PROGRAMMA
-
-
-
AFC 5 DA
1.
Sander Steijn
5
2.
Derk Grot
2
Erwin Teunissen
2
Michael Hoed
2
5.
Theo van Dijk
1
6.
Alex Koek
1
Michiel Reddering
1
8.
Hans Muller
Joris Willems
Dennis Voet
Zaterdag 1
D
1.
Michael Kandhai
10
2.
Ulrich Landvreugt
8
3.
Peter Draaisma
4
Rob Groenteman
4
5.
Ewald van de Bogt
3
Ali Akgun
3
7.
Dirk-Jan Bakker
1
Jerry Bouterse
1
Zaterdag 2
D
1.
Peter Draaisma
5
2.
Jos Blank
2
Remco Post
2
Theo Husers
2
Sander Haagsma
2
6. Hans Hulst
Michael Kinsbergen
Sep van Zweeden
Jeroen Beck
Rene Husers
Martin Stengel
Junioren A1
1. Guy Lindeboom
2. Dennis Husers
3. Laurens Bianchi
4. M. v.d. Oude Wetering
George The
Justin Axwijk
7. Marlon Deekman
8. Oscar Keuter
9. Rody Spaan
10. Joey Esiony
Astrando Rijp
Junioren B1 D
1. Bart v.d. Bergh 6
2. Wensley Tiendalli 5
3. Wouter v.d. Herik 3
4. OmarSakoumi 1
Simon v.d. Woude 1
Bas Visser 1
Stephan Sander 1
DE STANDEN VAN ALLE 71 AFC-TEAMS HANGEN OP
HET PRIKBORD IN DE HAL VAN HET CLUBHUIS.
CHRIS SCHRODER, tel. 6 15 27 51
Alle teams dienen hun wedstrijden te spelen op de velden wel
ke in de rubriek 'programma' staan vermeld. Al worden op be
paalde momenten velden niet bespeeld, mag er niet worden
geruild!
PROGRAMMA ZATERDAG 27 JANUARI
AFC Vet. -
14.30
RKAVIC - AFC
143
132
14.30
AFC2-ZOB2
221
151
1
14.00
KBV V2 - AFC V1
022
041
2
12.00
Neerlandia/SLTO 2 - AFC 3
040
110
3
14.30
AFC 4 - Wartburgia 4
044
133
4
eigen wit reserve shirt
12.30
Delta Lloyd 2 - AFC 5
055
168
2
12.30
AFC 6 - Osdorp 2
052
153
3
10.00
WVHEDW 10-AFC 7
056
174
1
14.30
AFC 8 - Roda '23 4
060
181
3
12.00
Ajax A2 - AFC A1
302
3008
14.30
AFC B1 - UVS B1
323
3059
H
11.15
Voorland D1 - AFC D1
801
002
1
11.00
AFC D2 - OSV D1
804
019
1
11.00
Devo '58 D1 - AFC D3
807
033
1
09.30
AFC D4 - Neerlandia/SLTO D2
809
043
1
eigen wit reserve shirt
11.15
KBV D3 - AFC D5
814
070
2
09.30
AFC D6 - Abcoude D7
814
071
3
11.00
AFC D7 - SDZ D3
816
083
3
13.30
AFC D8 - Amstelland D5
818
098
2
12.30
AFC D9-Orient D3
819
100
1
13.30
AFC D10 - Zeeburgia D4
822
116
4
11.30
Buitenboys E1 - AFC E1
901
128
3
11.00
AFC E2 - Roda '23 E2
904
146
4
10.30
Argon E2 - AFC E3
906
154
4
11.00
AFC E4- Diemen E4
913
185
4
09.30
A'veen/Oscars E2 - AFC E5
914
189
1
09.30
AFC E6 - Buitenveldert E4
918
213
4
10.00
Pancratius E3 - AFC E7
918
212
1
09.30
AFC E8 - St. Martinus E4
922
236
4
eigen wit reserve shirt
10.00
RKAV E3 - AFC E9
922
235
3
12.30
AFC E10 - DCG E6
923
242
4
10.00
PANCRATIUS E4-AFC E11
923
241
2
12.30
AFC E12 - Argon E7
926
260
4
09.30
AFC E13-Almere E12
930
2
11.30
Fortius F1 - AFC F1
950
282
K
K= kunstgras; denk om schoeisel!
09.30
AFC F2-DIEMEN F1
951
289
2
11.00
Abcoude F2 - AFC F3
952
293
K
k=kunstgras; denk om schoeisel!
11.00
AFC F4 - Blauw Wit F2
957
320
2
11.15
Pancratius F2 - AFC F5
958
324
1
11.00
AFC F6 - Sloterdijk F3
965
362
2
09.30
IVV F3 - AFC F7
962
342
3
12.30
AFC F8 - Pancratius F3
964
356
2
eigen wit reserve shirt
11.30
ADEF5-AFC D9
973
394
2
12.30
AFC F10 - Almere F7
966
368
2
11.30
Diemen F7 - AFC F11
976
408
3
17