F JUNIOREN
SINTERKLAASFEEST IN CLUBHUIS
VOOR ALLE F-JUNIOREN
3 december 1994
9.30 -11.30 uur
za 26.11: AFC E6 - AS '80 E6, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za3.12: SINTERKLAASTOERNOOI, 9.30 uur; bijeen: 9.00 uur,
einde circa 12.00 uur.
E6: Tarak Balje, Seciken Baykal, Mathijs Joosten, Cilian King,
Daniël de Koning, Chiraz Muradin, Daniël Nivard, Alexander
Peeters, Danny Ros
Leider: Eef Joosten, tel. 02984-3992.
za 26.11: V&V E3 - AFC E7,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
za3.12: SINTERKLAASTOERNOOI, 9.30 uur; bijeen: 9.00 uur,
einde circa 12.00 uur.
E7: Ghassan Dahhan, Wadie Dahhan, Olivier Goetheer, Ok-
tay Kayan, Jonathan de Lieme, Joerie Lotze, Tim de Mey, Jaïr
Neamlich, Willem de Smit, Jurian Weerkamp
Leiders: Langha de Mey (6228785), Wil Weerkamp en Roelof
Lotze.
za 26.11: NFC E4-AFC E8,11.15 uur; bijeen: 10.15 uur.
za3.12: SINTERKLAASTOERNOOI, 9.30 uur; bijeen: 9.00 uur,
einde circa 12.00 uur.
E8: Olivier Boeke, Ruben Conitzer, David de Jong, Hidde
Kwakkestein, Flip Nieuwenhuis, Fabtan Roobeek, Michael
van Steijn, Erik Verhagen, Victor Versteegh, Tommie Winkler
Leider: Lucas Boeke, tel. 6427954, Joop Nieuwhuis (6713068)
za 26.11: DE METEOOR E2-AFC E9,11.00 uur; bijeen: 10.00
uur.
za3.12: SINTERKLAASTOERNOOI, 9.30 uur; bijeen: 9.00 uur,
einde circa 12.00 uur.
E9: Masrur Butt, Barry Groenteman, Tom Kareis, Erik Meijer,
Kersten Peters, Danny Pinto, Jesse Rommerts, Sebastiaan
Robberts, Melle Schellekens, Ruben Slager, Bob Witkamp
Leider: Leo Groenteman, tel. 6427954.
za 26.11: AFC E10-OSV E5,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
za3.12: SINTERKLAASTOERNOOI, 9.30 uur; bijeen: 9.00 uur,
einde circa 12.00 uur.
E10: Koen Bos, Reinier van Dantzig, Sefi Faming, Jimmy Ma-
nasse, Winsten Polling, Jefery Schaap, Boy Schaper, Arthur
Strengers, Godard Strengers, Jos Tambach
Leider: Reinier van Dantzig, tel. 6763734.
za 26.11: AALSMEER E3 - AFC E11, 11.00 uur; bijeen: 10.00
uur.
za3.12: SINTERKLAASTOERNOOI, 9.30 uur; bijeen: 9.00 uur,
einde circa 12.00 uur.
E11: Mitchel Batista, Kasper van Beek, Vincent Heit, Felix
Jungblut v.d. Hooft, Matthias Ibbsa, Thomas Kat, Philip de Ko
ning, Keevin O'Toole, Roderick Paardekoper, Istvan Schiering
Leider: Willem van Beek, tel. 6763404.
za 26.11: AFC E12 - ZSGO E1,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
za 3.12: SINTERKLAASTOERNOOI, 9.30 uur; bijeen: 9.00 uur,
einde circa 12.00 uur.
E12: Philip van den Boogaard, Roy Haafst, Titus Kok, Pascal
Putter, Junnied Razzak, Jonathan Reijn, David Smelt, Victor
van Straelen, René Thoen, Philip Vlieger, Jonathan de Weers
Leider: Luciën Reijn (6180189) en Ronald v.d. Boogaard
(6143160)
OP WOENSDAG 30 NOVEMBER IN PLAATS VAN TRAINEN
EEN PEPERNOTENTOERNOOI VOOR ALLE F^JUNIOREN
VAN 13.30 -15.00 UUR.
za 26.11: AFC F1 - DWS F2,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F1: Nadim Ben Rabba, Floris van Bodegrave, Steven Engel,
Merijn Halsema, Tom van Kampen, Joey van Leyenhorst, Oli
vier Poederbach, Hugo Polane, Daniël Scholtens
Leiders: Jan Polane (6177481) en Rinus van Leyenhorst.
za 26.11: PANCRATIUS F1 - AFC F2, 11.15 uur; bijeen: 10.15
uur op parkeerterrein P15
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F2: Toninho Berkleef, Ingmar Kiemeney, Wouter en Floris
Kloes, Jan-Willem Meijerhoven, Benno Nihom, Ronald Pie-
ters, Patrick Verwey, Thomas Weyl
Leiders: Jan Meijerhoven (6413590) en Saskia Nihom
(6793148).
Afmeldingen bij Saskia Nihom, tel. 6 79 31 48.
za 26.11RKAVF2-AFCF3,10.00 uur; bijeen: 09.00 uur op par
keerterrein P 15.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F3: Fabian van Amerongen, Sam Bakker, Piet van Eeghen,
Patrick Fahim, Robin Kieft, Zianic Past, Rydell Poepon, Ma-
nus Polling, Lucas de Weerd
Leiders: Fred Bakker (6769666) en Ramon Poepon (6934571).
za 26.11: SWIFT F4 - AFC F4,09.30 uur; bijeen: 08.30 uur par
keerterrein P 15.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F4: Sebastiaan van Dam, Boris Davin, Boyd Elstrodt, Alric
Morrison, Jasper Pelsma, Anne van der Schaaf, Leo Schnei
der, Mink Sjamsoedin, Robin Spiegel
Leiders: Sjan Sjamsoedin (6755693) en Jan van der Schaaf
(6251269).
za 26.11: XANTHOS F1 - AFC F5,11.15 uur; bijeen: 10.15 uur
parkeerterrein P15.
za 3.12: SINTERKLAASFEEST van 9.30 tot 11.30 uur in het
clubhuis.
F5: Thomas Flor, Philippe Hes, Gilles van Kesteren, Marijn ten
Kroode, Sander van Rossum, Stephan Selderijk, Victor
18