F JUNIOREN Na de ontboezemingen van Peter over de F11 dit keer ver slag/kennismaking van Jan Pelsma over zijn F1 en van Boy Smits, samen met Mark Zoon leider van de F2, over de F2. Elke thuiswedstrijd van AFC1 is een E of F-junior mascotte bij de wedstrijd. De penalty-specialisten van de E4 in de rust van AFC - DHC, samen met de keeper van de A-selectie Claudio Rizzuni. Staand v.l.n.r.: Tino de Bruyn (keeper), Claudio Rizzuni, Tom my Winkler. Zittend v.l.n.r.: Isaac Dullemans, Sam Bakker, Michiel Win kler, Lee Sieradzki en Chiel Rouwendaal. Vorige keren viel deze eer te beurt aan Victor Schiering (F3), de tweede wedstrijd aan Jeffrey Heus (F9), en de derde wed strijd was het Michiel Winkler (F4), die met het eerste de war ming up mocht meedoen en daarna de aftrap mocht verrich ten. Ook indien je niet wordt uitgekozen om mascotte te zijn, is het leuk om een wedstrijd van het eerste te bezoeken. Dus F- ouders, laat uw zoon en andere gezinsleden kennismaken met het topvoetbal van AFC! De F1-boys De resultaten in de oefenwedstrijden waren goed. Met en thousiasme werd er gespeeld en bovendien ook nog veel ge scoord! De ouders/supporters waren dan ook, met mij, heel nieuwsgierig hoe het in de competitie zou gaan. De 1e wedstrijd tegen Abcoude was veelbelovend, want de tip 'samen spelen' werd heel behoorlijk uitgevoerd. Weliswaar in het begin wat nerveus, bleek alras dat de F1-boys als team te sterk was voor Abcoude. Wouter, Floris, Ronald en Bandi let ten heel goed op en daardoor kreeg Abcoude bijna geen kans om Berend op de proef te stellenMet soms heel goede combi naties speelden Rydell de 2 Davids en Jasper Abcoude uit en de 4-0 voorsprong bij de rust was verdiend. Jammer genoeg werd in de 2e helft de 'overspeeltip' nogal eens vergeten, omdat de scoringsdrift te groot was. De 8-0 eindstand werd bereikt en Jasper was met 4 goals de topsco- De tweede wedstrijd bij Buitenboys in Almere was jammer ge- p noeg nogal rommelig. Enige Buitenboys-spelers waren zeer t onbesuisd, waardoor bij ons nogal wat blessures kwamen. De teleurstelling bij de supporters overzo'n speelwijze was groot, doch de F1-boys lieten zich niet van de wijs brengen en won nen zeer terecht met 3-0. Dat het ook anders kan bewees Waterwijk, uit alweer Almere, 't inde volgende wedstrijdZeer sportief en aanvallend spelend gaf Waterwijk volwaardig partij en de F1-boys moesten alle zeilen bijzetten om Waterwijk het scoren te beletten. Omdat Ronald er jammer genoeg niet bij was, moest daarom door de 'aanvallers' wat verdedigender worden gespeeld. Berend liet zien dat op hem kon worden gerekend en na de 1-1 ruststand werd na de rust met veel inzet gespeeld. Doch een fraai schot van Bandi vanaf 20 meter werd de overwinning toch wel ver diend behaald. Alle waardering was er echter ook voor Waterwijk! De tweede thuiswedstrijd tegen Roda '23 was eigenlijk snel beslist. Roda '23 verweerde zich dapper, doch het overwicht was te groot en doelpunten konden niet lang uitblijven. Net als tegen Abcoude werd de 'overspeeltip' echter nogal eens ver geten, doch de 10-0 overwinning was hoog genoeg. Tot nu toe zijn dus alleen maar overwinningen behaald en dat is natuurlijk heel goed. De stemming in het team is goed en op de trainingen is bijna altijd iedereen aanwezig. Trainen is heel belangrijk, volg dus de aanwijzingen met inzet op en speel eigenlijk net alsof je een echte wedstrijd speelt tip!). De start is veelbelovend en als de komende wedstrijden ook als TEAM wordt gespeeld, dan zullen jullie, doch ook de ouders/ supporters, nog veel plezier hebben dit seizoen. JAN PELSMA. LEIDER F1-BOYS F2 - Of: hoe maakt men van 10 spelers een team Mag ik even aan iedereen voorstellen: Bas (vindt zijn plaats op iedere plek in het veld), Jarno (super keeper annex onrust zaaier in de verdediging van de tegenstander), Jeroen (van achteren naar voren, neem een corner en snel weer terug), Laurens (de aanvaller, die helpt verdedigen in de aanval), Lu ciano (de rust zelve, maar als ze in mijn buurt komen, dan....), Mike (de 'man' met overzicht en de geslepen passes), Peter (als ze bij me in de buurt komen, dan pak ik lekker de bal af), Ramon (spits bij uitstek met het Patrick Kluivert-gevoel voor de bal), Reinier (rots in de branding in de verdediging) en Sha ron (langs mij kom je toch niet en als je er langs komt, haal ik je Ij gewoon weer in). 10 spelers met meestal een enorme inzet en enthousiasme. De jongens hebben vaak zoveel energie, vooral in de eerste helft, dat ze alles ZELF willen opknappen. Na vier wedstrijden achter de rug te hebbenwordt er toch al goed (over)gespeeld Op tijd overspelen is erg belangrijk. De één na laatste wedstrijd tegen de F1 van Diemen is heir een goed voorbeeld vanDoor goed vrij te lopen en af en toe op het I juiste moment over te spelen kwamen we in de laatste minu ten van de wedstrijd op een meer dan verdiende 1-1. Hardstik- ke goed gespeeld jongens! De laatste wedstrijd tegen DCG werd thuis met redelijk grote cijfers verlorenonder andere doordat dit team in het bezit was van wel vier super spitsen met een goed gevoel voor richting. Toch worden we steeds meer een echt team. Dus jongens, doorgaan zo! BOY SMITS

Schakels (clubbladen) | 1995 | | pagina 19