w/ ys*t<\■>.:i-A&.:. sZS;- A^U^.MZnmz§!\
De mascotte van de week bij AFC - T.O.N. E.G.I. D.O. was Michael Parsser uit de Fl, temidden van Henny Kottmann en Henk Bijlsma,
respectievelijk trainer en leider van AFC 1.
zat. 19.10: AFC F2 -FIT Fl (le kl. D 29080),
09.30 uur, bijeen 09.00 uur, veld 3
Daley Blind, Alexander Fieggen, Jeffrey Heus,
Ruben Moses, Gregory Rochat, Bart Sandberg,
Tom Sijtsma, Joakim Smit, Nigel Zurburg
Leiders Hans Zurburg (695 51 41), Micha Mo
ses (673 39 13)
zat. 19.10: Blauw Wit F2- AFC F3 (2e kl. C
29523), 09.30 uur, bijeen 08.30 uur Stadion
plein, veld 2
Felix Admiraal, Steven Bos, Joop Canes, Je
roen Halsema, Daryl van Mieghem, Pablo
Piek, Jonathan Tugendhaft, Milan de Wijs, Mi-
chiel Winkler
Leiders Roy Halsema (671 06 55), Joris de Wijs
(679 14 39), Michael Tugendhaft (679 49 11)
zat. 19.10: AFC F4 is vrij
Thomas Born, Rients van Dongen, Sam Drent-
je, Wim Hakkaart, Mitchell Hulsthoff, Emmet
King, Alexander van Os, Casper Schoffelmeer,
Pieter Tromp, Mathijn Uilenbroek
Leider Mireille Obbes (600 43 19)George Ver
steeg (6442571)
zat. 19.10: DCG F3- AFC F5 (2e kl. D 29634),
11.15uur, bijeen 10.15 uur Stadionplein, veld 5
Wieger d'Arnoud Gerkens, Mark de Beurs,
Max Dekker, Coen Gulcher, Wim Klinken
berg, Adrien Perret, Dylan Price, Milan Ra-
mer, Wout v.d. Veer, Xander Waller.
Leiders Jaap v.d. Veer (676 95 52)Willem Gul
cher (673 61 25), Guy Price (679 79 67)
zat. 19.10: AFC F6 - Orient F3 (3e kl. F 31002),
11.00 uur, bijeenl0.30 uur, veld 2
Jonathan Dullemans, Egon Feiner, Max Hart
Nibbrig, Floris Heyne, Marco Keissen, Elja
Klein Essink, Pieter Lubbers, Enzo Steenhuis,
Tom Teeuwisse
Leiders: Carla en Peter Keissen 679 65 24),
Mark Teeuwisse (685 47 98)
zat. 19.10: OSV F8 - AFC F7 (3e kl. F49328),
09.30uur, bijeen 08.30 uur Stadionplein, veld 1
Darius Blokker, Patrick den Boer, Mark van
Gerwen, Max Magielsen, Dirk de Meijer, Ca-
miel Pietrzak, Donald Stokhof, Victor van Veg-
chel, Jurg Vranic.
Leiders Pieter Magielsen (671 46 89), Henk
Stokhof (676 2246), Erik den Boer (673 50 92)
zat. 19.10: AFC F8 -Buitenveldert F2 (3e kl. G
31111), 12.30 uur, bijeen 12.00 uur, veld 3
Jason Abeln, David Groenteman, Michael Ha
ven, Daniel Juliard, Maxim Klompmaker, Ben
jamin Kool, Gautam Kumar, Benjamin de Lie-
me, Yannick Meijer, Larry Parson
Leider Eddy Meijer (641 21 33), Rob Groente
man (643 61 95)
zat. 19.10: NEA F2 - AFC F9 (3e kl. G 31108),
11.15uur, bijeen 10.15 uur Stadionplein, veld 2
Mark Bary, Jasper Blaisse, Geert Boon, Jurri-
aan Eigenbrod, Fedor de Fretes, Joaqim Kern-
per, Micha Lionarons, Konstant Obdeijn, Step-
han Tijssen.
Leider Ria Tijssen (644 79 43), Nona de Fretes
(644 44 88)
zat. 19.10 AFC F10 -KBV F4 (3e kl. H 31221),
12.30 uur, bijeen 12.00 uur, veld 3
Arne Bartelsman, Casper Brakel, Valentijn van
Eendenburg, Alexander Hes, Felix van Litsen-
burg, Sam Massar, Shane Redondo,Maxime
Singels, Davey van 't Schip, Jelte Velink, Robert
Wevers
Leider Benno Velink (679 87 21)
zat. 19.10: NFC F3 - AFC Fll (3e kl. H 31219),
09.00 uur, bijeen 08.30 uur NFC, veld 2
Iliass en Oussama Al-Hajji, Nick van Dun-
nee.Tim van Galen, Eyal Hilf, Bastiaan van
Leeuwen, Jeroen Melsen, Robin Nijman, Ary-
eh Raber, Abe Scholte, Julian Ubbergen.
Leider: Maarten van Dunnee (676 28 62)
Voor 26.10 dient men er rekening mee te hou
den dat dan de (afgelaste) wedstrijden van
5.10 worden gespeeld. De leiders worden
hierover tijdig geïnformeerd.
Vragen algemene opmerkingen: J. Parsser
644 00 29, email jparsser//euronet.nl