E PUPILLEN
AFC Dl - Voorland Dl
De wedstrijd tegen Voorland vond ik de beste
van het seizoen. Wij waren de betere ploeg,
we hadden hele mooie aanvallen en prachtige
goals. Een overwinning was zeker verdient.
Dit was het scoreverloop: Voorland begon
sterk en maakte 0-1. Maar toen Darco 1-1
maakte met een vrije trap precies in de rechter
hoek waren de rollen omgedraaid en maakten
we nog 2-1 voordat we gingen rusten.
Na rust kregen we een tegenslag en kwamen
we weer achter te staan 2-3. Nadat we een
beetje bijgekomen waren van de achterstand
ging Giorgio drie man en de keper voorbij en
liep de bal erin.
We waren beter en maakten 4-3 we stonden
voor en de 30 min. waren om maar het ging
door. Voorland had een paar uitbraken en
scoorde 4-5 en we kregen weer een achterstand
te voorduren.
Uiteindelijk maakten we nog 5-5 door een
penalty van Vincent nadat Rogier was geval
len in het strafschopgebied. Er stonden veel
mensen aan de kant en we speelden twee keer
40 min. (foutje van de scheids.)
De volgende keer gaan we winnen.
Teun
zat. 16.11: WA/Spartaan Dl - AFC D2
(2e.kl.A 22350),09.30 uur,bijeen 10.00 uur,
veld 3
zat.23.11 :AFC D2 - Argon D2 (2e.kl.A
22354),13.30 uur, bijeenl2.45 uur, veld 3
Voorlopige opstelling:
Keevin O'toole, Frank van Brussel, Rik van
den Hoven, Dick Bouman, Delano Reiziger,
David Cairo, Youssef Saigh, Barry Visser,
Rudy Visser, Abel Swaan, Sander Staaks,
Martijn Meier, Jurre v.Kesteren
Leiding: Robert Visser (6155047) en Kees van
den Hoven (6646540)
zat. 16.11: AFC D3 - Amstelveen/Osc. D2
(2e.kl.D 22745), 09.30 uur, bijeen 08.45 uur,
veld 2
zat. 23.11: DWS D2 - AFC D3 (2e.kl.D
22750), 09.30 uur, bijeen 08.30 uur, veld 3
Voorlopige opstelling:
Rodney Ubberge, Kerem Bakir, Jimmy
Manasse, Wilco Eendenbak, Nicky Guijaro,
Jan-Mathijs Harderwijk, Tommy Markus,
Danny Pinto, Shamir de Rijp, Airto Burke,
Jelle Bruinsma, Daan de Winter, Matthijs Rit-
man, Jurrian Weerkamp
Leiding: Hans Keegel (6427040)en Michael
Hoed(6436626)
zat. 16.11: KHFC D10 - AFC D4 (4e.kl.C
24725), 11.30 uur, bijeen 10.15 uur, veld 2
zat. 23.11AFC D4 - Onze Gezellen D2
(4e kl. C 55403),09.30 uur, bijeen 08.45 uur,
veld 2
Voorlopige opstelling:
Seth van Straten, Huib Koch, Olaf den Hartigh,
Liran Kroonenberg, Yaron Yitzak, Andrew
Reep, Ruben van de Woude, Jan-Hein de
Beurs, Sjors Kaaks, Koen Bos, Sam Wennen-
donk, Rik Vinken, Melle Schellekens
Leiding: Roy van Straten(6429168) en Pieter
de Beurs(6768869)
zat. 16.11: AFC D5 - Buitenboys D9 (4e. kl.
H 55586), 11.00 uur, bijeen 10.45 uur, veld 4
zat. 23.11: Neerlandia/SLTO D3 - AFC D5
(4e.kl.H 25368),11.30 uur,bijeen 10.30 uur,
veld 1
Voorlopige opstelling:
Gerrit Visser, Tarek Balje, Marius de Weerd,
Cilian King, Daniel de Koning, Laurens Ligt-
hart, Mathijs Joosten, Kharim Bouchta,
Dominique Spoor, Alexander Peters, Willem
Smit, Oktay Kayan, Edwin v.d. Wijngaard
Leiding: Joost de Weerd (6478802)en Dirk
Visser (6643487)
zat. 16.11: Neerlandia/SLTO D4 - AFC D6
(4e.kl.I 25495), 11.00 uur, bijeen 10.00 uur,
veld 1
zat.23.11AFC D6 - DWS D4(4e.kl. I
25501),09.30 uur, bijeen 08.45 uur, veld 4
Voorlopige opstelling:
Philippe Blokhuizen, Flip Nieuwenhuis, Fa
bian Roobeek, Michael van Stein, Erik Ver
hagen, Victor Versteegh, Tommie Winkler,
Hidde Kwakkelstein, Olivier Goetheer, Jona
than de Lieme, Seciken Baykal, Moo Coppes,
Chiraz Muradin, Thijs Koster
Leiding: Joop Nieuwenhuis(6713068) en
Carel Blokhuizen (415720)
zat. 16.11AFC D8 - AFC D7 (4e. kl. J 25627),
09.30 uur, bijeen 08.45 uur, veld 4
zat. 23.11: AFC D7 - Neerlandia/SLTO D5
