JUNIOREN
.'1Willi:;':'.: imnvjmms-r/^
Jonathan de Weers, Manus Polling, Jasper Reijn-
ders, Jonas Ibssa, Mitchel Batista, Chiraz Muradin
Leiding: Reinier van Dantzig en Bas Polling
(6763734 6796288)
za 7.9: SDZ D3 - AFC D9 (25705), 11.00 uur; bijeen:
10.00 uur, veld 3
za 14.9: AFC D9 - IVV D4 (25706), 12.30 uur; bij
een: 11.30 uur, veld 2
Voorlopige opstelling: Philip Boogaard, Roy
Haafst, Titus Kok, Pascal Putter, Jonathan Reijn,
Jesse Rommerts, Sebastian Rommerts, Victor
van Straelen, Rene Thoen, Juriaan Budde, Tho
masvan Mens, Felix Mulder, Daimon Fieggen
Leiding: Pascal Thoen tel. 6682322.
Nog in te delen D junioren: Rudy Visser (blessure),
Jurre van Kesteren (blessure) en Stephen Selde-
rijk.
MEDEDELINGEN
Op donderdagavond 12-09-96 is er een leidersbij
eenkomst voor de D-juniorenleiders aanvang
20.30 uur op A.F.C.
Scheidsrechters: bij de wedstrijden waarvoor
geen scheidsrechter is aangewezen door de bond,
dient de leider of aanwezige ouders de wedstrijd te
fluiten.
Intrapballen: bij Leo te verkrijgen vanaf 7 septem
ber.
KENNISMAKINGSBIJEENKOMST NIEUWE JEUGDLEDEN
Op maandagavond9september a.s. vindt de traditione
le kennismakingsbijeenkomst plaats voor alle
nieuwe jeugdleden. Aanvang: 18.00 uur. Plaats: ach
terzaal clubhuis. Alle nieuwe jeugdleden (jong ju
nioren én junioren) en hun ouders zijn van harte
welkom. Het AFC-bestuur, de jeugdcommissie en
trainers zijn aanwezig om informatie te verstrekken
en alle vragen te beantwoorden.
TRAININGSTIJDEN
maandag
17.30- 18.30 uur E3, E4, E5
18.30- 19.30 uur E 11-tal (D10), E1, E2
woensdag
14.30- 15.30 uur E1, E2, E3, E4, E5
15.30 -16.30 uur E6, E7, E8, E9, E10, E11, E12,
E13
16.30- 17.30 uur E11-tal (D10)
LEIDERSBIJEENKOMST
Dinsdag 10 september van 20.30 - 21.30 uur.
Afgelastingen worden bekendgemaakt op Radio
Noord-Holland (95.2 MHz) op zaterdagochtend
een paar minuten over half negen en om 9 uur
(KNVB District West II).
NIEUWE NUMMERING VAN DE VELDEN
Het hoofdveld is vanaf nu veld 1Veld 1 wordt veld
2, enz.
PROGRAMMA
za 7.9: AFC D10 (E11-tal) - DWS D5,12.30 uur, veld
2; bijeen: 11.45 uur
za 14.9: DCG D9 - AFC D10 (E11-tal), 13.00 uur, veld
5; bijeen: 12.00 uur
za 7.9: AFC E1 - Herenmarkt E1,11.00 uur, veld 5;
bijeen: 10.30 uur
za 14.9: Blauw Wit E1 - AFC El, 10.30 uur, veld 2:
bijeen: 09.30 uur
za7.9: Blauw Wit E2- AFC E2,10.30 uur, veld 2; bij
een: 09.30 uur
za 14.9: AFC E2-NEAE2,11.00 uur, veld 5; bijeen:
10.30 uur
za7.9: AFC E3 - Swift E2,11.00 uur, veld 5; bijeen:
10.30 uur
za 14.9: Blauw Wi E3 - AFC E3,11.30 uur, veld 2; bij
een: 10.30 uur
za7.9: Blauw Wit E4-AFC E4,11.30 uur, veld 2; bij
een: 10.30 uur
za 14.9: AFC E4 - Swift E3,11.00 uur, veld 5; bijeen:
10.30 uur
za 7.9: AFC E5 - Martinus E4, 09.30 uur, veld 5; bij
een: 09.00 uur
za 14.9: Pancratius E3 - AFC E5,10.45 uur, veld 1;
bijeen: 09.45 uur
za7.9: Pancratius E4-AFC E6,10.45 uur, veld 2: bij
een: 09.45 uur
za 14.9: AFC E6 - Argon E11. 09.30 uur, veld 5; bij
een: 08.15 uur
za 7.9: AFC E7 - Pancratius E5, 09.30 uur, veld 5;
bijeen: 09.00 uur
za 14.9: Argon E12 - AFC E7,10.30 uur, veld bij
een: 09.15 uur
za 7.9: DWS E4 - AFC E8, 09.30 uur, veld 5; bijeen:
08.30 uur
za 14.9: AFC E8 - KBV E7,09.30 uur, veld 5; bijeen:
09.00 uur
za 7.9: WA/Spartaan E3 - AFC E9,10.45 uur, veld 4;
bijeen: 09.45 uur
za 14.9: AFC E9 - KBV E3,12.30 uur, veld 5; bijeen:
12.00 uur
za 7.9: AFC E10 - IVV E6,12.30 uur, veld 5; bijeen:
12.00 uur
za 14.9: DCG E7 - AFC E10, 09.30 uur, veld 3; bij
een: 08.30 uur
za7.9: DCG E8- AFC E11,09.30 uur, veld 5; bijeen:
08.30 uur
za 14.9: AFC E11 - DWV E7,12.30 uur, veld 5; bij
een: 12.00 uur
za7.9: AFC E12 - DWV E8.12.30 uur, veld 5; bijeen:
12.00 uur
za 14.9: OSV E8 - AFC E12,11.00 uur, veld 2; bijeen:
10.00 uur
za 7.9: AFC E13 - OSV E8, 09.30 uur, veld 3; bijeen:
09.00 uur
za 14.9: AFC E13 is vrij!
