112
Blauw Wit F3B, AFC F7B, Pancratius F3B, KBV F3B
14.30
AFC A1 - Go Ahead Eagles A1
302
3010
H
aanvang: 10.00 uur; veld:
1C en 1D
14.00
11.00
Voorland B1 - AFC B1
AFC D1 - WA/Spartaan D1
323
801
3057
002
1
terrein SDZ:
11.30
AS'80 D2-AFC D2
804
019
1
113
SDZ F2A, DWS F4A, Sloterdijk F3A, AFC F9A
09.30
AFC D3 - Eendracht D1
807
035
1
aanvang: 10.00 uur; veld:
2A en 2B
09.30
11.00
DWS D3 - AFC D4
AFC D5 - Argon D6
809
814
049
078
2
3
114
SDZ F2B, DWS F4B, Sloterdijk F3B, AFC F9B
09.30
Argon D5 - AFC D6
814
079
2
aanvang: 10.00 uur; veld:
2C en 2D
10.00
09.30
SDW D2 - AFC D7
AFC D8 - Fortius D4
816
818
091
105
2
3
terrein Buitenveldert:
eigen wit reserve shirt
119
Buitenveldert M5A, Pancratius F5A, AFC F11A,
10.00
Sloterdijk D3-AFC D9
820
114
1
RKDESF5A
11.15
Voorland D5 - AFC D10
822
125
1
aanvang: 10.00 uur; veld: 2A en 2B
11.00
AFC E1 - Almere E1
901
127
4
10.00
Legmeervogels E2 - AFC E2
904
146
2
120
Buitenveldert M5B, Pancratius F5B, AFC F11B,
11.00
AFC E3 - KBV E3
911
183
4
RKDESF5B
11.00
Abcoude E4 - AFC E4
914
199
4
aanvang: 10.00 uur; veld: 3C en 3D
K=kunstgras; denk om schoeisel!
09.30
AFC E5-KDO E2
914
199
4
terrein Sloten:
eigen wit reserve shirt
121
Sloten F3A, Blauw Wit F4A, DCG F6A, AFC F10A
09.30
DWS E3 - AFC E6
918
223
K
aanvang: 10.00 uur; veld: 2A en 2B
K=kunstgras; denk om schoeisel!
09.30
AFC E7 - Xanthos E2
918
222
4
122
Sloten F3B, Blauw Wit F4B, DCG F6B, AFC F10B
eigen wit reserve shirt
aanvang: 10.00 uur; veld: 2C en 2D
09.00
NFC E5-AFC E8
922
247
4
12.30
AFC E9 - Abcoude E8
922
246
4
09.30
ZSGOE2-AFC E10
923
253
1
PROGRAMMA ZONDAG 10 SEPTEMBER
12.30
AFC E11 - St. Martinus E6
923
252
4
14.30
AFC-AFC'34
501
056
H
eigen wit reserve shirt
12.00
DEM2-AFC2
610
393
10.00
Pancratius E5 - AFC E12
926
271
2
10.30
HRC2-AFC3
621
399
11.00
Buitenveldert E5 - AFC E13
926
269
2
11.30
DWS 2 - AFC 4
622
406
09.30
AFC F1 - Abcoude F1
950
276
2
14.30
AFC5-DSS2
644
453
1
09.30
IVV F1 - AFC F2
951
282
3
14.30
AFC 6 - Almere 3
111
553
2
09.30
AFC F3 - DWV F2
952
287
2
14.00
Jos/Watergraafsmeer 4 - AFC 7 217
610
1
10.00
Gold Star/SNA F1 - AFC F4
957
315
1
14.30
AFC 8 - DWG 3
318
663
3
11.00
AFC F5 - Abcoude F4
958
320
2
12.00
Sloten 5 - AFC 9
312
627
2
09.30
DWV F4 - AFC F6
965
363
3
14.30
AFC 10 - NFC 6
315
644
4
11.00
AFC F7 - Voorland F4
962
345
2
12.00
KBV 7-AFC 11
412
693
3
10.00
KBV F3 - AFC F8
964
357
3
09.30
AFC 12 - Abcoude 10
411
685
2
12.30
AFC F9 - WA/Spartaan F2
964
356
2
12.00
AFC A2 - Pancratius A1
499
770
2
10.00
Zeeburgia F4 - AFC F10
966
368
3
eigen wit reserve shirt
12.30
AFC F11 - Neerlandia/SLTO F3
967
374
2
12.00
KBV A1 - AFC A3
513
790
1
12.00
AFC A4 - Overamstel A2
521
794
4
12.00
Almere B1 - AFC B2
601
809
1
PROGRAMMA ZONDAG 17 SEPTEMBER
12.00
NFC B1 - AFC B3
612
828
4
14.00
DWV - AFC
501
052
12.00
AFC B4-NFC B2
621
839
3
11.30
AFC2-EDO 2
610
392
H
09.30
AFC C1 -FNCC1
702
871
1
eigen wit reserve shirt
20.0A
FC C2 - OSV C2
712
882
1
11.30
AFC 3 - Stormvogels 2
621
398
1
09.30
Almere C3 - AFC C3
714
893
4
14.30
AFC 4 -CDW 2
622
403
1
12.00
SDZ C1 - AFC C4
721
899
3
11.30
Stormvogels 4 - AFC 5
644
451
09.30
AS '80 C4-AFC C5
723
911
2
12.30
Diemen 3 - AFC 6
111
551
3
09.30
AFC C6 - KBV C3
724
917
4
14.30
AFC 7 - Pancratius 7
217
609
661
626
2
09.30
AFCC7-FNCC2
726
929
3
14.00
14.30
eigen wit reserve shirt
Pancratius 9 - AFC 8
AFC9-DCG6
318
312
3
3
PROGRAMMA ZATERDAG 16 SEPTEMBER
12.00
Fortius 4 - AFC 10
315
644
3
15.00
Kampong Vet. - AFC Vet.
14.30
AFC 11 - SDZ 5
412
690
4
14.30
AFC-AS '80
143
132
1
14.30
KLM 5-AFC 12
411
685
1
12.00
CSW 3 -AFC 2
221
151
14.30
DCG A2 - AFC A2
499
768
2
14.30
AFC V1 - RKAV V2
022
044
2
12.00
AFC A3-RKAV A1
513
789
2
14.30
AFC 3 - DVVA 4
040
118
4
12.00
AFC B2 - Pancratius B1
601
808
3
14.00
KBV 2-AFC4
044
143
2
eigen wit reserve shirt
14.30
AFC 5 - DVVA 9
055
183
3
12.00
AFC B3-RKAVICB1
612
825
4
14.30
AMVJ 6 - AFC 6
052
166
2
10.00
Roda'23 B2-AFC B4
621
837
4
12.30
AFC7-OSC4
056
189
3
14.30
Bijlmer C1 - AFC C1
702
869
1
14.30
AMVJ 7-AFC 8
060
194
3
10.00
DCG C2-AFC C2
712
879
3
9