besloten met een panel van bekende sportmensen. Uiteraard zit daar ook een AFC-er bij en wel onze eigen Pim van de Meent. Erg leuk Pim, en aan u het advies: luister eens. Iedere twee weken vindt u de Schakel in de brievenbus, wat voor vele AFC-ers de gewoonste zaak van de wereld is. De ad ministratie voor de verzending wordt gedaan door Sep en Jo Bonnet. Even aandacht voor deze stille werkers. Ter gelegenheid van de 85e verjaardag van erelid Otto van Rijn, ontmoette ik kleinzoon Nicolaas van Ommeren, tot voor kort uitkomend in het zaterdagvoetbal. Nicolaas is evenals zijn vader en broers fervent aanhanger van het eerste elftal. De dag na de verjaardag van zijn grootvader slaagde hij voor het examen makelaar onroerend goed, waarmede wij hem van harte gelukwensen. Nu dat wij het toch over gelukwensen hebben, vraag ik uw aandacht voor het huwelijk van een drietal AFC-ers. Opzaterdag 20 april a.s. zal MichaelDukker 'm het huwelijk tre den met Gerrianne Hazewinkel. Michael voetbalt in Zat 5, speelt cricket bij de ACC en is de zoon van Hans en Diny. Op 26 april a.s. trouwen Mireille Versteeg en RobertObbes. Mi reille is een dochter van George en Tiny, die beiden veel bij de jeugdwedstrijden van AFC als scheidsrechter hebben opge treden. Tiny is helaas een aantal jaren geleden bij een ver keersongeval omgekomen. Mireille is jeugdleider bij de Juni oren F4. Een dag daarna treden in het huwelijk Rokus Hoogendoorn en Nicoiette van Kimmenaede. Rokus was jarenlang de captain van het eerste elftal en treedt thans op als vice-captain. Ro kus' zoon Rokus sr. (de oudere AFC-ers denken dan aan de wedstrijd in 1961 tegen Celeritudo) is een oer-AFC-er en ook Nicoiette weet al haar weg op Goed Genoeg. Wij wensen de drie bruidsparen van harte geluk met hun huwelijk en uiter aard een geweldige huwelijksdag. Zaterdag 23 maart jlzag ik de wedstrijd van Zaf 2 tegen CSW 2. Het doel van AFC werd in deze wedstrijd verdedigd door Ir- vin Waas, in het verleden keeper van de Junioren A1, die begin 1995 door een forse blessure werd uitgeschakeld. In deze wedstrijd maakte hij zijn rentree. Irvin trad in het verleden op als jeugdleider, doch heeft wat minder tijd daar hij de studie volgt aan de Hogere Hotelvakschool in Den Haag. Wij wensen hem succes met de studie. Bonny Moedig was zo ongelukkig om bij de wedstrijd van het 2e elftal tegen EDO zijn been te breken. Vanaf deze plaats wensen wij hem een spoedig herstel. Wat de ziekenboeg betreft kunnen wij u gelukkig meedelen, dat Jannie Rimini inmiddels weer thuis is bij Lex. Namens de AFC wensen wij haar het allerbeste en zenden haar onze groeten. Ons lid van verdienste Cor Quint sukkelt met zijn gezondheid en moest een aantal behandelingen ondergaan. Inmiddels heb ik contact met hem gehad en laat hij de AFC-ers groeten. Namens de club ook hem een spoedig herstel gewenst. Donateur Joop v.d. Muysenberg, trouw supporter van het eer ste elftal, is opgenomen in het ziekenhuis. Namens de AFC wensen wij hem van harte beterschap. Mary van Doesburg verblijft thuis en haar behandelingen zijn inmiddels gestopt. Echtgenoot Freek verzorgt haar met liefde waarbij ook zoon Ron en schoondochter Karin zijn betrokken. Vanaf deze plaats wensen wij Mary het allerbeste, zenden haar onze groeten en denken wij aan haar. Tenslotte had ik contact met Miep Ridderikhoff, echtgenote van de legendarische in 1987 overleden Rik, Nobelprijswin naar bij de AFC en lid van verdienste bij de ATC. Miep is nog steeds ondersteunend lid en ook haar zoon Roel is nog be trokken bij de AFC. Reden van mijn contact met Miep was de mededeling, dat haar zoon Bob op de veel te jonge leeftijd van 51 jaar was overleden. Namens de AFC wensen wij Miep met haar familie alle sterkte om dit verdriet te verwerken. U weet wellicht, dat ondergetekende in november j.l. de eer volle functie van voorzitter Jan Steensma als voorzitter van de Zilveren Ploeg heeft overgenomen. Hij voegt zich daarbij in de rij van voorgangers als Max de Bruin sr., Arie Waayer, Dio Her mens en uiteraard Jan Steensma. Jan verzorgde in een lange reeks van jaren de rubriek in de Schakel 'On dit en datjes' en verstrekte u informatie over andere zaken dan het voetbal. Daar deze rubriek een soort voorloper was van deze nieuwe rubriek, wilde ik dit toch even memoreren. Ja, en dan die Zilveren Ploeg. Circa 200 leden, die langer dan 25 jaren lid zijn van de AFC, een voorbeeld van de grote stabili teit in onze vereniging! Het lijkt mij leuk om in het vervolg de ja rige leden van deze Zilveren Ploeg (zij krijgen van de ploeg een verjaardagskaart) in mijn rubriek te vermelden, zodat u deze leden, indien u dit wenselijk acht, kunt feliciteren. In de komende twee weken vieren de volgende leden hun ver jaardag: Doby Polak (3 april), Hans Rooze (4 april), Ab Land man (5 april), Frits Seunke (6 april), Cor Quint (6 april), Ernst Huisman (10 april), Ge Burger (11 april), Chris Schroder (14 april) en Ronald Sarfaty (16 april). Aan al deze leden onze hartelijke felicitaties. Bij het ingaan van de leden wil ik tenslotte graag een groepje mensen in het 'zonnetje' zetten, die weliswaar geen lid zijn van AFC, doch toch met de AFC verbonden zijn en zeker geen onbekenden zijn voor een goed oplettende sportparkbezoe ker. In deze periode, waarin veel gesproken en gelezen wordt over de verbeteringen van onze velden en de mogelijke aanleg van een kunstgrasveld, is het een goede zaak deze heren eens in beeld te brengen. 6

Schakels (clubbladen) | 1996 | | pagina 6