ZAALVOETBAL
Schiering, Jamy van Velzen, Geza Weisz
Leiders: Eric Schiering (6758579) en John van Kesteren.
za 26.11: AFC F6 - DCG F3, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F6: Milio de Charro, Stuart Clark, Edzard Evenhuis, Boris le
Feber, Coen Slagveld, David van Tiel, Renko Verheij, Steven
de Wit
Leiders: Paul Verheij (6648020) en Harm Slagveld (6738799).
za 26.11: AFC F7 - IVV F4, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F7: Hugo Bos, Tino de Bruyn, Isaac Dullemans, Paul Geuse-
broek, Carl Hamerslag, Ezra Jacobs, Peter Verhagen, David
Weinsteih, Michiel Winkler, Luciano Zoon
Leiders: Rob Hamerslag (6723481) en Mark Zoon (6250899).
za 26.11: TOB F2-AFC F8,10.00 uur; bijeen: 09.00 uur op par
keerterrein P15
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F8: Youri Bottse, Bob Bruinsma, Quinten Corbey, Camille
Merlen, Charley van der Meijden, Mare Pullens, Mitchell
Ramsahai, Joey Singels, Max Thöne
Leiders: Mario Singels (6183408) en Alex Bottse (6458069).
za 26.11AFC F9-VOOR LAND F3,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F9: Thomas Abeln, Nicolai Goetheer, Daniël Haven, Sharon
Henselijn, Mike Hollander, Yaron Ibssa, Dimitri Kat, Philip
Meijer, Ruben Moses, Brett Schiebergen
Leider: Eddy Meijer, tel. 6412133.
za 26.11: DE MEER F2 - AFC F10,11.30 uur; bijeen: 10.30 uur
op parkeerterrein P15.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F10: Julius Ahuis, Jarwo Gibson, Ramon Kloosterman, Julian
Kuin, Nils van Lingen, Daniël Lionarons, Thomas Lubbers,
Wim Ostendorf, Timon van der Put, Bram van der Schaft
Leiders: Bert Lubbers (6259873) en Ben Ahuis (6269315).
za 26.11: AFC F11 - ALMERE F7,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F11: Diego Caeiro, Doran Goudsmit, Quinten de Haas, Ri
chard Root, Ruben en Chiel Rouwendaal, Lee Sieradzki, Rut-
gerTeulings, Nigel Zurburg
Leider: Hans Zurburg, tel. 6955141.
za 26.11: OSVF4-AFC F12,11.00 uur; bijeen: 10.00 uurop par
keerterrein P15.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F12: Florian Admiraal, Bas Barteling, Marinus de Bruijn, Fer
dinand Grapperhaus, Jorden Hagenbeek, Jarno Michielsen,
Michael Parsser, Joakim Smit, Arthur Suermondt, Steven Ter-
windt
Leider: John Parsser, tel. 6 44 00 29.
PROGRAMMA 11
do 24.11 Escapadehal, Amstelveen
R4D AFC 2 - DE SCHOLLEVERS 2, 21.15 uur
Scheidsrechter: G. v.d. Bergh
PROGRAMMA 12
ma 28.11, Sporthallen Zuid, veld 1B
2BZSG01 - AFC 1,21.20 uur
Scheidsrechter: S.A.E. Moerkamp
di 29.11, Sporthallen Zuid, veld 1A
VET AFC - KLAAS VERBRUGGE, 20.30 uur
Scheidsrechter: P. Ross
PROGRAMMA 13
geen wedstrijden voor AFC
PROGRAMMA 14
wo 14.12, Sporthallen Zuid, veld 1B
2BAFC1 -ASVGIRAM 1,20.20 uur
Scheidsrechter: J.T. van Zanen
do 15.12, Bredius Sportcentrum
R4D SC DE VUURTOREN 2 - AFC 2, 21.40 uur
Scheidsrechter: H.J. Notmeijer
do 15.12, Sporthal De Weeren
VET SCHELLINGWOUDE - AFC, 19.50 uur
Scheidsrechter: W. Schrijver
AFSCHRIJVINGEN OPSTELLINGEN
AFC 1 W. Husers 020-6 59 6410
AFC 2 J. Walker 020 - 6 64 33 24
AFC Vet F. Jüch 020 - 6 41 59 02
19