur was het echt uit met de pret en ging een ieder gesterkt zijns weegs in het nieuwe jaar. M. v.d. W. Geboren: YAËL dochter van Cees Thomas en Karin Nijen- huis. Namens de AFC onze hartelijke gelukwen sen aan de trotse ouders. een goede traditie bewaard! Het is goede traditie dat de AFC-ers op 1 januari kunnen genieten van een nieuwjaars- show. In het Honderdjarenboek roept Pim Adriaansz 'autonooom en arbitrair' 1 januari 1927 uit als de dag van de eerste officiële Nieuwjaarsvoorstelling op AFC. Er is sinds dien, zo leert Pim's beknopte overzicht, heel veel creativiteit ten beste gebracht, vaak in de vorm van een samenspraak tussen Tho- masvaer en Pieternel, soms ook in een groot schaliger produktie. Gelukkig kon ook nieuwjaarsdag 1997 deze traditie worden voortgezet. Een makkie was het niet, want de voorbereidingstijd was dit jaar door omstan digheden zeer beperkt. Alleen al om deze reden verdient Rob Dukker veel waardering, dat hij dit 'karwei' heeft geklaard. Samen met zijn vrienden zette hij 'de doe het zelf show' in elkaar, die een half uur lang een propvolle achterzaal wist te boeien. Zo dook bij de start uit het donker 'levende muziek' op. Karei van Osch (piano), Rob Duis (trompet), Peter v.d. Heyt (sousafoon) en Jacques Springer (slagwerk) toonden zich gedurende de show een kwartet met toekomst. Na het openings lied wisselden Rob Dukker en Daisy Katiel elkaar af met enkele voortreffelijk gezongen liedjes en spraken zij samen een nieuwjaars wens uit. Rob onderstreepte nog eens het gevoel dat het zo fijn is om lid van AFC te zijn, maar had ook oog voor nuance in het liedje 'Laat ze barsten'. Daisy kon haar caba reteske kwaliteiten helemaal kwijt in een fraai barlied ('Ik heb het zo naar mijn zin bij een cocktail met gin'). En voor dat het pu bliek het goed en wel besefte was het half uur al weer voorbij en klom voorzitter Dick- van der Klaauw het toneel op om record- Beste AFC familie Via deze simpele "Schakelweg" wil ik een ieder heel hartelijk bedanken voor de vele belangstelling die ik mocht ontvangen vóór, tijdens en nè mijn verblijf in het ziekenhuis. Twee mededelingen: een goede en een slechte mededeling kreeg ik echter mee en die wil ik jullie niet onthouden. Eerst de goede dan: doctoren en patiënt zijn dik tevreden betreffende het herstel; alles zal wel weer goed komen. Nu het slechte nieuws, speciaal voor hen die nog enige hoop hadden. Zelf ooit nog voet ballen, scheidsrechteren of schaatsen langs Winnaar Sixes staand v.l.n.r Ger Smit, Arjan Anderiessen, Tico Overhaart en zittend Kees Gehring, Jacques v.d. Glas en Ronald Koster

Schakels (clubbladen) | 1997 | | pagina 3