B JUNIOREN
C JUNIOREN
17.00 uur
17.30 uur
18.00 uur
16.30 uur
18.00 uur
LANDELIJKE TWEEDE DIVISIE
ZATERDAG 9 SEPTEMBER 1995
14.30 UUR HOOFDVELD
zo 10.9: AFC B1 - FLEVO BOYS B1 (3059), 14.30 uur; bijeen:
13.00 uur
zo 17.9: VOORLAND - AFC B1 (3057), 14.00 uur; bijeen: 12.00
uur.
Voorlopige selectie B1:
B. Loef, M. Koppen, E. Jaliens, W. Tiendalli, B. Appels, M. Put
ter, L. Westerveld, W. v.d. Herik, M. Huisman, B. Uitermarkt, S.
v.d. Woude, L. Anderson, O. Sakouhi, A. Visser, S. Vyent, B.
v.d. Bergh, S. Sander
Leider: J. Koomen
zo 10.9: ALMERE B1 - AFC B2 (809), 12.00 uur; bijeen: 10.30
uur
zo 17.9: AFC B2 - PANCRATIUS B1 (808), 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur
Scheidsrechter: H.Th.M. Guitjens.
Voorlopige selectie B2:
M. Hofman, J. Demir, W. Frankenhuis, P. Hamel, S. Klein, K.
Straver, R. de Boer, M. Blokland, M. Anastatio, P. Balkaran, M.
Salomé, R. Mazor, M. Bink, Foe Amang, J. Kremer
zo 10.9: NFC B1 - AFC B3 (828), 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur
Scheidsrechter: F.R. Westenburg.
zo 17.9: AFC B3- RKAVIC B1 (825), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
Scheidsrechter: J.Th. Buys.
B3: L. van Oosten, K.L. Anastatio, Caradonna, W. Braan, R.W.
Krook, B. Thoomes, B. Kloos, B. Asamoah, J. Berkhemer, J. de
Booy, A. Visser, Faber, J. van Gastel, M. Kremer, E.J.
Praamstra, N. Knoops, M. v.d. Brink, J.C. Conrad
zo 10.9: AFC B4 - NFC B2 (839), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
Scheidsrechter: M. den Enting.
zo 17.9: RODA '23 B2 - AFC B4 (837), 10.00 uur; bijeen: 08.45
uur
B4: Griffioen, Ter Haar Romeney, Knermeijer, M. v.d. Linde, T.
Wiewei, B. Wilderman, Attan, Behari, Binger, Waarhuys, R.
Tuinfort, K. v.d. Bergh, N. Assumcao, M. Michel, J. de Boer
Scheidsrechter: M.R. Shankar
zo 17.9: DCG - AFC C2 (879), 10.00 uur; bijeen: 08.45 uur
Voorlopige selectie C2: D. Broggel, F. Bronwasser, Y. Diepe-
veen, Y. Douwes, J. Galatta, T. Gaspers, B. v.d. Heyde, N. Koo
men, G. Muradin, M. Parson, A. Röntgen, R. Stolp, J. Koper-
draat
zo 10.9: ALMERE - AFC C3 (893), 09.30 uur; bijeen: 08.15 uur
zo 17.9: AFC C3 - FORTIUS (892), 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
Voorlopige selectie C3:1. Dijkman, E. Hollander, S. Paalvast,
J. Philipsen, S. Ranck, R. Schuitevoerder, Z. Wolf, B. Speel
man, M. Verschoor, A. Slot, R. Meijer, B. Poederbach, G. Be-
nadmon, O. Asscheman
zo 10.9: SDZ - AFC C4 (899), 12.00 uur
zo 17.9: AFC C4 - PANCRATIUS (898), 09.30 uur;
Voorlopige selectie C4: P. Groenteman, D. Westerhof, S. van
Slooten, B. Hellenberg-Hubar, Joldersma, D. Stönner, H. Abe,
F. Ito, R. Hennep, M. v.d. Meulen, J. Buitenkant, Klompmaker,
M. Blokland, L. Polder
zo 10.9: AS '80 - AFC C5 (911), 09.30 uur; bijeen: 08.15 uur
zo 17.9: AFC C5 - DCG (910), 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
Voorlopige selectie C5: J. Geusebroek, P. Asscher, T. Gadiot,
F. Hakvoort.O. Hoogland, R. de Jong, G. Lasally, M. Nivard, D.
Polak, N. Praamstra, R. Prasing, D. Roelofs, R. v.d. Wees, T.
Wijdeveld
zo 10.9: AFC C6 - KBV (917), 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
zo 17.9: ORIENT - AFC C6 (915), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
Voorlopige selectie C6: M. Kayan, P. Sijmons, J. Alarda, M.
Lens, M. Overdijk, C. Feng, A. Gijsen, M. Hamaker, D. Hamel
berg, R. Kivits, A. Kurvers, P. Lohuizen, D. Moreno-Diniz, N. de
Weijer
zo 10.9: AFC C7 - FNC (929), 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
zo 17.9: DCG - AFC C7 (927), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
Voorlopige selectie C7: M. Koulibaly, J. Niesen, Fenema, D.
Heymans, Z. Soos, J. Janssen, R. Kamerling, M. Sacramento,
T. Verhulsdonck, J. de Haan, T. Andringa, Magana-Jara, M.
Muller, A. Somai
I
TRAININGSSCHEMA C JUNIOREN '95/'96
ingangsdatum 4 september a.s.
woensdag
vrijdag
C3, C4
C5, C6, C7
C1, C2
C3, C4, C5, C6, C7
C1, C2
AFHALEN AFC HONDERDJARENBOEK
A.s. zaterdag 9 september kunnen de AFC-leden die het boek
nog niet in hun bezit hebben, dit afhalen in het clubhuis.
Wij verzoeken vooral de jeugdleden die thuis spelen dit niet te
vergeten.
Tijd: 10.30 -12.30 uur.
MARCEL KOSTER
zo 10.9: AFC C1 - NFC (871), 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur AFC B1 - FLEVO BOYS
Scheidsrechter: P. v.d. Heyden
zo 17.9: BIJLMER - AFC C1 (869), bijeen: 14.30 uur
Voorlopige selectie C1: G. Coronel, J. Koekoek, R. Brink, S. De BI rekent op jullie steun!
Bruystens, Arana-Bakantes, M. Boerma, E. van 't Hart, T. van
Leeuwen, N. van Niekerk, T. Out, R. Prasing, R. Schultz, M.
Visser, K. van Vugt, F. v.d. Wiele
zo 10.9: AFC C2 - OSV (882), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
16