ELFTALCOMMISSIE B WIE O WIE?? Wie stelt zich kandidaat als grensrechter voor ons tweede elf tal? De B-commissie is voor het komende seizoen als volgt sa mengesteld: Rik de Boer voorzitter 023-28 19 70 Wim van de Bold secretaris 020 - 6 47 54 42 Frans Jüch commissielid 020-6 41 59 02 Karei Kuyvenhoven commissielid 02503-2 23 91 De B-commissie is in principe elke maandagavond bijeen op clubavond in de AFC sociëteit. Mochten er dus zaken te bespreken zijn, of zijn er vragen, dan zijn wij daar bereikbaar. Valse start Door een ongelukkig misverstand en de (slechte) toestand van de velden op AFC, heeft nagenoeg ons hele oefenpro grammageen doorgang kunnen vinden. Een uiterst vervelen de zaak, maar helaas gedane zaken nemen geen keer. On danks deze 'valse start' hopen we het komende weekend dan toch wel goed uit de startblokken te komen. Mede door deze gang van zaken wijst de commissie er op, dat zowel in de team-indeling als in de spelersgroepen nog wijzi gingen kunnen plaatsvinden. Training Training voor AFC 6, samen met AFC 5 (o.l.v. Martin Verburg) op dinsdagavond, aanvang 19.30 uur (training op het gravel- veld). Training voor AFC 7 t/m 12 (o.l.v. Martin Verburg), op woens dagavond, aanvang 19.15 uur (op het gravelveld). De B-commissie doet een dringend beroep op alle spelers, zoveel mogelijk van deze trainingsmogelijkheid gebruik te maken. Spelregel wijzigingen De puntentelling in de nieuwe competitie is als volgt: voor een gewonnen wedstrijd 3 punten, voor een gelijk spel 1 punt en voor een verloren wedstrijd 0 punten. In de res. 1e, 2e en 3e klasse mogen voortaan 3 spelers gewis seld worden. In de 4e klasse mogen 4 spelers gewisseld wor den. Procedure bij verhindering Indien een speler voor de eerstkomende wedstrijd(en) verhin derd is, dient hij dat te allen tijde telefonisch te melden, uiterlijk op de vrijdagavond voor de wedstrijd, tussen 19.00 en 20.00 uur, bij de in de Schakel genoemde functionaris van de B- commissie. Geef een bericht van verhindering dus niet aan je aanvoerder of een maatje door, omdat ons als commissie dan het over zicht ontbreekt en de commissie dan niet, indien dat nodig mocht zijn, voor eventuele vervangers kan zorgen, dit in over leg met de aanvoerders. Berichten van verhindering na de vrijdagavond worden alleen in noodgevallen geaccepteerd. Bedenk dat het nagenoeg on mogelijk is op de zaterdagavond nog mensen te bereiken (en dat schijnt vooral bij AFC-ers zo te zijn) om mogelijke tekorten aan te vullen. Je maakt het daarmee niet alleen de commissie moeilijk, maar je benadeelt daarmee vooral je eigen team. Procedure bij 'wegblijven zonder bericht' Een vervelend onderwerp, dat eigenlijk niet in deze Schakel aan de orde zou moeten komen. Wij gaan er nog steeds van uit, dat een ieder zich bewust voor een teamsport heeft opge geven en mogen daarom dus van hem verwachten in principe elke week beschikbaar te zijn. Natuurlijk, het is een hobby en geen beroep en indien iemand een zondag verhinderd is te spelen is dat natuurlijk een normale zaak.... maar bericht dat dan te allen tijde (zie onder procedure bij verhindering). In het tijdperk van alle ons ten nutte staande communicatiemidde len is dat toch geen onredelijke vraag? Berichten over eventuele afgelasting zijn te horen via de radio (Radio NH, studio Amsterdam) en bovendien voor thuis wedstrijden ook via ons antwoordapparaat (tel. 6 44 43 50); dus de verontschuldiging van veronderstelde afgelasting gaat niet op. Bedenk nogmaals dat bij wegblijven zonder bericht je alleen maar je eigen elftal benadeeld wordt, want het is uitermate vervelend met een niet compleet team een wedstrijd te moe ten spelen. Daarom zal de commissie elke zondagavond bij de aanvoerders informeren en noteren, wie wel en wie niet aanwezig zijn geweest. Spelers die zonder bericht van verhindering niet zijn komen opdagen, zullen in de eerstevolgende Schakel de vermelding vinden, dat ze twee weken niet opgesteld worden. Mocht dit onverhoopt nog eens voorkomendan wordt men voor het ver dere seizoen niet meer opgesteld Competitiestart: zondag 10 september a.s. Zo... na deze 'schoolmeester'-achtige woorden (laten we ho pen dat dit onderwerp niet meer ter sprake hoeft te komen), staat de start van de nieuwe competitie dan voor de deur. We wensen al onze spelers een goed en blessurevrij seizoen te gemoet. We hopen dat alle nieuwe leden zich snel 'thuis' zul len voelen en heren.... sportieve successen zijn welkom. Opmerking betreffende de opstellingen Alle opstellingen en team-indelingen zijn vooralsnog 'voorlo pig'. De opstellingen en mededelingen in een Schakel t.a.v. het wedstrijdprogramma, gelden in de regel voor een periode van 2 weken. De veldaanduidingen staan vermeld in het totale programma overzicht e\ders in de Schakel. Zijn er spelers die niet meer of die voorlopig nog niet beschik baar zijn, of zijn er spelers die wel beschikbaar zijn maar die hun naam niet aantreffen; dan gaarne contact opnemen met de secretaris van de B-commissie, Wim van de Bold, tel. 020 6 47 54 42. 10.9: AFC 6 - ALMERE 3 (553), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur Scheidsrechter: G.M. de Koek 17.9: DIEMEN 3 - AFC 6 (551), 12.30 uur; bijeen: 11.00 uur Scheidsrechter: C.A. Verkerk AFC 6: Ballast, Bleeker, v.d. Bold, Bollen, Elias, Ellerbroek, Geusebroek, v.d. Floek (2x), DE FIOND, Kruiswijk, Kuyvenho ven, A.M. van Leeuwen, Veldt, Veltema (2x), De Winter, De Wijs Afbellen bij Wim v.d. Bold, vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur, tel. 6475442. 10.9: JOS/WATERGRAAFSMEER 4 - AFC 7 (610), 14.00 uur; bijeen: 12.30 uur 13

Schakels (clubbladen) | 1995 | | pagina 13