AFC
JfêySSt
F JUNIOREN
AFC-HOLLAND
\?e
za 25.2: AFC E8 - BUITENBOYS E8, 11.15 uur; bijeen: 10.45
uur
za 4.3: WATERWIJK E9 - winnaar AFC E8 - Buitenboys E8,
11.15 uur; bijeen: 10.00 uur
E8: Olivier Boeke, Ruben Conitzer, David de Jong, Hidde
Kwakkestein, Flip Nieuwenhuis, Fabtan Roobeek, Michael
van Steijn, Erik Verhagen, Victor Versteegh, Tommie Winkler
Leiders: Lucas Boeke (6732573) en Joop Nieuwhuis
(6713068)
za 25.2 en za 4.3: AFC E9 is vrij!
E9: Masrur Butt, Barry Groenteman, Tom Kareis, Erik Meijer,
Kersten Peters, Danny Pinto, Jesse Rommerts, Sebastiaan
Robberts, Melle Schellekens, Ruben Slager, Bob Witkamp
Leider: Leo Groenteman, tel. 6427954.
za 25.2: AFC E10 - BUITENBOYS E9,11.15 uur; bijeen: 10.45
uur
za 4.3: ABCOUDE E8-winnaar AFC E10-Buitenboys E9,11.15
uur; bijeen: 10.15 uur
Denk aan je schoeisel!
E10: Koen Bos, Reinier van Dantzig, Sefi Faming, Jimmy Ma-
nasse, Winsten Polling, Jefery Schaap, Boy Schaper, Arthur
Strengers, Godard Strengers, Jos Tambach
Leider: Reinier van Dantzig, tel. 6763734.
za 25.2 en za 4.3: AFC E11 is vrij!
E11: Mitchel Batista, Kasper van Beek, Vincent Heit, Felix
Jungblutv.d. Hooft, Matthias Ibbsa, Thomas Kat, Philipde Ko
ning, Keevin O'Toole, Roderick Paardekoper, Istvan Schiering
Leider: Willem van Beek, tel. 6763404.
za 25.2: AFC E12 - ARGON E9,11.15 uur; bijeen: 10.45 uur
za 4.3: WATERWIJK E10 - winnaar AFC E12/Argon E9, 10.00
uur; bijeen: 08.30 uur
E12: Philip van den Boogaard, Roy Haafst, Titus Kok, Pascal
Putter, Junnied Razzak, Jonathan Reijn, David Smelt, Victor
van Straelen, René Thoen, Philip Vlieger, Jonathan de Weers
Leider: Luciën Reijn (6180189) en Ronald v.d. Boogaard
(6143160)
/sn
za 25.2:OFCF1 - AFC F1 (vr.), 11.00 uur; bijeen: 09.45 uur
za 4.3: F1 is vrij!
F1: Nadim Ben Rabba, Floris van Bodegrave, Steven Engel,
Merijn Halsema, Tom van Kampen, Joey van Leyenhorst, Oli
vier Poederbach, Hugo Polane, Daniël Scholtens
Leiders: Jan Polane (6177481) en Rinus van Leyenhorst.
za 25.2: VOORLAND F1 - AFC F2 (vr.), 09.30 uur; bijeen: 08.30
uur
za 4.3: F2 is vrij!
F2: Toninho Berkleef, Ingmar Kiemeney, Wouter en Floris
Kloes, Jan-Willem Meijerhoven, Benno Nihom, Ronald Pie-
ters, Patrick Verwey, Thomas Weyl
Leiders: Jan Meijerhoven (6413590) en Saskia Nihom
(6793148).
Afmeldingen bij Saskia Nihom, tel. 6 79 31 48.
za 25.2: OFC F2-AFC F3 (vr.), 11.00 uur; bijeen: 09.45 uur
za 4.3: KBV F2 - AFC F3 (vr.), 11.15 uur; bijeen: 10.15 uur
F3: Fabian van Amerongen, Sam Bakker, Piet van Eeghen,
Patrick Fahim, Robin Kieft, Zianic Past, Rydell Poepon, Ma-
nus Polling, Lucas de Weerd
Leiders: Fred Bakker (6769666)en Ramon Poepon (6934571).
za 25.2: VOORLAND F2-AFC F4(vr.), 11.15 uur; bijeen: 10.15
uur
za 4.3: F4 is vrij!
F4: Sebastiaan van Dam, Boris Davin, Boyd Elstrodt, Alric
Morrison, Jasper Pelsma, Anne van der Schaaf, Leo Schnei
der, Mink Sjamsoedin, Robin Spiegel
Leiders: Sjan Sjamsoedin (6755693) en Jan van der Schaaf
(6251269).
za25.2: VOORLAND F3-AFC F5(vr.), 11.15 uur; bijeen: 10.15
uur
za 4.3: F5 is vrij!
F5: Thomas Flor, Philippe Hes, Gilles van Kesteren, Marijn ten
Kroode, Sander van Rossum, Stephan Selderijk, Victor
Schiering, Jamy van Velzen, Geza Weisz
Leiders: Eric Schiering (6758579) en John van Kesteren.
OM DE EERSTE PLAATS IN DE HOOFDKLASSE
STEUN ALLEMAAL JE CLUB
OP ZONDAG 26 FEBRUARI a.s., 14.30 uur
za 25.2: F6 is vrij!
za4.3: KBV F3-AFC F6 (vr.), 11.15 uur; bijeen: 10.15 uur
F6: Milio de Charro, Stuart Clark, Edzard Evenhuis, Boris Ie
Feber, Coen Slagveld, Jeroen Smits, David van Tiel, Renko
Verheij, Steven de Wit
Leiders: Paul Verheij (6648020) en Harm Slagveld (6738799).
za 25.2: OFC F3 - AFC F7 (vr.), 09.45 uur; bijeen: 08.30 uur
za 4.3: AFC F7 is vrij!
F7: Hugo Bos, Tino de Bruyn, Isaac Dullemans, Paul Geuse-
14