OPSTELLINGEN
E11-tal (D10)
Leider: Rinus van Leyenhorst, Jan Meyerhoven
Joey van Leyenhorst, Joppe Out, Hugo Polane,
Siewerd Terrink, Thomas Bleker, Tom van Kam
pen, Jan Willem Meyerhoven, Olivier Poeder-
bach, Tyrone de Groot, Nadim B. Rabba, Merijn
Halsema, Lucas Bouwman
E1
Leider: Map Nihom
Toninho Berkleef, Allon Cohen, Robin Kieft, Floris
Kloes, Thomas Weyl, Mike Scholten, Daniel
Scholtens, Patrick Verwey, Benno Nihom
E2
Leider: Jan Pelsma
Floris Bodegraven, Anthony Botick, Sharon Hen-
selijn, Bandy Jacobs, Wouter Kloes, Jasper
Pelsma, Ronald Pieters, David van Tiel, Berend
Holtkamp
E3
Leiders: Maarten van Rossum en Ruud de Bruyn
Sam Bakker, Ramon van Duyvenv., Isaac Dulle-
mans, Sander van Rossum, Daniel Lionarons,
Chiel Rouwendaal, Bram v.d. Schaft, Lee Sierads-
ki, Tino de Bruyn
E4
Leiders: Boy Smits, Mark Zoon
Luciano Zoon, Mike Hollander, Ramon
Kloosterm., Jarno Michielsen, Laurens van Rooy,
Reinier van Rooy, Jeroen Smits, Peter Verhagen,
Bas Verheugd
E5
Leider: Wim Admiraal
Florian Admiraal, Cees Willems, Milio de Charro,
Ole van Ham, Takaki Tedo, Thomas Passchene.,
Mark Pullens, Sander van Steijn, Jair van der Sluis
E6
Leider: Frans Weisz
Jim Brakel, Patrick Fahim, Piet van Eeghen, Marijn
ten Kroode, Thomas Flor, Geza Weisz, Lucas de
Weerd, Zianic Past, Jarwo Gibson
E7
Leider: Oswald Kiemeney
Ingmar Kiemeney, Steven Rubenstein, Alex van
Stokkum, Mathijs Timmermans, Jurdao de Fre-
tes, Elbert Waller, Jacques Huiman, Davey Drie
huis, Michael Maters
E8
Leider: Sjan Sjamsoedin
Hugo Bos, Sebastiaan van Dam, Dimitri Kat, Alric
Morrison, Mink Sjamsoedin, Robin Spiegel, Coen
Slagveld, Boyd Elstrodt, Boris Davin
E9
Leider: Paul Verheij en Bert Lubbers
Julius Ahuis, Timon v.d. Put, Edzard Evenhuis, Ju
lian Kuin, Thomas Lubbers, Renko Verheij, Joost
van Eijmeren, Boris Lefeber, Steven de Wit
E10
Leider: JC
Gilles van Kesteren, Richard Root, Victor Schie-
ring, Philip Hes, Omri de Boers, Oskar Mulder, Wil
lem de Grave, Timon Hagen, Bart v.d. Meert
E11
Leiders: Ton Schieberge en Frits van Lingen
Thomas Abeln, Addy Barsoum, Nicolai Goetheer,
Daniel Haven, Philip Meijer, Nils van Lingen, Brett
Schieberge, Jamy van Velzen