ZAALVOETBAL
F3: Daley Blink, Ole van Ham, Philip Hes, Gilles van Kesteren,
Richard Root, Victor Schiering, Joey Singles, Charly Slagter,
Nigel Zurburg
Leiders: Hans Zurburg (6955141) en Mario Singels (6183408).
GOLD STAR SNA F1 - AFC F4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
AFC
F4: Omri de Boers, Joris Bouwens, Milio de Chiarro, Willem de
Grave, Timon Hagen, Ezra Jacobs, Oscar Mulder, Sander van
Steyn, Michiel Winkler, Taka
Leiders: Joop de Boers (6737878) en Mireille Versteeg.
AFC F5-ABCOUDE F4, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
F5: Thomas Abeln, Addy Barsoum, Nicolai Goetheer, Daniël
Haven, Julian Kuin, Niels van Lingen, Philip Meyer, Ruben
Moses, Wim Ostendorf, Brett Schiebergen
Leiders: Eddy Meyer (6412133) en Micha Moses (6733913).
DWV F4 - AFC F6, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur AFC
F6: Florian Admiraal, Bas Barteling, Fer Grapperhaus, Jorden
Hagenbeek, Essam Jansen, Michael Parsser, Jaap van
Schaik, Joakim Smit, Arthur Suermondt
Leiders: Wim Admiraal (6175102) en Fer Grapperhaus
(6647625).
AFC F7 - VOORLAND F4, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
F7: R. v.d. Boogert, Thijs Bos, Youri Bottse, Felix van Es, Mario
Kalter, Charly v.d. Meijden, Mark Pullens, Mitchell Ramsahai,
Kees Willems, Sawa Kouimtzidis
Leider: René Kalter, tel. 6159243.
KBV F3 - AFC F8, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC
F8: Steven Bos, Diego Caeiro, Jeroen Halsema, Thomas Pa-
schenegger, Gregory Rochat, Ruben Rouwendaal, Axel Ru-
eb, Tom Sijtsma, RutgerTeulings
Leider: Roy Halsema, tel. 6710655.
AFC F9 - WA/SPARTAAN F2,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur AFC
F9: Wim Hakkaart, Jeffry Heus, Emmet King, Joel Mozes, Pa-
blo Piek, Bart Sandberg, Casper Schoffelmeer, Alexander
Swaab, Jonathan Tugendhaft, Martijn Uilenbroek
Leider: Michael Tugendhaft, tel. 6648412.
ZEEBURGIA F4 - AFC F10, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC
F10: Mark de Beurs, Joop Canes, Max Dekker, Coen Gülcher,
Sacha Hausel, Willem Klinkenberg, Max Machielsen, Wout
v.d. Veer, Milan de Wijs
I Leider: Willem Gülcher, tel. 6736125.
I AFC F11 - NEERLANDIA/SLTO F3,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur
AFC
F11: Jonathan Dullemans, Egon Feiner, Max Hart Nubrig, Flo-
ris Heijne, Marco Keissen, Elja Klein Essink, Enzo Steenhuis,
Tom Teeuwissen, Max te Velde, Jorn Kwakkelstein
Leiders: Carla en Peter Keissen, tel. 6796524
Nog in te delen: Adriaan Berre.
PROGRAMMA 1
woensdag 13 september, Sporthallen Zuid H3
Beker Heren: Plein '83 1 - AFC 1, 20.40 uur
Scheidsrechter: A. van Hilten
PROGRAMMA 2
vrijdag 22 september, Oostenburg Hal
1B aw TOG 1 - AFC 1, 20.30 uur
Scheidsrechter: F. Mol
Bij de indeling van de eerste klasse en een beschikbare
plaats, werd AFC 1 op grond van het behaalde resultaat, een
2e plaats, gepromoveerd! En komt dus deze competitie uit in
de eerste klasse B!
De selectie bestaat uit: W. Husers (aanvoerder, 2341), Th. Hu-
sers (2357), R. Husers (4706), W. Haagsma (4386), J. Blank
(4361), B. v.d. Jagt (2570), J.W. Olyslagers (4168), M. Verburg
(2145)
Toegevoegd op afroep zijn: J. Walker (2549) en J. de Jager
(3251)
Afschrijvingen opstellingen
W. Husers, tel. 6 59 64 10.
Algemene mededelingen
Wegens te geringe belangstelling zijn het tweede en vetera-
nenteam uit de competitie genomen!
20