PROGRAMMA
Sloterpark E1 - AFC E6
1-2
PROGRAMMA PROGRAMMA ZATERDAG 20 APRIL
AFC E7-Swift E5
8-2
tijd
wedstrijd
klasse
nr.
veld
Abcoude E8-AFC E8
5-1
15.00
AFC Vet. - VOC Vet.
2
St. Martinus E5 - AFC E10
4-8
14.00
WA/Spartaan - AFC
143
134
AFC E11 - KBV E5
KBVn.o.
14.30
AFC 2 - V&V 3
221
151
1
AS'80 E14-AFC E12
8-1
14.30
AS '80 V2 - AFC V1
022
044
2
AFC F1 - NFC F1
3-0
14.00
OSC2-AFC3
040
110
1
DWV F1 - AFC F2
4-1
AFC 4 is vrij!
OSV F2 - AFC F3
3-3
14.30
Legmeervogels 9 - AFC 5
055
167
4
AFC F4 - Sloterpark F1
2-5
12.30
AFC 6 - V&V 5
052
150
3
AFC F5 - Diemen F3
0-4
12.00
De Geuzen 9 - AFC 7
056
173
2
KMVZ F1 - AFC F6
0-7
14.30
A'veen/Oscars 8 - AFC 8
060
176
1
WA/Spartaan F2 - AFC F8
1-0
14.30
AFCA1 - FC Zwolle A1
302
3012
H
AFC F10-IVVF4
1-0
14.30
Quick Boys B1 - AFC B1
323
3058
UITSLAGEN ZONDAG 14 APRIL
DHC-AFC
UVV2-AFC2
Velsen 2 - AFC 3
AFC 4 - Roda '23 2
AFC 5 - Pancratius 2
AFC 6 - DWG 2
AFC 8 - RAP 6
Sloterdijk 5 - AFC 9
Aalsmeer 6 - AFC 10
ZRC/Herenmarkt 7 - AFC 12
AFC A2 - OSV A1
KDO A1 - AFC A3
AS '80 B2-AFCB2
AFC B3 - DWS B3
AFC B4 - De Meteoor B1
AFC C2-AGBC1
Al Achbal C1 - AFC C3
Voorland C3 - AFC C4
RKDES BM - AFC C5
AFC C6 - DCG C4
UITSLAGEN MAANDAG 15 APRIL
AFC D2 - Amstelland
AFC D3 - Zeeburgia D3
Argon D6-AFC D6
AFC E5 - Legmeervogels E3
AFC E7 - Legmeervogels E8
UITSLAGEN WOENSDAG 17 APRIL
Abcoude C4 - AFC C4
UITSLAGEN DONDERDAG 18 APRIL
NEA5-AFC 10
AFC 11 - Sloterdijk 6
AFC B jun. - OSDO B jun.
De Meer B1 - AFC B4
RKAVC2-AFC C6
0-2
1-1
1-0
0-2
2-2
4-2
1-6
4-1
6-0
7-3
6-4
1-6
1-2
2-3
5-2
2-5
3-2
2-1
3-2
12-2
9-0
2-1
2-0
0-2
3-0
PROGRAMMA JEUGDDAGEN 20 APRIL
Eigen wit reserve shirt meenemen!
poule 024; terrein: DCG; aanvang: 09.30 uur
AFC D1 - DCG D1 - DWS D1 - WA/Spartaan D1
poule 029; terrein: DCG; aanvang: 12.00 uur
AFC D2 - DCG D4 - DWSV '61 D1 - Swift D3
poule 033; terrein: Buitenveldert; aanvang: 10.00 uur
AFC D3 - Buitenveldert D3 - Sloterdijk D2 - USMA D1
poule 034; terrein: De Germaan; aanvang: 10.00 uur
AFC D5 - Buitenveldert D2 - DWS D3 - De Germaan D1
poule 035; terrein: De Germaan; aanvang: 10.00 uur
AFC D4 - KBV D4 - Pancratius D2 - Sloterdijk D3
poule 036; terrein: DCG; aanvang: 12.00 uur
AFC D6 - DCG D5 - WA/Spartaan D2
poule 037; terrein: Swift; aanvang: 10.00 uur
AFC D7 - Blauw Wit D3 - DCG D6 - Swift D4
poule 040; terrein: KBV; aanvang: 11.45 uur
AFC D8 - Blauw Wit D4 - KBV D5 - Pancratius D3
poule 041; terrein: ZRC/Flerenmarkt; aanvang: 10.00 uur
AFC D9 - KBV D6 - Neerlandia/SLTO D3 - ZRC/Flerenmarkt
D2
poule 070; terrein: DWV; aanvang: 11.45 uur
Abcoude D12 - AFC D10 - DCG D7 - DWV D5
poule 154; terrein: Blauw Wit; aanvang: 10.00 uur
AFC E2 - Blauw Wit E1 - DCG E2 - Gold Star/SNA E1
poule 157; terrein: Eendracht '82; aanvang: 10.00 uur
AFC E3 - Eendracht '82 E1 - SDZ E2 - Swift E4
Alle teams dienen hun wedstrijden te spelen op de velden wel
ke in de rubriek 'programma' staan vermeld. Al worden op be
paalde momenten velden niet bespeeld, mag er niet worden
geruild!
poule 159; terrein: SDW; aanvang: 11.45 uur
AFC E4 - Buitenveldert E2 - DWS E2 - SDW E2
poule 163; terrein: Sport; aanvang: 10.00 uur
AFC E5 - Neerlandia/SLTO E4, Sport E1 - WA/Spartaan E2
poule 165; terrein: V&V; aanvang: 10.00 uur
AFC E6 - Swift E5 - V&V E1 - WA/Spartaan E3
poule 170; terrein: Swift; aanvang: 11.30 uur
AFC E7 - Buitenveldert E3 - Pancratius E4 - Swift E6