(4e.kl.J 25633), 11.00 uur, bijeen 10.45 uur,
veld 4
Voorlopige opstelling:
Kasper van Beek, Daniel Dresden, Barry
Groenteman, Vincent Heit, Tom Kareis, Erik
Meijer, Kersten Peters, Istvan Schiering, Bob
Witkamp, Roderick Paardekoper, Leo
Schneider, Philip de Koning, Sefi Fahim, Stein
Reurs
Leiding: Leo Groenteman(6427954) en
Willem van Beek ((6763404)
zat. 16.11: AFC D8 - AFC D7 4e.kl.J 25627),
09.30 uur, bijeen 08.45 uur, veld 4
zat. 23.11: geen programma
Voorlopige opstelling:
Reinier van Dantzig, Winsten Polling, Jeffrey
Schaap, Boy Schaper, Arthur Strengers, Go-
dard Strengers, Jos Tambach, Jonathan de
Weers, Manus Polling, Jasper Reinders, Jona
than Ibssa, Mitchel Batista, Carel Knoote
Leiding: Reinier van Dantzig (6763734) en
Bas Polling (6796288)
zat. 16.11: AFC D9 - TOB D2(4e.kl.K 49232),
12.30 uur, bijeen 11.45uur, veld 2
zat. 23.11DCG D8 - AFC D9(4e.kl.K 25746),
13.00 uur, bijeen 12.00 uur, veld 4
Voorlopige opstelling:
Philip Boogaard, Roy Haafst, Titus Kok, Pas
cal Putter, Jonathan Reijn, Jesse Rommerts,
Sebastian Rommerts, Victor van Straelen,
Rene Thoen, Juriaan Budde, Thomas van
Mens, Felix Mulder, Daimon Fiegen, Marik
den Oever,
Leiding: Pascal Thoen (6682322)
AFGELASTINGEN
Luister op zaterdagochtend om een paar mi
nuten over half negen (na het nieuws) naar
Radio Noord-Holland (95.2 MHz).
Wij vallen onder KNVB district West II.
Herhaling van deze berichten volgt om negen
uur. Bij hele vroege uitwedstrijden de leider
van het team opbellen.
AAN DE LEIDERS
Met ingang van zaterdag 16 november zijn de
E1 t/m de E13 ingedeeld in nieuwe poules van
12 teams. Dit is het begin van een nieuwe com
petitie. Kampioenskandidaten (van de najaars
competitie) die nog wedstrijden achter zijn,
kunnen deze inhalen rond de kerstvakantie
(kontakt opnemen met Jan Polane).
Dinsdag 26 november is er weer een leiders
bijeenkomst op AFC. Aanvang 20.45 uur.
AAN DE SPELERS van de El t/m E13
Op zaterdag 30 oktober is er op AFC een
PEPERNOTENTOERNOOI van 9.15 uur tot
ongeveer 12.00 uur.
zat. 16.11DWS D5-AFC D10 (5e kl.B 25931
9.30 uur, bijeen 8.30 uur, veld 1
zat.23.11AFC D10-DCG D9 (5e kl.B 25932)
12.30 uur, bijeen 12.00 uur, veld 2
Nadim Ben Rabba, Tomas Bleker, Lucas
Bouwman, Tyrone de Groot, Merijn Halsema,
Tom v. Kampen, Joey v. Leijenhorst, Jan-W.
Meijerhoven, Joppe Out, Olivier Poederbach,
Hugo Polane, Sieuwerd Teerink
Leiders: Rinus v.Leijenhorst (6980008), Jan
Meijerhoven (6413590)
zat.16.11: AFC El-Pancratius El (le kl.C
58357) 11.00 uur, bijeen 10.30 uur, veld 5.
AFC SPEELT IN WIT.
zat.23.11: ZSGO/WMS El-AFC El (le kl.C
58362) 9.30 uur, bijeen 8.30 uur, veld 2
Toninho Berkleef, Allon Cohen, Robbin Kieft,
Floris Kloes, Benno Nihom, Mike Scholten,
DaniNl Scholtens, Patrick Verwey, Thomas
Weyl
Leiders: Map Nihom (6793148), Willem Kieft
zat. 16.11: VSV El-AFC E2 (2e kl.B 59228)
9.00 uur, bijeen 8.00 uur, veld 3
zat.23.11: AFC E2-Overbos E2 (2e kl.B
59232) 11.00 uur, bijeen 10.30 uur, veld 5
Floris v.Bodegrave, Anthony Botic, Sharon
Henselijn, Berend Holtkamp, Bandy Jacobs,
Wouter Kloes, Jasper Pelsma, Ronald Pieters,
David v.Tiel
Leider: Jan Pelsma (6233264)
zat. 16.11: SDZ E2-AFC E3 (3e kl.E 60553)
11.00 uur, bijeen 10.00 uur, veld 2
zat.23.11: AFC E3-Buitenveldert E2 (3e kl.E
60559) 11.00 uur, bijeen 10.30 uur, veld 5
Sam Bakker, Tino de Bruyn, Ramon v. Duiven
voorden, Isaac Dullemans, Daniel Lionarons,
Sander v.Rossum, Chiel Rouwendaal, Bram
vd Schaft, Lee Sieradzki
Leiders: Maarten v. Rossum (6642678), Ruud
de Bruyn (6716424)