D JUNIOREN
De kennismakingsbijeenkomst op 28 augustus jl. was een
groot succes! Zie voor enkele veel gesteld vragen en de ant
woorden elders in deze Schakel.
ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE
Dames en heren leiders D, E en F teams
Onderstaand de geplande leidersbijeenkomsten in het AFC
clubhuis:
D junioren leiders maandag 11 september om 21.30 uur
E junioren leiders maandag 11 september om 20.00 uur
F junioren leiders donderdag 7 september om 21.00 uur
MAANDAG 11 SEPTEMBER, 21.30 UUR LEIDERSBIJEEN
KOMST D JUNIOREN IN AFC CLUBHUIS!
TRAININGSSCHEMA D JUNIOREN '95/'96
ingangsdatum woensdag 11 september
maandag 16.30 uur D4, D5, D6, D7, D8, D9
17.30 uur D2, D3
18.30 uur D1
woensdag 15.30 uur D1, D2
16.30 uur D3, D4, D5
17.30 uur D6, D7, D8, D9
Zaterdag 9 september: bekerprogramma.
Zaterdag 16 september: begin competitie seizoen '95/'96
za 9.9: DWS D1 - AFC D1, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
za 16.9: AFC D1 - WA/SPARTAAN D1,11.00 uur; bijeen: 10.15
uur
Scheidsrechter: J. van Walbeek.
Voorlopige selectie D1:
Menno Blaisse, Louis Stam, Martijn Munniksma, Koen Mun-
niksma, Badr Kassmi, Ben Jacob, Leon Haverkamp, Michael
Bogaard, Jochem Polane, Ben Ullitz, Woutervan Diemen, Ro-
ry Ligthart, Thomas Heemskerk
Leider: Geert Haverkamp (6169122) en Martin Bogaard
(6911163).
za9.9: DE METEOOR D2-AFCD2,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur
za 16.9: AS '80 D2 - AFC D2, 11.30 uur; bijeen: 10.15 uur
Voorlopige selectie D2:
Lo Andela, Niels Kronenburg, Merijn Bruystens, Rene Glastra
van Loon, Murat Guzeler, Jason Konig, Tom Verhagen, David
Blok, Merlin Stots, Jerry Hollander, Rik Vermeulen, Vincent
de Groot
Leider: Chris Bruystens, tel. 6121626.
za 9.9: NEERLANDIA/SLTO - AFC D2,10.00 uur; bijeen: 09.00
uur
za 16.9: AFC D3 - EENDRACHT D1, 09.30 uur; bijeen: 09.00
uur
Scheidsrechter: G. de Winther
D3: Jop de Klein, Alex Markus, Thomas Woerde, Diery Dioum,
Benjemin Klumperbeek, Jesse Beers, Benja Bruijning, Tho
mas Delfgauw, Robert-Jan Eendenbek, Robin Schipper,
Freek Kolenberg, Dave de Winther, Nicolas Percey
Leider: Rene Woerde, tel. 6460160.
za 9.9: VOORLAND D4 - AFC D4, 11.15 uur; bijeen: 10.15 uur
za 16.9: DWG D3 - AFC D4, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
D4: Mathijs Ritman, Abel Swaan, Rogier Jansen, Kees Engel,
Ruben Zwart, Teun van Waesberge, Stephan Openneer, Yan-
nick Reinigger, Martijn Meijer, Germaine Foe Aman, Roeland
Mees, Mathijs Blokland, Sander Staaks, Erik Everts
Leiders: Lex Swaan (6476277) en Rob Staaks (6461037).
za 9.9: AFC D5 - KBV D5, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
za 16.9: AFC D5 - ARGON D6, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
D5: Frank van Brussel, Keevin O'Toole, Delano Reiziger, Bar
ry Visser, Diego Medina, Jurre van Kesteren, David Cairo,
PaulOverste, Dick Bouwman, Rikv.d. Hoven,, Youssef Saigh,
Maurice Flinterman, Jurian Weerkamp
Leiders: Kees v.d. Hoven (6646540) en Robert Visser
(6155047).
za 9.9: AFC D6 - ABCOUDE D7, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
za 16.9: ARGON D5 - AFC D6, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
D6: Jordi Lopies, Joris Boeke, Gabor Flor, Piet Mantel, Tim
Scholten, Yuvraj Kumar, Thomas G. Lighthart, Mischavan Ei-
meren, Tim van Grootheest, Masanori Asukai, Michael Levie,
Sander Roer.Warm., Mark Roer.Warm., Pavel Ananich
Leider: Pieter Gosselaar, tel. 6716149.
za 9.9: AFC D7 - WATERWIJK D6, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
Scheidsrechter: G. de Winther
za 16.9: SDW D2 - AFC D7, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
Scheidsrechter: J.H. Hermans
D7: Miza Akdah, Mutlu Murat, Sander Kat, Oscar Zeegers,
Tim de Mey, Michiel Huyse, Ralph Turfkruier, Tjerkt.H. Rome-
ny, Stephan Kaas, Willem de Smit, Oktay Kayan, Ghassan
Dahhan, Wadie Dahhan, Jouri Lotze
Leider: Joop Turfkruier, tel. 02153-10046.
za 9.9: AFC D8 - ARGON D7, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur
za 16.9: AFC D8 - FORTIUS D4, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur
D8: Laurens Ligthart, Dominique Spoor, Marius de Weerd,
Gerrit Visser, Daan de Winter, Tarek Balje, Seciken Baykal,
Mathijs Joosten, Cilian King, Chiraz Muradin, Daniël Nivard,
Daniël de Koning, Matthias Ibbsa, Jascha Sprecher
Leider: Eet Joosten, tel. 02984-3992
za 9.9: ARGON D8 - AFC D9, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
za16.9: SLOTERDIJKD3-AFCD9,10.00uur; bijeen: 09.00 uur
D9: Olivier Goetheer, Jonathan de Lieme, Surya Steijlen, Ru
ben Slager, Junnied Razzak, Sammy Command, Koen Bos,
Sefi Fahim, Mischa Klerk, Filip Fleiger, Felix Jung, Jair Naem-
lich, Roderick Paardek, Daan aan de Kerk
Leider: Ratan de Lieme, tel. 6417880.
za9.9: AFC D10-WA/SPARTAAN D3,12.30 uur; bijeen: 12.00
uur
za 16.9: VOORLAND D5 - AFC D10,11.15 uur; bijeen: 10.15 uur
D10: Gorgio Berkleef, Jelle Bruinsma, Wilco Eendenbak, Nic
ky Guijaro, Jan Harderw., Tom Markus, Danny Pinto, Shamir
de Rijp, Sebastiaan Schoo, Donny Ros, Rodney Ubbergen,
Pyke Gunnink
Leider: Hans Keegel, tel. 6427040
Nog in te delen: Bo Petit, Ilias Aaziz, Sam Wennekendonk.
17